باربری اکباتان تهران

اسباب کشی و باربری در دنیای امروز به کار تخصصی تبدیل شده و افراد قادر به انجام اسباب کشی به صورت شخصی نیستند، زیرا هم تعداد و سایز لوازم منزل افزایش یافته و هم خانه های آپارتمانی این کار را دشوارتر کرده است. البته هر شرکت باربری نمیتواند تمام نیازهای افراد را در جابجایی برطرف کند و باید حتما درمورد انتخاب بهترین باربری تهران و در نزدیکی خود دقت کنید. مناطق غربی شهر تهران به دلیل وسعت و تعداد زیاد، نیاز به داشتن باربری های تخصصی دارند و قطعا یک مجموعه متخصص در هر منطقه خدمات بهتری نسبت به مجموعه های مشابه در سایر نواحی شهر ارائه می کند. یکی از مناطق قدیمی و نسبتا شلوغ غرب تهران شهرک اکباتان می باشد که شامل سه فاز مختلف با بیش از 15هزار واحد مسکونی است.

شهرک اکباتان از سمت شمال به اتوبان تهران کرج، از سمت شرقی به شهرک آپادانا، از سمت غرب به صنایع هوایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری محدود شده است. در سال های اخیر ساختمان های تجاری و تفریحی بسیاری در محدوده این شهرک ساخته شده که باعث افزایش درخواست های باربری منازل، فروشگاه ها و شرکت ها شده است.


باربری اکباتان

ساکنین شهرک اکباتان یا افرادی که شرکت و فروشگاهشان در این منطقه قرار دارد برای حمل و بسته بندی لوازم خود به راحتی می توانند با باربری شهرک اکباتان شمال بار تماس گرفته و در سریعترین زمان، خدمات با کیفیت بالا را دریافت کنند. معمولا اتوبارهایی که در منطقه خاصی از شهر تهران فعالیت دارند، از پذیرش کار در مناطق دیگر خودداری می کنند چرا که در غیر اینصورت به مشکلاتی مانند آشنا نبودن به مسیر و در نتیجه تاخیر در ارائه خدمت بر می خورند. شرکت باربری شمال بار با داشتن شعبات مختلف در تمام سطح شهر تهران، کارگران خود را در خصوص نوع کار و منطقه آموزش داده و از رانندگانی استفاده می کند که به تمام کوچه ها و خیابان های منطقه تسلط داشته باشند. باربری اکباتان زیر مجموعه باربری غرب تهران شمال بار می باشد که با ارائه خدمات حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز قصد کسب رضایت مشتریان را دارد. علاوه بر استفاده از تکنسین و کارگران حرفه ای، اتوبار اکباتان سایر ویژگی های یک اتوبار خوب مانند داشتن مجوز رسمی، استفاده از خودروهای متنوع و جدید، در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته بسته بندی و حمل بار و ارائه بیمه نامه را دارد.


باربری اکباتان


خدمات باربری اکباتان

برای انتخاب باربری شهرک اکباتان باید از خدماتی که هر شرکت ارائه می کند آگاهی داشته باشید و با توجه به سرویس مورد نیاز مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. در اتوبار اکباتان مجموعه شمال بار خدمات متنوعی توسط پرسنل باسابقه و حرفه ای به گونه ای ارائه می شود که شما خیالتان از بابت سلامت لوازم و رعایت تمام دستورالعمل های بهداشتی آسوده خواهد بود. تکنسین این مجموعه توانسته اند سال های طولانی مشتریان خود را در تمام نقاط تهران راضی نگه دارند و تجربه یک اسباب کشی آسان را برایشان فراهم کنند. مهمترین خدمات شرکت باربری اکباتان به شرح زیر می باشند:

•         ارائه مشاوره رایگان در خصوص زمان اسباب کشی، نوع خودروی باربری، تعداد کارگران مورد نیاز و ...

•         ارسال کارگران و ماشین حمل بار در کوتاه ترین زمان ممکن

•         انجام بسته بندی حرفه ای با تضمین سلامت اثاثیه

•         حمل بار به شهرستان و حتی خارج از کشور

•         سرویس دهی منظم با رعایت نکات بهداشتی

•         ارائه خدمات درخواستی با کیفیت در کنار سرعت بالا

•         صدور بارنامه و بیمه باربری در صورت درخواست

•         دریافت مناسب ترین هزینه بر اساس تعرفه باربری


بسته بندی در باربری شهرک اکباتان

سپردن بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت به دست یک اتوبار حرفه ای مزایای زیادی از جمله محافظت از لوازم در برابر هرگونه آسیب، افزایش سرعت بسته بندی و اسباب کشی، جلوگیری از گم شدن لوازم، داشتن نظم و ترتیب در زمان باز کردن کارتن ها و کاهش فشار روحی و جسمی دارد. همچنین شرکت های باربری به دلیل در اختیار داشتن لوازم تخصصی اسباب کشی لوازم بزرگی مانند یخچال، مبلمان و ... را نیز بسته بندی می کنند. در باربری اکباتان کارتن های مخصوص اسباب کشی در سایزها و ضخامت های مختلف برای هر دسته از لوازم استفاده می شوند به طوری که برای بسته بندی لباس ها کارتن های رگال دار به کار گرفته می شوند. اما اگر قصد دارید بسته بندی لوازم را به صورت شخصی انجام دهید بهتر است اقدام به خرید کارتن اسباب کشی کنید چرا که این کارتن ها علاوه بر بهداشتی بودن از ورود گرد و غبار، حرارت و رطوبت جلوگیری می کنند. همچنین استفاده از کارتن های مخصوص بسته بندی به دلیل ضخامت باعث کاهش ورود فشار به دلیل قرارگیری آنها روی هم، به داخل می شوند.


هزینه باربری در اکباتان

همانطور که گفته شد تمام پرسنل و کارگران اتوبار اکباتان شمال بار احترام به مشتری و کسب رضایت او را در دستور کار خود دارند. این مجموعه زیر نظر اتحادیه باربری تهران فعالیت می کند و خدمات و هزینه های دریافتی خود را نیز بر اساس نرخ نامه سالانه اتحادیه تعیین می کند. هزینه باربری اکباتان یا هر منطقه دیگر درون شهری یا مسافت های طولانی حمل بار به شهر دیگر، بسته بندی یا هزینه در اختیار بودن خودرو توسط اتحادیه باربری تهران مشخص می شود. البته در صورت افزایش ساعت کار یا نیاز به کارگران بیشتر و هر نوع خدمات اضافه امکان افزایش هزینه وجود دارد. هزینه باربری در اکباتان به تعداد کارگران، اندازه بار، نوع خودرو، طول مسافت مبدا و مقصد و عواملی از این قبیل بستگی دارد و به همین دلیل نمی توان عدد ثابتی برای آن ذکر کرد. برای اطلاع از هزینه ها و دریافت مشاوره در خصوص تمام مراحل اسباب کشی می توانید با مجموعه باربری اکباتان شمال بار تماس بگیرید.


مجموعه شمال بار با سابقه طولانی در زمینه خدمات باربری، از اولین مرحله که دریافت مشاوره و بسته بندی می باشد تا مرحله آخر که چیدن لوازم در منزل جدید است همراه مشتریان خود خواهد بود. اتوبار شمال بار یکی از گزینه های برتر در انتخاب باربری تهران بوده که آماده ارائه خدمات بسته بندی و حمل بار منزل یا شرکت شما با روشی امن در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.