باربری جنت آباد

یکی از مناطق وسیع و شلوغ تهران منطقه غربی می باشد که محله های زیادی را در خود جای داده است، از محله بزرگ و شلوغی مانند صادقیه تا محله های نسبتا کوچک و دورتری مانند چیتگر. در هر کدام از محله های غرب تهران ساکن هستید یا شرکت شما در آن قرار دارد، در صورت نیاز به خدمات حرفه ای اتوبار تهران می توانید از شعبات مجموعه شمال بار استفاده کنید. باربری غرب شمال بار تمامی خدماتی که از یک باربری حرفه ای انتظار می رود را با کیفیت بالا و هزینه های مناسب توسط کارگران و تکنسین حرفه ای ارائه می کند.


باربری جنت آباد

باربری جنت آباد یکی از زیرمجموعه های باربری غرب تهران شمال بار می باشد که به دلیل وسعت این ناحیه اهمیت بسیاری دارد. این منطقه به دلیل جدید بودن دارای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری نوساز و در حال ساخت بسیاری می باشد که باعث افزایش تقاضای جابجایی در این محله و افزایش تعداد باربری ها شده است. برای انتخاب بهترین باربری در منطقه جنت آباد نیاز به بررسی چند فاکتور می باشد که مهمترین آنها عبارتند از داشتن مجوز معتبر از اتحادیه، ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم، در اختیار داشتن تجهیزات روز بسته بندی و حمل بار، کیفیت و سرعت بالای خدمات و قیمت های مناسب بر اساس تعرفه باربری. باربری شمال بار با داشتن تمام این موارد در کنار سابقه طولانی ارائه خدمات در مناطق غربی، می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اسباب کشی باشد. افراد ساکن در این ناحیه و مدیران شرکت ها که قصد اسباب کشی داخل منطقه یا جابجایی به سایر مناطق شهر را دارند می توانند با خیالی آسوده در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات اتوبار جنت آباد مجموعه شمال بار بهره ببرند.

در باربری جنت آباد سرویس ها و خدمات زیر ارائه می شوند:

•         بسته بندی اثاثیه منزل

•         فروش تجهیزات بسته بندی در صورت اقدام به بسته بندی شخصی

•         کارگران حمل بار باتجربه و آموزش دیده

•         ارسال انواع خودروهای باربری

•         حمل بار به داخل منطقه یا شهر، حمل بار به شهرستان و وحتی خارج از کشور

•         ارائه بیمه نامه باربری


محدوده باربری جنت آباد

وسعت زیاد محدوده و طول بلوار جنت آباد باعث شده تا قسمت مرکزی، شمالی و جنوبی آن را به سه قسمت تقسیم کنند. خدمات باربری جنت آباد نیز در این سه قسمت ارائه می شود که در قسمت شمالی از جاده حصارک تا بزرگراه آبشناسان، درقسمت مرکزی از بزرگراه آبشناسان تا همت و قسمت جنوبی از اتوبان همت تا بزرگراه کاشانی را شامل می شوند. باربری جنت آباد شمال بار تمام این مناطق را شامل شده و در اسرع وقت به هر سه بخش این محدوده خدمات رسانی می کند. مناطق بزرگ و مهم جنت آباد شامل محله شاهین شمالی و جنوبی، بلوار لاله، خیابان چهارباغ و بلوار مبعث هستند که ساکنین این مناطق می توانند به راحتی و تنها با یک تماس از خدمات باربری جنت آباد استفاده کنند.


باربری جنت آباد شمال بار


بسته بندی در اتوبار جنت آباد

مهمترین بخش اسباب کشی مرحله بسته بندی می باشد، چراکه اگر این مرحله به درستی انجام نشود در زمان حمل بار توسط کارگران یا در مسیر جابجایی امکان ایجاد آسیب های بسیاری برای لوازم وجود دارد. به همین دلیل یکی از مهمترین خدماتی که توسط یک باربری حرفه ای انجام می شود، بسته بندی لوازم منزل یا شرکت می باشد. باربری جنت آباد شمال بار با استفاده از روش های روز با در اختیار داشتن تجهیزات مورد نیاز مانند کارتن های اسباب کشی، چسب مقاوم، فوم، استرچ رپ و ... اقدام به بسته بندی لوازم شما می کنند. تکنسین اتوبار جنت آباد با تجربه خود در این زمینه در کنار دقت و حوصله به شکلی اثاثیه شما را بسته بندی می کنند که سلامت آنها در پایان کار تضمین خواهد شد. همچنین در روش های بسته بندی این مجموعه جداسازی لوازم هر بخش از خانه و دسته بندی هر نوع وسیله اهمیت بسیاری دارد، در پایان کار نیز محتویات هر کارتن توسط برچسب یا ماژیک بر روی آن نوشته می شود. اهمیت بسته بندی توسط شرکت های باربری در محافظت از لوازم، صرفه جویی در زمان، برقراری نظم، دربر گرفتن تمام لوازم و کاهش فشار جسمی و روحی نمایان می شود.


خودروهای اتوبار جنت آباد

پیش از اقدام به هرکاری، می توانید با مجموعه باربری جنت آباد شمال بار تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کرده و مشاوره دریافت کنید. یکی از سوالاتی که معمولا در این مرحله برای متقاضیان اسباب کشی ایجاد می شود درباره انتخاب نوع خودروی حمل بار می باشد. برخی افراد به دلیل حجم زیاد لوازم فکر می کنند به دو خودرو احتیاج دارند اما با بررسی اثاثیه توسط تکنسین باربری جنت آباد خواهند فهمید که یک خودروی سنگین برایشان کافی می باشد. همچنین برای کسانی که لوازم آنها کم است مانند لوازم شرکت ها و فروشگاه ها، امکان استفاده از وانت بار یا نیسان وجود دارد. با توجه تعداد کارتن ها و لوازم بزرگ و فاصله مبدا و مقصد می توان یک خودروی مناسب برای باربری را انتخاب کرد، البته در مواردی که متقاضیان بخواهند امکان بازدید حضوری برای انتخاب مناسب ترین خودروی باربری نیز وجود دارد.

علاوه بر اندازه خودرو، سرپوشیده بودن آن نیز می تواند نکته مهمی در زمان انتخاب خودروی حمل بار باشد، چرا که در زمان بارش برف و باران یا گرمای شدید تابستان امکان آسیب رسیدن به لوازم بر اثر رطوبت یا دمای بالا وجود دارد که یک خودروی مسقف می تواند از آن جلوگیری کند. رانندگان حرفه ای که با رانندگی ایمن خود باعث به سلامت رسیدن بار به مقصد می شوند نیز به اندازه خودرو اهمیت دارند که به همین دلیل در باربری جنت آباد از رانندگان حرفه ای، باسابقه و خوش اخلاق که مسلط به تمام خیابان ها و کوچه های این محدوده هستند استفاده می شود.


اگر شما یکی از ساکنین مناطق غربی تهران به خصوص محدوده جنت آباد هستید باربری جنت آباد شمال بار آماده ارائه بهترین خدمات بسته بندی و اسباب کشی به شما می باشد.