باربری هروی

در مناطق شمال شهر تهران به دلیل ازدحام جمعیت، خودروها و ساختمان ها اسباب کشی کمی دشوارتر است و نیاز به دریافت خدمات از یک باربری تهران که حرفه ای و معتبر هستند، دارد. در خیابان های مختلف این منطقه رشد سریعی اتفاق افتاده و نتیجه آن تعداد زیاد ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری می باشد که باعث افزایش ترافیک در این منطقه و حتی جلوگیری از بزرگ شدن برخی خیابان ها شده است. وسعت منطقه شمال تهران به صورتیست که بسیاری از مناطق مهم شهر مانند زعفرانیه، نیاوران، ازگل، اقدسیه، قلهک، جردن، پاسداران، هروی، ولنجک، سعادت آباد و بسیاری دیگر را در خود جای داده است. طبیعیست که اسباب کشی در هر کدام از این مناطق نیاز به یک باربری ویژه و مسلط به منطقه دارد تا علاوه بر افزایش سرعت جابجایی، زمان مناسب برای اسباب کشی و تضمین سلامت اثاثیه شما را همراه داشته باشد.


باربری هروی

باربری هروی یکی از مناطق تحت پوشش باربری شمال مجموعه شمال بار می باشد که خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه می کند، البته این مجموعه در زمینه حمل لوازم شرکتی و اداری در منطقه هروی نیز تخصص دارد. این محدوده از مناطق قدیمی و پرتردد شهر می باشد که با توجه به تراکم زیاد ساختمان های مسکونی اسباب کشی در این منطقه مستلزم جدیدترین و مجهزترین امکانات می باشد. در باربری هروی تمام خدماتی که از یک مجموعه اتوبار حرفه ای انتظار دارید با بالاترین کیفیت و توسط تکنسین و کارگران آموزش دیده و باتجربه ارائه می شود. در این مجموعه علاوه بر جابجایی درون منطقه یا سایر مناطق شهر تهران، امکان حمل بار به شهرستان یا حتی خارج از کشور نیز به راحتی برای شما فراهم است. تکنسین باربری هروی در خصوص بهترین زمان باربری با توجه به محل زندگی شما، نوع خودروی باربری با توجه به حجم لوازم و تعداد کارگران مورد نیاز به شما مشاوره خواهند داد. به دلیل اهمیت این منطقه و تقاضای بالای اسباب کشی توسط ساکنین یا افرادی که دارای شرکت، فروشگاه یا هر موسسه ای، تعداد باربری های آن افزایش یافته اند؛ به همین دلیل انتخاب بهترین باربری محدوده هروی برای تجربه یک اسباب کشی اسان اهمیت بسیاری دارد.


محدوده باربری هروی

محدوده هروی از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی و از شرق به بزرگراه امام علی محدود می شود، در شمال این محدوده بزرگراه صدر و در جنوب آن بزرگراه زین الدین قرار دارد. در تمام مناطق گفته شده ساکنین و مدیران دفاتر می توانند به راحتی و تنها با یک تماس از خدمات بسته بندی و باربری هروی شمال بار بهره ببرند. میدان هروی در قسمت مرکزی این محله قرار گرفته و احتمالا دلیل نامگذاری آن همین معروفترین نقطه این محل می باشد. همانطور که انتظار می رود در این نقطه شلوغی و ترافیک به خصوص در ساعات پایانی کار بیشتر خواهد بود و باعث سخت تر شدن اسباب کشی می شود، اما اگر کارگران و راننده خودروی باربری در کار خود مهارت داشته و به تمام کوچه ها و خیابان ها مسلط باشند جابجایی شما به راحتی و در زمان کوتاهی انجام خواهد شد. در قسمت شمالی هروی، محله پاسداران قرار دارد که افراد ساکن در آن می توانند برای اسباب کشی و حمل بار خود از باربری پاسداران شمال بار استفاده کنند.


باربری میدان هروی


خدمات باربری هروی

اگر ساکن شمال تهران و منطقه هروی هستید و قصد جابجایی در منطقه یا به منطقه دیگر را دارید یا حتی می خواهید به شهرستان اسباب کشی کنید، باربری هروی اتوبار شمال بار می تواند در تمام مراحل شما را همراهی کند. در محدوده شلوغ هروی حضور به موقع و در جای مناسب خودرو، نیاز به یک راننده حرفه ای و مسلط به مسیرها دارد که علاوه بر راحتی کار کارگران مزاحمتی برای همسایه ها و رفت و آمد ایجاد نکند. علاوه بر رانندگان حرفه ای، خدمات دیگری در اتوبار هروی ارائه می شوند که شامل موارد زیر هستند:

•         مشاوره در خصوص تمامی مراحل اسباب کشی

•         ارائه لوازم تخصصی مورد نیاز بسته بندی در صورت اقدام به بسته بندی شخصی

•         بسته بندی لوازم با استفاده از جدیدترین ابزارها و متد دنیا

•         ارائه تمامی خدمات اسباب کشی با کیفیت و سرعت بالا

•         کارگران آموزش دیده و حرفه ای در امور حمل بار

•         حمل بار به هر نقطه از شهر و کشور و حتی سایر کشورها

•         ارائه بیمه نامه باربری درصورت درخواست

•         در اختیار داشتن انواع خودروها (وانت بار، نیسان، کامیون، خاور و ...) دو دو نوع مسقف و روباز

•         ارائه خدمات در باربری هروی همه روزه و در هر ساعتی از روز

بسته بندی درست و حرفه ای اثاثیه عامل مهمی در صرفه جویی در زمان و جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم می باشد به همین دلیل اهمیت سپردن آن به شرکت های باربری بیشتر می شود. در باربری هروی شمال بار بسته بندی بر اساس روش های روز دنیا انجام می شود و از بهترین لوازم استفاده می شود که شامل کارتن های مخصوص بسته بندی، استرچ رپ، چسب های مقاوم، روزنامه یا فوم و برچسب می باشد. باربری هروی مجموعه شمال بار مجوزهای لازم از اتحادیه باربری تهران را دریافت کرده و تمامی خدمات خود را بر اساس تعرفه باربری دریافت می کند. البته عوامل مختلفی مانند خدمات درخواستی، حجم بار، ساعات مورد نیاز، تعداد کارگران، مسیر مبدا تا مقصد، نوع خودرو و بسیاری دیگر در تعیین این نرخ تاثیر دارند که می توانید در ابتدا با انجام مشاوره از آن مطلع شوید.


باربری هروی شرکت شمال بار بهترین خدمات در زمینه اسباب کشی در منطقه را با مناسب ترین قیمت ارائه می کند و در هر زمان آماده ارائه خدمات از جمله مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما می باشد. همچنین در این مجموعه بهترین خودروها، رانندگان و کارگران آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به شما ساکنین محله هروی می باشند.