باربری لویزان

برای بهره مندی از خدمات باربری در مناطق مختلف تهران بهتر است از باربری های تخصصی شرکت شمال بار در هر خیابان و منطقه استفاده کنید تا علاوه بر صرفه جویی در زمانتان، خدمات با بالاترین کیفیت را دریافت کنید. مناطق شمالی تهران از جمله مناطق پیشرفته، محبوب و شلوغ می باشند که در سال های اخیر تعداد ساختمان های تجاری و اداری در آن به طور چشمگیری افزایش داشته و حجم ترافیک روزانه آن چند برابر شده، همین باعث سخت تر شدن حمل بار و اسباب کشی در خیابان های این منطقه می شود. البته این دشواری برای باربری شمال تهران که به صورت تخصصی فقط در این منطقه فعالیت دارد به حداقل رسیده و با تسلط و آشنایی با تمامی خیابان ها و کوچه ها خدمات خود را با سرعت بالا در اختیار شما قرار می دهد.


باربری لویزان

منطقه لویزان در منطقه 4 شهری تهران و کمی بالاتر از محله نارمک قرار دارد، این منطقه از شرق با شیان، از شمال با ازگل و از غرب با حسین آباد همسایه است. خدمات باربری لویزان به تمامی ساکنین و افرادی که در این محله دارای دفاتر تجاری و اداری هستند ارائه می شود و امکان حمل بار در داخل منطقه، به سایر مناطق تهران و حتی شهرهای دیگر کشور نیز وجود دارد. در اتوبار لویزان تهران انواع خدمات اثاث کشی توسط کارگران تعلیم دیده و با تجربه و رانندگان حرفه ای انجام می شود و تمامی تلاششان برای جابجایی راحت و سریع متقاضیان می باشد. در باربری تخصصی لویزان شمال بار برای ارتقاء سطح خدمات علاوه بر پرسنل حرفه ای از بهترین خودروهای حمل بار نیز استفاده می شود؛ این خودروها شامل خاور، کامیون، کامیونت و وانت هستند که با توجه به درخواست و میزان بار شما بکار گرفته می شوند.


در ابتدای درخواست و با تماس با مجموعه شمال بار می توانید از پرسنل با تجربه این مجموعه مشاوره دریافت کنید و پس از انتخاب انواع خودروهای باربری در تهران، مسقف یا روباز بودن آن را نیز انتخاب کنید. همچنین شما می توانید درخصوص تعداد کارگران، شرایط و لوازم بسته بندی و زمان مناسب باربری مشاوره دریافت کرده و خود را آماده کنید.

باربری لویزان


انواع خدمات ارائه شده توسط باربری لویزان شرکت شمال بار عبارتند از:

✔ مشاوره با متقاضیان در هر مرحله از روند اسباب کشی

✔ ارائه لوازم تخصصی بسته بندی در صورت تمایل به بسته بندی شخصی

✔ بسته بندی حرفه ای و سریع لوازم توسط کارگران ماهر

✔ جابجایی ایمن و سریع لوازم توسط کارگران حرفه ای

✔ راننده مسط به مسیر و ارسال اثاثیه به مقصد به صورت مطمئن

✔ حمل بار به هر نقطه از تهران و شهرستان ها

✔ دریافت هزینه ها بر اساس تعرفه باربری اتحادیه


بسته بندی در اتوبار لویزان

امکان بهره مندی از خدمت بسته بندی در اتوبار لویزان برای مشتریان وجود دارد، به این معنی که در صورت درخواست کارگران با مهارت این مجموعه به همراه لوازم مانند کارتن های مخصوص، استرچ رپ، پلاستیک های محافظ و ... به منزل یا محل کار شما اعزام می شوند؛ سپس لوازمتان به دقت بسته بندی می شود. از مزایای بسته بندی توسط باربری لویزان می توان به آسیب ندیدن لوازم، جلوگیری از شلوغی و گم شدن آنها، افزایش سرعت اسباب کشی و کاهش فشار روحی و جسمی بر شما اشاره کرد. برای بسته بندی لوازم شما در شمال بار از بهترین کارتن های مخصوص اسباب کشی استفاده می شود، همچنین از چسب های مقاوم برای چسباندن در کارتن ها، فوم و پلاستیک های مقاوم برای پیچیدن لوازم و قرار دادن در فضای خالی کارتن برای جلوگیری از ورود فشار به لوازم استفاده می شود.


کارگران حرفه ای اتوبار لویزان برای بسته بندی اثاثیه منزل شما اعم از لوازم بزرگ مانند یخچال، مبلمان و لباسشویی نیز پوششی در نظر گرفته و آنها را نیز به درستی بسته بندی می کنند تا هیچگونه خط و خشی در حین جابجایی به آنها وارد نشود. علاوه بر اینکه قرارگیری لوازم در هر کارتن بر اساس نوع لوازم (سنگین و سبک یا شکستنی ها) تفکیک می شود، لوازم هر بخش از خانه مانند آشپرخانه یا اتاق ها نیز جداگانه بسته بندی می شوند تا در زمان باز کردن و چیدن آنها نیز دچار سردرگمی نشوید. این کارگران در تمام مراحل قرار دادن لوازم در کارتن ها و حمل آنها تا ماشین دقت کافی را در نظر دارند تا صدمه ای به هیچکدام نرسد؛ همچنین در تمام مدت حمل بار تا مقصد لوازم شما بیمه خواهند بود.


هزینه باربری در لویزان تهران

یکی از مواردی که در انتخاب شرکت باربری تاثیر بسیاری دارد هزینه خدمات و باربری می باشد، البته این نکته تعیین کننده نبوده و در نظر گرفتن تخصص، زمان و کیفیت کار یک مجموعه باربری در اولویت قرار دارد. عوامل مختلفی مانند تعداد کارگران، نوع خودرو حمل بار، ساعت استفاده از کارگران، مقصد، منطقه محل سکونت، استفاده از خدمت بسته بندی یا سایر خدمات جانبی در تعیین قیمت باربری تهران تاثیر دارند. متقاضیان استفاده از خدمات باربری شمال بار می توانند با تماس با مراکز مختلف این شرکت و مشخص نمودن شرایط گفته شده از هزینه باربری خود مطلع شوند. باربری لویزان نیز همانند سایر باربری های تخصصی مجموعه شمال بار تمامی هزینه های خود را بر اساس تعرفه های تعیین شده اتحادیه باربری دریافت می کند و هیچ مبلغ مازادی از شما دریافت نمی شود. هزینه های اعلامی توسط اتحادیه باربری در تهران برای همان منطقه می باشد و در صورت تغییر منطقه و افزایش مسیر جابجایی افزایش می یابد، همچنین با توجه به حجم بار و نیاز به کارگر یا زمان اضافه مبلغ تعیین شده نیز افزایش خواهد یافت.


مجموعه شمال بار به عنوان یکی از شرکت های معتبر در امور باربری در تهران شناخته می شود که عضو اتحادیه باربری تهران بوده و در تمامی مناطق چهارگانه تهران شعبات تخصصی دارد. تمامی کارگران و پرسنل این مجموعه به خصوص در باربری لویزان رضایت شما را در دستور کار خود قرار داده و سعی به ارائه خدمات با بهترین کیفیت دارند.