باربری فرشته

منطقه شمال تهران در سال های اخیر رشد بسیار سریعی داشته و ساختمان ها و برج های مسکونی و تجاری فراوانی در خیابان های این منطقه ساخته شده اند. محله های مختلف این منطقه از تهران مانند نیاوران، الهیه، فرشته، زعفرانیه، ازگل و بسیاری دیگر علاوه بر داشتن تعداد ساکنین بسیار زیاد، تعداد مراکز تجاری و اداری بسیاری را در خود جای داده اند، به همین جهت وجود یک اتوبار ویژه که به هر محل به صورت جداگانه خدمت رسانی کند، ضروری است. اگر شماهم یکی از افراد ساکن این مناطق هستید می توانید از باربری شمال تهران اتوبار شمال بار برای جابجایی لوازم خود بهره ببرید. باربری شمال خود به شعبات کوچک تر در هر کدام از خیابان های اصلی و بزرگ تقسیم می شوند که به صورت تخصصی خدمات خود را در زمان کوتاه به مشتریان ارائه می کنند.


اتوبار فرشته

اتوبار فرشته یکی از خدمات باربری شمال تهران، شرکت شمال بار می باشد که کلیه خدمات از بسته بندی تا حمل بار به شهرستان را به ساکنین و همچنین کسبه این محل ارائه می کند. در هر نقطه از این خیابان که باشید حتی با وجود شلوغی بیش از حد باربری فرشته شمال بار می تواند به راحتی لوازم مورد نظر شما را بسته بندی و جابجا کند. همانطور که می دانید محله فرشته در شمال تهران و در منطقه یک قرار گرفته و یکی از قدیمی ترین، لوکس ترین و گرانترین مناطق تهران است؛ خیابان فرشته از شمال به زعفرانیه، از غرب به محمودیه و سئول، از شرق به الهیه و از جنوب به محله های امانیه و جردن ختم می شود. به دلیل قدمت این محله و قدیمی بودن بافت راهها و ساختمان سازی در آن کوچه های بسیاری در آن وجود دارند که ممکن است به دلیل باریک بودن، یک طرفه بودن و مسایلی از این قبیل شما را برای جابجایی نگران کند، اما با سپردن این کار به کارگران و رانندگان حرفه ای اتوبار تهران شمال بار هیچ مشکلی برای حمل بار نخواهید داشت.


خدمات باربری فرشته

درصورتی که نیاز به جابجایی در منطقه شمال تهران یا انتقال به هر کدام از مناطق دیگر شهر یا کشور دارید، نیاز است تنها با یک تماس با همکاران ما و مشخص کردن زمانبندی تمام مراحل را به ما بسپارید. در زمان مشخص شده کارگران باتجربه و آموزش دیده شمال بار به محل شما اعزام شده و در صورت نیاز لوازم شما را با تجهیزات حرفه ای و با دقت بسته بندی می کنند. برای بسته بندی لوازم شرکتی یا خانگی از بهترین لوازم استفاده می شود و همچنین در بسته بندی لوازم قیمتی یا شکستنی با مهارت و دقت بسیار عمل می کنند. استفاده از کارگران حرفه ای در زمان بسته بندی و جابجایی، علاوه بر افزایش سرعت در تمام مراحل، باعث حفظ سلامت لوازم و محیط خانه شما می شود، به این دلیل که این کارگران با تجربه کافی از روش حمل وسایل بزرگ آگاهند و به درها و دیوارهای خانه هیچ آسیبی وارد نمی کنند. همچنین اینکه نیاز به فعالیت بسیار زیاد برای بسته بندی و جابجایی لوازم، مخصوصا لوازم سنگین ندارید به حفظ سلامتی خودتان نیز کمک می کند.

باربری فرشته


استفاده از خدمت بسته بندی لوازم خانگی اتوبار فرشته الزامی نبوده و افرادی که زمان، دانش و انرژی این کار را دارند می توانند با خرید کارتن اسباب کشی اقدام به بسته بندی به صورت شخصی کنند؛ این کارتن های مخصوص لوازم در سایزها و ضخامت های مختلف طراحی شده تا باعث کاهش ورود فشار و گردو خاک به داخل شوند. در تمامی زیرمجموعه های شمال بار از بهترین خودروهای حمل بار استفاده می شود تا از بروز هرگونه حادثه احتمالی و تاخیر در حمل بار مشتری جلوگیری شود. این خودروها در سایزهای مختلفی وجود دارند تا با توجه به میزان بار شما بکار گرفته شوند؛ همچنین با توجه به محیط، آب و هوا و درخواست شما می توانند به صورت مسقف یا روباز خدمت رسانی کنند. یکی دیگر از خدمات باربری فرشته به کار گیری رانندگان حرفه ای، با حوصله و دارای تسلط کامل به محله می باشد که این مورد نیز می تواند به موارد زیر بیانجامد:

✔ حضور به موقع در محل

✔ قرار دادن ماشین حمل در موقعیت خوب و نزدیک و عدم ایجاد مزاحمت برای سایرین

✔ چیدن منظم و درست لوازم در ماشین برای جاگیری لوازم بیشتر و عدم فشار به لوزم پایینی

✔ رانندگی حرفه ای به خصوص زمان حمل لوازم قیمتی و با ارزش


نکاتی که پیش از اسباب کشی در فرشته باید بدانید:

همانطور که گفته شده به دلیل بافت قدیمی محله فرشته تهران کمی کار اسباب کشی سخت می شود به این دلیل که در این محل علاوه بر منازل مسکونی فراوان، مراکز خرید بسیاری وجود دارد و خیابان نسبتا باریک می باشد و طبعا ترافیک بسیار شدیدی مخصوصا در ساعات روز در این خیابان جاریست. البته این مورد نباید باعث ناامیدی یا استرس گرفتن متقاضیان جابجایی شود و تنها نیاز به زمان کافی دارد، یعنی باید از چند روز قبل برنامه ریزی و با شرکت حمل بار هماهنگ کنید تا روز و ساعت مناسب که خلوت تر باشد را انتخاب کنید. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید هزینه خدمات اسباب کشی می باشد، اما باید توجه کنید که هیچ ارزانی بی علت نیست. بسیاری از شرکت های باربری با تبلیغات گسترده در مورد هزینه کم خود اقدام به جذب مشتری می کنند، که مطمئنا اگر به کیفیت خدمات ارائه شده آنها توجه کنید هرگز امنیت لوازم و زمان خود را به خطر نخواهید انداخت. از طرف دیگر به دلیل لوکس بودن منطقه فرشته ممکن است برخی شرکت های باربری سوءاستفاده و اقدام به دریافت هزینه های بالا یا مازاد کنند، بهترین کار بررسی و مقایسه چند شرکت باربری می باشد.


به دلایل گفته شده مانند شرایط محیطی محدود خیابان فرشته، اگر متقاضی اسباب کشی در این محله هستید باید شرکت باربری معتبر و حرفه ای را انتخاب کنید. یک شرکت باربری مناسب از کارگران و راننده باتجربه و آموزش دیده استفاده می کند تا علاوه بر آشنایی به کار خود، به محیط نیز تسلط داشته باشند؛ همچنین سایر پرسنل این مجموعه نیز با داشتن تجربه کافی و ارائه مشاوره مناسب شما را برای رسیدن و جابجایی راحت به مقصد راهنمایی می کنند.


شرکت شمال بار با داشتن اتوبار اختصاصی خیابان فرشته، علاوه بر ارائه خدمات ذکر شده به بهترین شکل، هزینه های خود را بر اساس تعرفه باربری که توسط اتحادیه تعیین شده ذکر می کند.