باربری پیروزی

افراد بسیاری در منطقه شرق تهران سکونت دارند و به دلیل تراکم بالای منازل و منطقه های مسکونی، باربری های بسیاری نیز در محله های این منطقه فعالیت می کنند. با پیشرفت و توسعه این منطقه باربری شرق تهران در زمینه های مختلف بسته بندی و باربری در بسیاری از خیابان ها و محلات این ناحیه خدمات رسانی می کند، باربری پیروزی یکی از پرطرفدارترین ها در میان آنها می باشد. خیابان پیروزی یکی از مناطق مهم و شلوغ مسکونی در شرق تهران است که در نتیجه مشتریان زیادی متقاضی ارائه خدمات اسباب کشی در مناطق شرقی هستند.


مجموعه شمال بار برای همشهریانی که در این منطقه حضور دارند اهمیت بسیاری قائل بوده و برای جلب رضایت ساکنین خیابان پیروزی سعی بر ارائه خدمات با بالاترین کیفیت دارد.


باربری پیروزی تهران

باربری پیروزی زیرمجموعه باربری شرق تهران در شرکت شمال بار بوده و به دلیل وسعت محدوده این خیابان به صورت جداگانه و تخصصی به آن پرداخته می شود. اتوبار پیروزی علاوه بر خود خیابان اصلی که از میدان شهدا تا تقاطع اتوبان یاسینی است، تمامی مناطق اطراف از خیابان دماوند تا اتوبان محلاتی را پوشش می دهد. باربری پیروزی شرکت شمال بار علاوه بر ارائه خدمات در خود محدوده، به راحتی برای جابجایی به سایر مناطق شهر و یا حتی شهرستانها در خدمت مشتریان گرامی می باشد. این مجموعه انواع خودرو های سبک (کامیونت) برای بارهای محدود و کم و خودروهای سنگین مانند خاور را در دو نوع مسقف و روباز با توجه به مقدار لوازم و آب و هوا در اختیار شما قرار می دهد.

باربری پیروزی


خدمات باربری خیابان پیروزی

در صورتی که قصد جابجایی و اثاث کشی در منطقه شرق تهران و خیابان پیروزی را دارید می توانید از اتوبار پیروزی شمال بار که در این محدوده به صورت خاص خدمت رسانی می کند استفاده کنید. اهمیت باربری تهران در هر منطقه به خصوص به صورت تخصصی مخصوصا در خیابان شلوغی مثل پیروزی زمانی مشخص می شود که راننده و کارگران به خیابان ها و کوچه ها تسلط داشته و در زمان مقرر در آنجا حضور خواهند داشت. در باربری پیروزی علاوه بر حمل بار به هر نقطه دلخواه از کشور، خدماتی مثل بسته بندی، حمل بار توسط کارگران مجرب و ارائه بیمه نامه باربری نیز صورت می گیرد. استفاده از کارگرانی با تجربه و آموزش دیده علاوه بر افزایش نسبی سرعت جابجایی، سلامت بسته ها و لوازم شما را تضمین می کند.


انتخاب ماشین باربری نیز به اندازه سایر خدمات اهمیت داشته و در افزایش کیفیت و سرعت اثاث کشی تاثیر مستقیمی دارد. مجموعه شمال بار با در اختیار داشتن انواع ماشین ها در خیابان پیروزی و منطقه شرق تهران، امکان باربری توسط وانت بار، کامیون، خاور و حتی تریلی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.


بسته بندی در اتوبار پیروزی

بسته بندی تخصصی تمامی لوازم چه لوازم منزل و چه لوازم اداری و شرکت ها نیز توسط کارگران حرفه ای تا حدود زیادی در زمان شما صرفه جویی می کند و علاوه بر آسیب نرسیدن به اثاثیه، خود شما نیز در حین جابجایی هیچ صدمه ای نخواهید دید. با استفاده خدمت بسته بندی تخصصی توسط اتوبار پیروزی، این تضمین به شما داده خواهد شد که لوازم شما توسط بهترین کارتن های مخصوص بسته بندی، فوم های محافظ و بهترین چسب ها بسته بندی می شود. همچنین با استفاده از این گزینه لوازم بزرگ و با ارزشی مانند یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تلویزیون و سایر لوازمی که کارتن اصلی خود را ندارند هم با استفاده از ضربه گیر بسته بندی می شود. همچنین افرادی که قصد بسته بندی لوازم به صورت شخصی را دارند می توانند با خرید کارتن اسباب کشی از مجموعه شمال بار علاوه بر راحتی در زمان بسته بندی، از ورود ضربه، فشار، گرما و سرمای شدید به لوازم خود جلوگیری کنند.

باربری شرق تهران


هزینه باربری در پیروزی

رعایت حقوق و احترام به مشتری در اولویت دستور کار مجموعه شمال بار قرار دارد و تمامی کارکنان این مجموعه سعی بر کسب رضایت مشتریان دارند. بر اساس نرخ نامه ای که توسط اتحادیه باربری تهران به صورت سالانه ارائه می شود، هزینه باربری پیروزی و هر منطقه دیگر در تهران مشخص می شود. در مجموعه شمال بار و بخش باربری شرق تهران این مجموعه نیز تمامی هزینه های اعلام شده برای حمل، جابجایی و بسته بندی بر اساس همین نرخ نامه مشخص شده و تمامی مصوبات اتحادیه باربری در این شرکت به طور کامل اجرا می شود. عوامل مختلفی مانند مسیر، زمان باربری، تعداد کارگران، نوع خودرو و ساعت کار تاثیر بسیاری در قیمت باربری دارند و در صورت درخواست خدمات اضافه یا کارگر بیشتر افزایش هزینه وجود خواهد داشت. می توانید با تماس با مجموعه شمال بار علاوه بر دریافت مشاوره درمورد هزینه بسته بندی یا کارگران و جابجایی خود به طور دقیق مطلع شوید.


اگر در هر یک از نقاط شرق تهران و به خصوص خیابان پیروزی ساکن هستید یا شرکت شما در این منطقه قرار دارد، برای دریافت هرگونه خدمات بسته بندی و باربری می توانید از شمال بار برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود با کیفیت بالا کمک بگیرید.