باربری تهران نو

شرکت باربری و اتوبار شمال بار تهران جهت سرویس دهی به شما شهروندان گرامی در منطقه تهران نو در شرق تهران، آماده همکاری است. کلیه شرکتها، سازمان های دولتی و یا خصوصی، فروشگاه ها، صاحبان منازل شخصی، اداره ها، مراکز مختلف فرهنگی، آموزشی و غیره می توانند جهت حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل خود با ما تماس بگیرند. باربری تهران نو در خدمت شماست. 


باربری تهران نو:

باربری و اتوبار تهران نو بخشی از خدمات همکاران ما در شعبه اتوبار شرق تهران در این منطقه است که به اهالی این منطقه و همچنین سایر مناطق شرق پایتخت ارائه می شود. این خدمات شامل کلیه سرویس های مورد نیاز شما در زمینه اثاث کشی است و ما آماده ایم تا در تمام ایام سال با ارسال بهترین همکاران مان که جزو بهترین کارگران باربری در تهران هستند به همراه انواع خودروهای حمل بار بهترین خدمات را به شما در منطقه تهران نو ارائه دهیم. 

تهران نو یکی از مناطق و محله های مهم شرق تهران است که موقعیت مناسب و مهمی در میان مناطق شرق تهران دارد. این منطقه به سبب آنکه دسترسی به بزرگراه یا جاده دماوند و تعدادی از خیابان های مهم و پر رفت و آمد دیگر در شرق تهران (مانند بزرگراه بسیج، بزرگراه یاسین، بزرگراه رسالت، خیابان باکری و خیابان پیروزی) دارد، منطقه ای مناسب جهت تردد و حمل بار در این بخش از تهران بشمار می رود. 

ما آماده ایم تا جهت خدمت گذاری به شما همشهریان گرامی از طریق اتوبار تهران نو، یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را برای شما به ارمغان بیاوریم. 
شرکت شمال بار تهران ضمن درک دیدگاه ها و انتظارات شما همشهریان گرامی، آماده است تا در زمینه باربری و خدمات حمل بار نهایت تلاش خود را انجام دهد تا اسباب و اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن و با ایمن ترین وضعیت و شرایط بسیار مناسب به مقصد برسد. این شرکت خود را متعهد می داند که بهترین خدمات باربری تهران را در این منطقه و همچنین سایر مناطق دیگر این شهر، در اختیار شما بگذارد. 


باربری تهران نو


خدمات بسته بندی در اتوبار تهران نو:

ما جهت بسته بندی لوازم و اثاثیه در تهران نو در کنار شما هستیم. بسته بندی یکی از اموری است که نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد و این کار از عهده هر فردی - و حتی هر کارگر با تجربه - بر نمی آید. بلکه تنها کارگران حمل بار می توانند به خوبی اشیاء سنگین و یا سبک را بسته بندی و جابجا کنند و آنها را به درون ماشین های حمل بار (مانند کامیون و یا وانت بار) انتقال داده و در نهایت در مقصد وسایل و اثاثیه را مجددا تخلیه و به محل مورد نظر انتقال دهند. 

از جمله بسته بندی و حمل پیانو (و سایر لوازم موسیقی)، بسته بندی لوازم آشپزخانه، وسایل اتاق ها، لوازم سیسمونی کودک، پوشاک، کتابخانه و لوازم تحریر، بسته بندی مبلمان، لوازم ورزشی، انواع میز و صندلی های خانگی و یا اداری و ... 

همکاران ما حتی در زمینه حمل گاوصندوق نیز در خدمت شما هستند و در این زمینه نیز می توانند به شما یاری برسانند. شما همه این خدمات و سرویس ها را می توانید در باربری تهران نو از ما دریافت کنید.