خرید کارتن بسته بندی

خرید کارتن اسباب کشی یکی از مهمترین امور مربوط به خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم است. امروزه خدمات اثاث کشی و باربری تهران و ارائه بهترین خدمات اتوبار در سطح تهران، مسئولیتی است بسیار مهم و گاهی چالش برانگیز. یکی از نکات مهم اسباب کشی، خرید کارتن های مناسب جهت امور باربری و حمل بار تهران می باشد. نکته ای که باید به جزئیات آن توجه شود تا در طول اثاث کشی بتوان با خیال راحت اسباب و اثاثیه را بسته بندی و آماده حمل بار به مقصد کرد. 
خرید کارتن اثاث کشی اهمیت زیادی دارد و باید موارد زیر را در نظر گرفت:

نوع کارتن مورد نظر (کارتن های معمولی یا رگال دار)
سایز کارتن
چند لایه بودن کارتن 
جنس کارتن
تلورانس (گرماژ) کارتن
نو و یا دسته دو بودن کارتن


خرید کارتن اسباب کشی


همه این موارد اهمیت زیادی دارند و باید هنگام خرید کارتن بسته به اینکه بودجه شما چه اندازه است، چه نوع کارتن هایی را نیاز خواهید داشت و موارد دیگری از این دست، ضمن در نظر گرفتن موارد فوق اقدام به خرید نمایید. 
از آنجایی که شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران برای کیفیت خدمات خود و رضایت مشتریان اهمیت زیادی قائل است، جهت برآورده ساختن نیازهای آنها در زمینه امور اثاث کشی و حمل بار تهران، در زمینه فروش کارتن های اسباب کشی نیز فعالیت دارد.  

این کارتن های بسته بندی، امروزه در موارد متعددی کاربرد دارند که البته در بخش انواع کارتن اسباب کشی بطور مفصل به این مقوله پرداخته شده. در حقیقت کارتن های اسباب کشی زیرمجموعه کارتن های بسته بندی بشمار می روند و به عبارت بهتر هر کارتن اثاث کشی نوعی کارتن بسته بندی است ولی عکس آن لزوما صادق نیست. یعنی کارتن های بسته بندی در بازارها خرید و فروش می شوند که در مراکزی مانند فروشگاه ها، مراکز فروش لوازم ساختمانی، میوه فروشی ها و مراکز تره بار، فرودگاه ها، شرکتها، اداره ها (به ویژه اداره پست) و ... مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال کارتن موزی، کارتن های حمل مصالح ساختمانی، کارتن های حمل مواد غذایی و غیره.

در حال حاضر کارتن های اسباب کشی به فروش رفته توسط شرکت باربری شمال بار تهران، از نوع بهترین کارتن های درجه یک و باکیفیت موجود در بازارهای کشورمان هستند. کارتن های مخصوص اثاث کشی و حمل بار که در سالهای اخیر در ایران مورد استفاده شرکتهای باربری تهران (و یا باربری شهرستان ها) قرار می گیرند معمولا از انواع زیر می باشند:

کارتن های سه لایه
کارتن های پنج لایه


بسته بندی لوازم


کارتن های پنج لایه دارای بافت محکم تر و ساختار بهتری هستند و از این رو معمولا شرکتهای اتوبار تهران و یا بسیاری از مراکز از این نوع کارتن برای بسته بندی و جابجایی بار استفاده می کنند. کاربردهای این کارتن ها بسیار گسترده است و به دلیل کیفیت ساخت بالا براحتی می توان از آنها سالها در زمینه های مختلف استفاده کرد. 
البته دسته بندی کارتن های اسباب کشی پنج لایه در حال حاضر به دو نوع کلی نیز صورت می گیرد:

کارتن های معمولی (که مستطیلی شکل هستند و جهت بسته بندی انواع اثاثیه از جمله ظروف، لوازم خانگی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند)
کارتن های رگال دار (جهت بسته بندی لباس های مردانه و زنانه جهت جلوگیری از چروک شدن لباس ها در طول اسباب کشی و باربری) 

در باربری و اثاث کشی هر دو نوع کارتن های نام برده مورد استفاده قرار می گیرند. به ویژه کارتن های رگال دار که با وجود آنها براحتی می توان لباس هایی مانند کت و شلوار را بر روی چوب لباسی قرار داده و در کارتن آویزان کرد. به این ترتیب در تمام مدتی که حمل اسباب و اثاثیه به مقصد صورت می گیرد، کوچکترین آسیبی به لباس ها وارد نشده و همچنین لباس ها کثیف و یا چروک نمی شوند. 

در حال حاضر اگر قصد خرید کارتن اسباب کشی دارید می توانید جهت خرید هر یک از کارتن های زیر با همکاران ما در شرکت باربری شمال بار تهران تماس گرفته و کارتن های مورد نظر خود را سفارش دهید.


نوع کارتنتعداد لایهجنس کارتن ابعاد قیمت توضیحات
کارتن مخصوص حمل کتابپنج لایهجنس استخوانی30*4014000 تومان
کارتن مخصوص حمل لوازم شکستنی و کریستال پنج لایهجنس استخوانی40*6017000 تومان
کارتن رگال دارپنج لایهجنس استخوانیمتغیر60000 تومانمناسب برای ده دست کت و شلوار
جعبه مخصوص حمل لوستر--متغیربستگی به انواع لوستر داردبا قابلیت تغییر سایز

کارتن بسته بندی


کارتن های فروش رفته توسط همکاران ما در شرکت باربری شمال بار تهران دارای گرماژ مناسب و همچنین دوام بسیار بالایی هستند بطوری که می توانید بارها از آنها در امور مختلف جابجایی وسایل و لوازم خود استفاده کنید. 

در این زمینه همکاران ما در خدمت شما خواهند بود و چنانچه باز هم نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید در هر زمانی که مایل بودید پیش از خرید کارتن های اسباب کشی و باربری، با همکاران ما تماس گرفته و راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت کنید.