حمل بار به شهرستان

یکی از خواسته های برخی از مشتریانی که این روزها با شرکت های اتوبار و باربری تهران تماس می گیرند، درخواست حمل بار به شهرستان است. یکی از خدمات شمال بار در این زمینه یعنی باربری بین شهری و از تهران به شهرستان های کشورمان می باشد که در این زمینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان و همچنین ارسال خرده بار به شهرستان، از خدمات ما می باشد.

خدمات اسباب کشی و باربری لزوما به معنای باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه در تهران نیست. بلکه بنا به دلایل متعددی بسیاری از افراد تمایل دارند که محل شرکت یا منزل خود را به شهرستان منتقل کنند. اینجاست که اهمیت بسته بندی و همچنین حمل و جابجایی بار به شهرستان معلوم می شود.

اگر در هر زمانی شما هم تمایل داشتید که اطلاعاتی در زمینه های مربوط به اسباب کشی به شهرستان، بسته بندی بار برای شهرستان، باربری تهران به شهرستان، کارگر حمل بار، نرخ حمل بار به شهرستان و... بدست آورید می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از جدیدترین قیمت ها و شرایط ما در این موارد مطلع شوید.

در هر نقطه از شهر تهران که قرار دارید می توانید جهت دریافت خدمات باربری و حمل بار به شهرستان، با همکاران ما تماس گرفته و از مزایای خدمات شمال بار استفاده کنید. خدمات جابجایی و انتقال بار از تهران به شهرستان توسط بهترین خودروهای باربری از جمله وانت بار های جدید و کامیون های مجهز و کاملا جادار صورت می گیرد. همچنین کارگران حمل بار شمال بار همگی افرادی کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند و ضمن آشنایی با اصول بسته بندی اسباب و اثاثیه جهت انتقال در جاده و مسیرهای دوردست، تمام نکات و موارد بسته بندی برای اسباب کشی به شهرستان ها را کاملا رعایت می کنند تا هیچ مشکلی برای اسباب و اثاثیه منزل و یا وسایل شرکت یا موسسه و سازمان شما در طول مسیر پیش نیاید و هیچ کدام از لوازم و وسایل به خصوص وسایل شکستنی در طول جابجایی و حمل بار به شهرستان آسیب نبینند.

از طرف دیگر رانندگانی که اقدام به راندن ماشین های باربری ما در طول مسیر باربری و حمل بار به شهرستان می کنند، همگی حرفه ای و با تجربه هستند و با سالها تجربه ، آشنایی کاملی با جاده ها و مشکلات آن دارند. از این رو با خیال راحت می توانید به آنها اعتماد کنید و از به سلامت رسیدن بار و وسایل و لوازم زندگی یا شرکت و دفتر کار خود کاملا مطمئن باشید.

شاید از دید برخی از افراد بسته بندی وسایل و سپس قرار دادن آنها در وانت و یا کامیون و خاور جهت حمل به هر یک از شهرستان های دور یا نزدیک کاری ساده بنظر برسد، اما تجربه به ما ثابت کرده که تا حد امکان باید در این زمینه احتیاط کرد و موارد ضروری را رعایت نمود.


از این رو ما با دانستن اینکه مشتریان محترم چه خواسته هایی از ما دارند نهایت تلاش خود را بکار می بریم که تا حد امکان موارد زیر را جهت اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه به شهرستان رعایت کنیم:

·   بسته بندی دقیق و منظم بطوری که در طول مسیر جابجایی بار با ماشین های باربری و حمل بار به شهرستان، وسایل و لوازم درون  کارتن ها کوچکترین آسیبی نبینند.

·   چیدمان حرفه ای و کاملا درست کارتن ها و جعبه ها در ماشین های باربری بطوری که حداقل فشار به آنها وارد شده و در طول مسیر به شهرستان کمترین میزان ضربه و یا فشار به آنها وارد نشود.  

·   داشتن سرعت بالا در هر یک از مراحل بسته بندی و انجام امور باربری بین شهری

·   استفاده از رانندگانی که آشنا به مسیرها و جاده های کشورمان هستند.

·   بکارگیری بهترین امکانات جهت باربری به شهرستان ها (کارتن و جعبه های درجه یک، بهترین ماشین های باربری و غیره)


همچنین خدمات ما در شرکت شمال بار تهران شامل کلیه موارد زیر است:

·   ارسال اسباب و اثاثیه منزل به شهرستان (اسباب کشی شخصی از تهران به شهرستان)

·   ارسال وسایل و لوازم شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و مراکز خدماتی، تولیدی بازرگانی دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی به هر یک از شهرهای کشورمان.


قیمت باربری تهران به شهرستان:

قیمت و هزینه حمل بار از تهران به هر یک از شهرهای کشورمان، با یکدیگر متفاوت است و بستگی به شرایط متعددی دارد از جمله:

·   شهر مقصد و فاصله آن تا تهران (طبیعتا هر چه فاصله آن شهر تا تهران بیشتر باشد، هزینه جابجایی و حمل بار نیز بیشتر خواهد بود)

·   تعداد وانت بار و یا خاور و کامیون مورد نیاز

·   تعداد راننده و کارگران حمل بار

·   مقدار وسایل و لوازمی که حمل و جابجا می شوند


در پایان باز هم به شما اطمینان خاطر می دهیم که در صورت استفاده از خدمات باربری بین شهری شمال بار بدون هیچ گونه نگرانی می توانید حمل اسباب و اثاثیه خود به شهرستان ها را به ما بسپارید. شمال بار جهت جابجایی و اسباب کشی شما به شهرستان ها آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشد.