باربری صادقیه تهران

باربری صادقیه تهران از بخش های مهم خدمات شرکت اتوبار شمال بار تهران است. شرکت خدمات اسباب کشی و حمل بار شمال بار با سالها تجربه و سابقه درخشان در خدمت همشهریان گرامی در زمینه کلیه خدمات اتوبار و باربری غرب تهران از جمله منطقه صادقیه تهران بوده است. 


اسباب کشی و اتوبار صادقیه:

خدمات اتوبار صادقیه تهران شامل کلیه موارد مربوط به بسته بندی، جابجایی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه شما همشهریان گرامی در منطقه صادقیه تهران است. در هر بخش از منطقه صادقیه تهران که دارای شرکت، مجموعه خدماتی، تجاری، اداری و یا منزل هستید و می خواهید از هر بخش از منطقه صادقیه در تهران به بخش دیگری از این منطقه و یا مناطق دیگر تهران اثاث کشی کنید و حتی در صورتی که قصد اسباب کشی و جابجایی بار به شهرستان ها را دارید، می توانید در اولین فرصت جهت مشاوره و همچنین رزرو خدمات ما با همکاران ما در شرکت باربری شمال بار تماس بگیرید.

خدمات اتوبار صادقیه تهران شامل کلیه مراحل و مواردی است که مشتریان ما به آن نیاز دارند. خدماتی از جمله:
در اختیار قرار دادن مشاوره و راهنمایی های لازم به مشتریان
بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها و کلیه مراکز اداری و یا تجاری
اعزام بهترین کارگر حمل بار و اثاث کشی به محل شما
استفاده از ناوگانی از بهترین خودروهای باربری مجهز و آماده سرویس دهی
قیمت و تعرفه مناسب 
حمل بار به شهرستان های کشورمان از صادقیه تهران 
صدور بیمه باربری


باربری صادقیه تهران


ما به رفاه هر چه بیشتر و آسایش مشتریان خود فکر می کنیم. به همین جهت شرکت باربری شمال بار در طول سالهای گذشته با نهایت قدرت و جدیت تلاش کرده تا در زمینه حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه در صادقیه بتواند به خوبی نیازهای شهروندان گرامی را برطرف کند.
به همین جهت برای هر چه بهتر انجام دادن امور اتوبار صادقیه ما همواره از بهترین ها استفاده کرده ایم:

ما با در اختیار داشتن بهترین ماشین های باربری و حمل بار شامل کامیون، کامیونت و یا وانت بار براحتی اسباب و اثاث شما را جابجا می کنیم.
از بهترین کارگران اتوبار بهره می گیریم. کارگرانی حرفه ای و خوش برخورد که ضمن داشتن توانایی های لازم جهت بسته بندی و انتقال وسایل شما به خودروهای باربری و سپس به مقصد، افرادی مهربان و دلسوز و تابع مقررات هستند.
رانندگانی حرفه ای در اختیار داریم که به کلیه بخش ها و مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران و منطقه صادقیه تهران (از جمله مناطق اطراف فلکه دوم صادقیه و یا خیابان سازمان آب) کاملا آشنا هستند و به وضعیت بزرگراه ها و همچنین جاده های اطراف تهران و به ویژه وضعیت ترافیک آنها کاملا مسلط هستند.
از بهترین ابزارهای حرفه ای بسته بندی لوازم و وسایل منزل (از قبیل بهترین و مرغوب ترین کارتن بسته بندی، پلاستیک های حبابدار و چسب زن متداول) استفاده می کنیم.
کلیه امور بسته بندی حرفه اسباب و اثاثیه (شامل بسته بندی مبلمان در اسباب کشی صادقیه، بسته بندی لوازم آشپزخانه، لوازم شخصی، لوازم صوتی تصویری، لوازم موسیقی، لوازم خانگی، گاوصندوق و ...) را با بهترین کیفیت انجام می دهیم.
ارزان ترین و مناسب ترین قیمت باربری و اتوبار صادقیه را برای مشتریان خود ارزیابی و به آنها اعلام می کنیم.


باربری و اتوبار صادقیه


مناطق تحت پوشش باربری صادقیه:

صادقیه یکی از بزرگترین مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران است. منطقه صادقیه (آریاشهر سابق) از مناطق نسبتا جدید غرب تهران است و هر چند که گفته می شود قدمت آن به دوران قاجار بر می گردد، اما توسعه آن و تبدیل به یکی از مناطق مهم شهر تهران تقریبا از دهه های 1330 و به خصوص 1340 خورشیدی آغاز و به مرور با ساخت مراکز مختلف اداری، تجاری و مناطق مسکونی مختلف جمعیت آن چند برابر شده است. بطوری که امروزه باز هم به دلیل موقعیت مناسب و امکانات گسترده حمل و نقل (از جمله مترو صادقیه) تبدیل به یکی از مناطق مهم باربری غرب تهران شده است و با داشتن دو میدان اصلی (فلکه های اول و دوم صادقیه) و دسترسی به بزرگراه های مهم در اطراف آن تبدیل به یکی از مناطق مهم غرب تهران شده است.

این منطقه امروزه از لحاظ وسعت به گونه ایست که محدوده آن در دو ناحیه شهرداری منطقه دو و بخش دیگر در محدوده شهرداری منطقه پنج تهران قرار دارد. 

خدمات اتوبار صادقیه تهران شامل مناطق زیر است:

مناطق اطراف فلکه اول و دوم صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی (از سمت جنوب)، خیابان سازمان آب، بلوار مرزداران، منطقه طرشت، بلوار ابوذر، بلوار فردوس، بخشی از مناطق اطراف بزرگراه آیت الله کاشانی و سایر نواحی این منطقه در پوشش خدمات اسباب کشی و اثاث کشی صادقیه قرار می گیرند. 

شرکت اتوبار شمال بار تهران در خدمت شما همشهریان گرامی مقیم صادقیه و سایر مناطق غرب تهران است. جهت اسباب کشی و حمل بار با ما تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

باربری ستارخان

باربری شهرک غرب

مزایای اسباب کشی با شرکت های باربری تهران

اسباب کشی آسان

خدمات حمل گاوصندوق