اتوبار و باربری لواسان

اتوبار و باربری لواسان را با شرکت اتوبار شمال بار تهران تجربه کنید. خدمات اسباب کشی و حمل و جابجایی بار در لواسان تخصص ماست. لواسان یکی از مهمترین مناطق تحت پوشش باربری شرق تهران است که ما سالها در آن تجربه داریم. 

چنانچه شما هم قصد استفاده از خدمات ما در زمینه های اثاث کشی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود در منطقه لواسان تهران دارید، می توانید با ما در تماس باشید. شرکت باربری شمال بار به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین شرکتهای باربری تهران همواره در خدمت هشهریان گرامی خود در این منطقه بوده و توانسته نیازهای آنها را در کلیه زمینه های فوق برطرف و یک اسباب کشی آسان، ارزان و در عین حال با کیفیت را برای شما در این منطقه به ارمغان آوریم. 


منطقه لواسان:

لواسان یکی از خوش آب و هواترین مناطق استان تهران است و در سالهای اخیر با ساخت و توسعه هر چه بیشتر ویلاها، ساختمان ها، رستوران ها، توسعه زیادی داشته و بسیاری از مجالس مهمانی ها و مراسم عروسی نیز در تالارها و مراکز تشریفات این منطقه برگزار می شوند. لواسان منطقه ایست قدیمی و قدمت آن به چند هزار سال و حتی دوره مادها می رسد بطوری که هنوز هم آثار تاریخی متعددی در این منطقه از آن دوران یافت می شود.

نام لواسان در کتاب سفرنامه ناصرخسرو نیز آمده است. البته توسعه این منطقه بصورت یک منطقه شهری، عمدتا در نیم قرن گذشته صورت گرفته است. امروزه لواسان یکی از بهترین مناطق جهت تفریح و سرگرمی جوانان و خانواده ها و همچنین دور شدن از ترافیک و هوای تهران بشمار می رود. به دلیل رشد این منطقه و ساخت و توسعه هر چه بیشتر واحدهای مسکونی، تجاری و یا خدمات مختلف امروزه همانند بسیاری از مناطق دیگر رو به رشد تهران، تقاضا جهت خدمات اسباب کشی و اتوبار لواسان افزایش یافته است. 


اتوبار لواسان


خدمات اتوبار لواسان:

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در لواسان بصورت کاملا حرفه ای 
ارسال کارگر حمل بار و اثاث کشی 
ارسال بهترین خودروها و ماشین های اتوبار و باربری 
ارائه بیمه باربری
بکارگیری بهترین لوازم بسته بندی درجه یک 
امکان حمل بار به شهرستان از لواسان 
ارائه مشاوره 
بهترین تعرفه و قیمت های حمل بار و اتوبار لواسان

انتخاب بهترین باربری تهران در لواسان کار چندان آسانی نیست. برآورده کردن کلیه انتظارات مشتریان در زمینه خدمات اثاث کشی و اتوبار لواسان با توجه به مسافت آن از محدوده اصلی شهر تهران و وضعیت جاده ها حساسیت کار را دو چندان می کند.

به همین جهت ما کلیه نیازها و انتظارات مشتریان خود را در زمینه های مربوطه در نظر می گیریم و طبق تجربه سعی می کنیم به آنها جامعه عمل بپوشانیم. از جمله انتظارات مشتریان از اتوبار لواسان موارد زیر است:

ارسال سریع کارگران و بهترین خودروهای مورد نیاز
عملکرد مناسب کارگران باربری، دلسوز و خوش برخورد بودن آنها 
ارائه بهترین و ارزان ترین نرخ و قیمت حمل بار و اتوبار در لواسان 
هماهنگی های لازم از قبل 
عدم وارد شدن هر گونه آسیب و خسارت به وسایل و لوازم 
بسته بندی درست و کاملا اصولی 
آشنایی رانندگان خودروهای باربری مورد استفاده با وضعیت راهها و جاده ها و همچنین ترافیک تهران
امکان بسته بندی و جابجایی کلیه لوازم خانگی و اداری

ما با افتخار اعلام می کنیم که کلیه شرایط نامبرده جهت اثاث کشی شما را به خوبی فراهم می کنیم و در خدمت شما شهروندان گرامی هستیم. در طول سالهای گذشته بسیایر از مشتریان ما از شرق تهران و یا لواسان بوده اند که با موفقیت توانسته ایم براحتی برای آنها ضمن رعایت اصول و نکات بسته بندی لوازم خانگی براحتی از عهده این کار برآییم. 

همچنین در مواردی که سازمان ها و یا شرکتها جزو مشتریان ما بوده اند (مشتریان حقوقی) ضمن بکارگیری اصول بسته بندی لوازم شرکتی و اداری و کمک جهت ارسال هر چه سریعتر بارها و لوازم شرکتها، سازمان ها، اداره ها و ... به خوبی نیازهای این دسته از مشتریان خود را نیز برطرف کرده ایم.


باربری لواسان


احترام به خواسته های مشتری یکی از وظایف ماست. همکاران ما براحتی و با تجربه و دقت بالایی که دارند در روز اسباب کشی و باربری شما به مکان مورد نظر شما (منزل، شرکت، دفتر کار و غیره) می آیند و اقدام به بسته بندی و آماده کردن وسایل و لوازم مورد نظر شما می کنند. از جمله:

بسته بندی لوازم آشپزخانه 
بسته بندی مبلمان، میز و صندلی 
لوازم و سازهای موسیقی (از جمله پیانو، گیتار، سه تار، سنتور، ارگ، ویالون و ...) 
گل و گیاهان آپارتمانی طبیعی و مصنوعی
دستگاه ها و لوازم بازی (فوتبال دستی، میز پینگ پنگ، میز بیلیارد، میز اسنوکر و...)
کلیه لوازم شخصی (لباس، کفش، کیف و وسایل اتاق خواب)
لحاف، پتو، تخت خواب و وسایل آنها
اشیاء تزیینی یادگاری، هنری و یا قیمتی
کلیه پوشه های اداری، پرونده ها و فایل ها و ذونکن ها
گاوصندوق
لوازم صوتی و تصویری
یخچال فریزر و سایر لوازم خانگی

و در پایان این نکته را هم خدمت شما یادآوری کنیم که در زمینه قیمت باربری لواسان همانند مناطق دیگر تهران، ما تابع نرخ های رسمی اعلام شده توسط اتحادیه باربری تهران هستیم. جهت ارزیابی قیمت اتوبار لواسان و خدمات اسباب کشی (که تابع شرایط شماست از جمله تعداد ماشین های حمل بار مورد نیاز شما، تعداد کارگران و همچنین مسافت بین لواسان و مقصد مورد نظر) می توانید با همکاران ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را دریافت کنید. 

ما در کنار شما هستیم. اگر قصد اثاث کشی و رزرو خدمات اتوبار لواسان را دارید و قصد اسباب کشی و حمل بار از این منطقه به مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها را دارید، شرکت اتوبار و باربری شمال بار را انتخاب کنید. کیفیت بسته بندی و عملکرد مثبت همکاران ما در کلیه زمینه های انتقال لوازم و اثاثیه در طول سالهای گذشته، زبانزد خاص و عام بوده است.


لینک های مرتبط: 

باربری بلوار ارتش

باربری حکیمیه

لوازم بسته بندی اثاثیه

بسته بندی و حمل پیانو

خدمات حمل گاوصندوق