کارگر حمل بار و اثاث کشی

کارگر باربری و یا کارگر حمل بار، به فردی اطلاق می شود که در شرکتهای اتوبار و باربری تهران، به امور بسته بندی اثاثیه و لوازم و سایر خدمات اسباب کشی تهران (حمل و جابجایی بار به درون خودروی باربری و انتقال بسته ها و کارتن ها به مقصد و حتی در مواردی کمک به چیدمان آنها) فعالیت دارد. 

در واقع به همین جهت به این افراد کارگر اسباب کشی نیز گفته می شود. این روزها اگر به آگهی ها و یا تبلیغات بسیاری از شرکتهای اعزام کارگر و یا شرکتهای اتوبار تهران توجه کنید، ممکن است به عباراتی از قبیل "کارگر جهت اسباب کشی تهران" ، "کارگر جهت جابجایی"، "کارگر جابجایی لوازم منزل"، "کارگر اسباب کشی" و... مواجه شوید که در واقع منظور از همه این عبارات همان کارگر باربری و یا کارگر حمل بار است. 


کارگر حمل بار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در حقیقت کارگران اسباب کشی و باربری باید توانایی های زیر را داشته باشند:
بسته بندی اسباب و اثاثیه مشتریان (بسته بندی وسایل و لوازم خانگی و یا شرکتها، نهادها و موسسات) 
توانایی بلند کردن اشیاء سنگین و حساس با کمک همکاران خود (وسایل و لوازمی مانند: یخچال فریزر، لوستر، ماشین لباسشویی و...) 
توانایی طی کردن مسافت های کوتاه و طولانی داخل و خارج از تهران (به خصوص جهت حمل بار به شهرستان
فیزیک بدنی مناسبی داشته باشند. 
افرادی خوش اخلاق و مردم دار و در عین حال منظم باشند. 
از سلامت جسمانی و روحی روانی کامل برخوردار باشند. 
سرعت بالایی در کار داشته باشند.

کارگر حمل بار باید دقت و ظرافت خاصی در کار داشته باشد و توانایی برخورد با هر گونه مشکلات احتمالی در زمینه اسباب کشی و اثاث کشی را داشته باشد. چه مشتریان شرکتهای اتوبار اشخاص حقیقی باشند و چه حقوقی، در هر صورت باید کارگر باربری - همانطور که از عنوان شغلش پیداست - توانایی انجام کلیه امور بسته بندی و اسباب کشی را داشته باشد. 

مسئولیت پذیری یکی از مهمترین بخش های فعالیت شرکتهای اتوبار است. به خصوص کارگران آنها که افرادی زحمتکش و دلسوز هستند باید با نهایت دقت و توجه به کار مشغول شوند. 


مردم چه انتظاراتی از کارگران باربری در تهران دارند؟

تصور کنید که با یکی از شرکتهای باربری تهران قرارداد اسباب کشی و حمل بار امضاء کرده اید. اما در روز اسباب کشی، کارگران به منزل و یا دفتر کار شما می آیند و ضمن برخورد نامناسب و تعجیل بیش از حد، کار جمع آوری وسایل و بسته بندی را باکیفیت انجام نمی دهند بطوری که حتی ممکن است برخی از لوازم و اثاثیه مشتری آسیب ببیند. حتی در زمان حمل بار نیز وسایل و لوازم گم شوند!

چنین اتفاقاتی البته امروزه بسیار کمتر پیش می آید و خوشبختانه بیشتر شرکتهای فعال در زمینه خدمات اثاث کشی و اتوبار تهران امروزه دقت لازم را به خرج می دهند اما در گذشته متاسفانه این مسائل در تهران و شهرهای کشورمان بارها اتفاق می افتاد و مردم از خدمات برخی از کارگران و شرکتهای باربری مربوطه ناراضی بودند. 

اما در حال حاضر خوشبختانه با ورود لوازم مخصوص بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها و همچنین افزایش توانایی کارگران باربری و دقت و توجه شرکتهای باربری تهران به استخدام افراد برگزیده و مناسب جهت این کار دیگر جای نگرانی نیست و چنانچه شما هم قصد اسباب کشی و حمل بار داشته باشید براحتی می توانید از طریق تماس با شرکتهای اتوبار تهران درخواست ارائه خدمات لازم از آنها کنید. 


کارگران شرکت اتوبار شمال بار تهران چه خصوصیاتی دارند؟

شرکت باربری و اتوبار شمال بار تهران با سالها تجربه در کلیه زمینه های اسباب کشی و حمل بار مشتریان در داخل و خارج از تهران آماده است تا حد امکان بهترین خدمات را به مشتریان خود در سراسر تهران ارائه دهد و با اعزام بهترین کارگران حمل بار و باربری آنها را یاری دهد. 

کارگران باربری و حمل بار شرکت شمال بار دارای تجربه طولانی در کلیه زمینه های بسته بندی و حمل و نقل بار هستند و افرادی خوش اخلاق و دلسوز بوده و با نهایت جدیت و دقت به کار مشغول هستند. 

رضایت مشتریان ما در طول سالهای گذشته و بازخوردهای مثبتی که از آنها در زمینه عملکرد کارگران و کارکنان خود شنیده ایم موجب دلگرمی هر چه بیشتر ما شده است و شرکت اتوبار شمال بار از این جهت به خود می بالد. 

همکاران ما حتی آماده اند در صورت نیاز مشتریان گرامی، کارگر اضافه نیز به محل شما اعزام کنند که البته در هر حالت تعرفه ها و نرخ ها کمی متفاوت است و در این زمینه می توانید با همکاران ما در اسرع وقت جهت مشاوره تماس بگیرید.