باربری نیاوران - اتوبار نیاوران

شرکت باربری و اتوبار شمال بار تهران آماده ارائه کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم خانگی و شرکتها، خدمات اسباب کشی تهران و حمل بار به مشتریان گرامی خود است. اگر به دنبال یک شرکت اتوبار نیاوران جهت چنین خدماتی هستید و می خواهید یک اسباب کشی آسان و بی دردسری را تجربه کنید، شمال بار در خدمت شماست. 

ما با داشتن امکانات مناسب و کارگران حرفه ای حمل بار، می توانیم در هر زمانی که شما تمایل داشتید جهت باربری و بسته بندی بار و اسباب و اثاث شما از نیاوران تهران به هر منطقه دیگر از شهر تهران و یا اقصی نقاط ایران اقدام کنیم و سلامت رسیدن بارهای شما را تضمین کنیم. همچنین با داشتن پرسنل مسلط به بزرگراه های نیاوران و بخش های مختلف این ناحیه، براحتی می توانند در هر زمان از شبانه روز اسباب و اثاثیه شما را به مقصد انتقال دهند و جابجایی بارها را به سریع ترین روش ممکن، انجام بدهند.


بسته بندی بار در نیاوران:

همکاران ما با داشتن تخصص و مهارت بالا در امر بسته بندی لوازم شرکتی و اداری و همچنین منزل در منطقه نیاوران تهران می توانند با استفاده از بهترین کارتن بسته بندی اسباب کشی، براحتی این کار را برای شما انجام بدهند. 

به خصوص بسته بندی اشیاء سنگین و یا شکستنی که حساس هستند و در بیشتر مواقع باید مواظب آنها بود تا در هنگام جمع آوری و قرار دادن در بسته های اسباب کشی آسیبی به بدنه آنها وارد نشود. استفاده از وسایل و تجهیزات کامل از جمله فوم و نایلون به همراه کارتن های چندلایه در هنگام اسباب کشی و باربری نیاوران همانند سایر نقاط تهران بسیار مهم و حیاتی است. به خصوص اینکه در سالهای اخیر بسیاری از خانواده ها از این منطقه به نقاط دیگر تهران و یا بلعکس اسباب کشی کرده اند و از خدمات بسته بندی شمال بار بهره مند شده اند. تجربه موفقیت آمیز همکاران ما در زمینه بسته بندی توانسته به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان ما باشد. 


باربری نیاوران


باربری در نیاوران:

نیاوران یکی از بهترین بخش های شمال تهران است که در گذشته هم اهمیت زیادی داشته و امروزه جزء مناطق درجه یک و ثروتمند تهران محسوب می شود. از این در طول سالهای گذشته با افزایش ساخت و ساز آپارتمان ها، مجموعه های مسکونی و تجاری این منطقه پر جمعیت تر شده و درخواست استفاده از خدمات شرکت های باربری تهران در این منطقه بیشتر شده است.

وجود ارتفاعات کوه های ناحیه کلک چال، نزدیک بودن به میدان تجریش و از طرف دیگر مناطق دارآباد و فرمانیه همه موجب شده که رفت و آمد در این منطقه بیشتر شده و به دلیل جابجایی بسیاری از افراد و اشخاص حقیقی و حقوقی در این بخش از تهران، استفاده مردم این ناحیه از خدمات شرکت های اتوبار تهران جهت اسباب کشی و حمل بار افزایش پیدا کند. 

نکته جالب اینجاست که نام این ناحیه در گذشته به مرور زمان تغییر پیدا کرده و گفته می شود که این منطقه در دوران قدیم، نیزارهای وسیعی داشته که مردم جهت جمع آوری نی ها به آنجا می رفتند و در واقع نام این منطقه در آن زمان "نی آوران" بوده که به بعدها تبدیل به "نیاوران" شده است.


اتوبار نیاوران


در این منطقه امروزه دیدنی ها و جاذبه های مختلفی از جمله کاخ نیاوران، پارک نیاوران، ورزشگاه شهدای نیاوران و فرهنگسرای نیاوران قرار دارند و ساختمان شهرداری منطقه یک تهران نیز در انتهای خیابان نیاوران قرار گرفته است.

گاهی به دلیل وجود همین مراکز، ترافیک در خیابان های این منطقه ایجاد می شود که البته همکاران ما در اتوبار شمال بار با آگاهی از این مسئله، به بهترین شکل ممکن تلاش خود را می کنند تا به ترافیک بر نخورند و با استفاده از خلوت ترین و کوتاه ترین مسیرها براحتی خودروهای باربری را به سمت مقصد مورد نظر شما هدایت کنند.

اگر شما هم ساکن نیاوران تهران هستید و قصد جابجایی به نقاط دیگر این شهر دارید و یا از نقاط دیگر تهران و حتی ایران می خواهید به نیاوران اسباب کشی کنید، می توانید در طول هفته، هر زمانی که تمایل داشتید جهت بسته بندی و اسباب کشی با همکاران ما در باربری شمال بار تماس بگیرید. 

ما به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه باربری نیاوران تهران، می توانیم کلیه نیازهای شما را در زمینه حمل و انتقال اسباب و اثاثیه شما در نیاوران انجام داده و خیال شما را از بابت یک اسباب کشی بی دردسر راحت کنیم. 


لینک های مرتبط:

باربری قیطریه

باربری دارآباد تهران

اتحادیه باربری تهران

مزایای اسباب کشی با شرکتهای باربری تهران

نکات بسته بندی لوازم خانگی