باربری بلوار ارتش

اگر به دنبال باربری بلوار ارتش یا اتوبار بلوار ارتش هستید، با شرکت باربری شمال بار تهران تماس بگیرید. ما با افتخار به عنوان یکی از شرکتهای اتوبار تهران در بزرگراه ارتش و بسیاری از مناطق اطراف آن که زیرمجموعه باربری شرق تهران محسوب می شوند، در زمینه ارائه سرویس دهی جهت اثاث کشی و همچنین کلیه خدمات اسباب کشی به شهروندان محترم مناطق و شهرک های اطراف بزرگراه ارتش مفتخریم. 


باربری بزرگراه ارتش چیست؟ 

این روزها حتما در نشریات و یا وب سایت های اینترنتی به آگهی های زیادی برخورد کرده اید که در زمینه خدمات اثاث کشی و حمل بار در بزرگراه ارتش و یا مناطق دیگر تهران، به معرفی خدمات اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه می پردازند. اما بطور کلی اگر بخواهیم در یک جمع بندی سرویس ها و خدمات اتوبار بلوار ارتش تهران را معرفی کنیم، این موارد را شامل می شوند:

استفاده از ناوگانی از خودروهای باربری مناسب جهت حمل بار
بکارگیری و اعزام کارگر باربری و اثاث کشی
بسته بندی اثاثیه و لوازم (مسکونی و اداری)
حمل و جابجایی وسایل و اثاثیه بسته بندی شده به درون خودروهای اتوبار
ارسال بار به مقصد 

هر یک از این موارد خود شامل موارد دیگری نیز می شوند. که در ادامه به شما معرفی می کنیم:


خودروهای اتوبار بلوار ارتش:

این روزها یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در نحوه ارائه خدمات باربری تهران، استفاده از بهترین ماشین های اتوبار و حمل بار است. یعنی خودروهایی مانند:

خاور
کامیون  
کامیونت 

همانطور که می دانید شرکتهای متعددی در سراسر جهان اقدام به ساخت و تولید چنین خودروهایی با قابلیت حمل بار می کنند. که در حالت کلی از یک سو می توان آنها را به دو دسته تقسیم بندی کرد:

خودروی باربری مسقف
خودروی باربری غیر مسقف


اتوبار و باربری بلوار ارتش


البته ناگفته نماند که برخی از افراد و یا شرکتها نیز با استفاده از وانت بار (مسقف و یا غیر مسقف) اقدام به حمل بار و جابجایی اثاثیه، برخی از وسایل و لوازم در حجم و تعداد کم می کنند. برای مثال جهت جابجایی کتابخانه شخصی افراد و یا مصالح ساختمانی. اما این مسئله در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی بزرگراه ارتش و نقاط دیگر، معمولا صدق نمی کند. چرا که:

مشتریان حقیقی و یا حقوقی که قصد جابجایی محل کار و یا منزل خود را دارند، معمولا اسباب و اثاثیه زیادی دارند.
در صورت بسته بندی صحیح و استاندارد، معمولا ایمنی خودروهای حمل بار مسقف از نوع کامیون و کامیونت بیشتر است. 
از آنجا که حجم بیشتری از وسایل و بار پشت خودروهای باری سنگین و نیمه سنگین، را می توان قرار داد استفاده از آنها مقرون به صرفه تر است. 
بیشتر شرکتهایی که تابع قوانین و عضو اتحادیه باربری تهران هستند، بر روی بدنه خودروهایشان آرم و یا نام شرکت اتوبار نوشته است. همین امر نیز به خوبی نشان دهنده رسمی بودن و قانونی بودن عملکرد آنهاست.
رانندگان خودروهای باری سنگین و نیمه سنگین (مانند خاور، کامیون و یا کامیونت) باید دارای شرایط خاصی باشند و مهارت کافی در رانندگی. اما رانندگان وانت بار ممکن است هر فردی حتی با کمترین مهارت رانندگی باشد که این مسئله ممکن است خطرناک نیز باشد. 
ایمنی سرنشینان خودروهایی باربری معمول نسبت به وانت بارها بیشتر است. ضمنا فضای بیشتری نیز در اختیار دارند. 
معمولا جهت جابجایی و حمل گاوصندوق از کامیون و یا کامیونت استفاده می شود. 


خدمات بسته بندی باربری بلوار ارتش:

بسته بندی در خدمات اسباب کشی و اتوبار بزرگراه ارتش در تهران اهمیت زیادی دارد. ما با درک این نکته که مشتریان ما انتظار دارند تا با استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه صورت بگیرد تا هم خیال آنها راحت باشد و هم اسباب و اثاثیه آنها سالم و بدون وارد شدن هیچ گونه آسیبی در هنگام اثاث کشی و حمل بار به مقصد برسد. به ویژه کسانی که قصد ارسال و حمل بار به شهرستان از بلوار ارتش و یا نقاط دیگر تهران دارند. 
کلیه لوازم و اثاثیه منزل و یا وسایل و تجهیزات مالی، اداری، مالی و غیره باید به درستی و مطابق با استانداردهای روز جهان بسته بندی شده و سپس به مقصد ارسال شوند. به یاد داشته باشید که بسته بندی غلط و نادرست ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به شما وارد کند. از جمله:

شکستگی و یا آسیب دیدن پایه و یا بدنه مبلمان، میز و یا صندلی ها
شکستن بشقاب، لیوان ها و یا ظروف
خراش افتادن بر روی در و دیوار هنگام حمل و جابجایی وسایل
کمبود کارتن اسباب کشی در حین کار در صورت در نظر نگرفتن تعداد کافی

و موارد دیگری از این دست. اما کارکنان و کارگران باربری شرکت اتوبار شمال بار تهران با تجربه ای طولانی و درخشان در زمینه اسباب کشی و جابجایی وسایل، تجهیزات و لوازم منزل و شرکتها در بزرگراه ارتش در تهران توانسته اند کارنامه ای پر افتخار برای خود رقم بزنند. 

در پایان از شما دعوت می کنیم چنانچه قصد اسباب کشی و حمل بار در بلوار ارتش را دارید، با همکاران ما در واحد اتوبار شرق تهران تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

باربری حکیمیه

باربری لویزان

اسباب کشی آسان

اصطلاحات باربری

چگونه برای باربری به شهرستان آماده شویم