اتوبار دارآباد تهران

شرکت اتوبار شمال بار تهران با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی تهران، در باربری دارآباد نیز در خدمت شماست. خدمات اتوبار دارآباد تهران در حقیقت زیرمجموعه خدمات اتوبار شمال تهران قرار دارد. 

اگر شما هم همشهریان محترم مقیم منطقه دارآباد و یا مناطق دیگر در این بخش از شهر تهران قصد اثاث کشی و جابجایی بار دارید می توانید با همکاران ما در شعبه باربری شمال تهران تماس بگیرید تا ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم پیش از آغاز کار، در زمان مورد نظر اعزام همکاران ما به محل شما به همراه وسایل لازم و همچنین انواع خودروهای باربری جدید و مجهز کنند. 


محدوده باربری دارآباد:

خدمات اسباب کشی دارآباد در سراسر این منطقه قابل ارائه است. لذا شما همشهریان محترم در منطقه دارآباد می توانید جهت دریافت خدمات اتوبار دارآباد و اثاث کشی منزل و یا شرکت خود با همکاران ما تماس بگیرید. 

دارآباد یکی از زیباترین مناطق شمال شرقی تهران است که از زمان های گذشته محل سکونت مردم بوده اما تا چند دهه پیش جزو محدوده شهری تهران نبوده است. تا اینکه به مرور زمان و با گسترش فضای شهری تهران، این منطقه نیز همانند بسیاری از مناطق دیگر شمال تهران به مرور تبدیل به بخشی از کلانشهر تهران شد و امروزه با مهاجرت بسیاری از مردم شهرهای دیگر کشورمان به این منطقه، یکی از مناطق در حال رشد این بخش از شهر تهران شده است. 

به همین جهت با ساخت و توسعه اماکن مسکونی، مالی، اداری، فرهنگی، خدماتی و غیره در سراسر این منطقه زیبا، نیاز به خدمات باربری و اثاث کشی در دارآباد تهران روز به روز بیشتر شده است. از این رو شرکت باربری شمال بار با سالها تجربه به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای اتوبار تهران، در دارآباد نیز مشغول سرویس دهی و ارائه خدمات مربوطه به مشتریان گرامی است. 


باربری و اتوبار دارآباد تهران


خدمات اتوبار دارآباد:

شاید این سئوال پیش بیاید که پس از هماهنگی های اولیه و تماس شما شهروندان محترم با همکاران ما چگونه خدمات اسباب کشی دارآباد (و مناطق دیگر زیرمجموعه باربری شمال تهران) صورت می گیرد:

اعزام کارگر باربری به همراه لوازم مورد نیاز و بهترین خودروهای حمل بار
انجام بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل (و یا لوازم اداری، تجاری) در محل
انتقال کارتن های اسباب کشی به درون خودروهای باری
حمل بار به مقصد 
پیاده سازی جعبه و کارتن های حامل وسایل و لوازم شما و انتقال آنها به محل جدید

ما در این زمینه نهایت تلاش خود را بکار می گیریم تا مطابق با استانداردها و تعرفه های اتحادیه باربری تهران عمل کنیم و با کیفیت عالی مسئله اثاث کشی و جابجایی محل کار و یا زندگی شما به محل جدید را به آسانی برطرف کنیم. ما با کلیه نگرانی های مشتریان خود آشنا هستیم و از این تلاش می کنیم تا با عملکردی بی نقص آنها را همواره خشنود نگه داریم. 


خدمات بسته بندی باربری دارآباد:

بسته بندی یکی از مهمترین نکات اسباب کشی است. هر چه این بخش از کار با دقت بیشتر و با استفاده از لوازم جدیدتر و بهتری صورت گیرد، طبیعتا کار راحت تر و بدون دردسر پیش خواهد رفت. از جمله اینکه اسباب و اثاثیه شما در معرض خسارت وارد شدن و یا خطر گم شدن نخواهند بود. 

ما به همین منظور در زمینه اتوبار دارآباد تهران تلاش می کنیم تا با ارائه بسته بندی حرفه ای و مطابق با اصول جدید شرکتهای اسباب کشی جهان پیش برویم. ما کلیه لوازم منزل، شرکت، موسسه، فروشگاه، بانک، مراکز اداری، مالی، فرهنگی و غیره را جهت جابجایی به راحتی بسته بندی و آماده حمل بار تهران و یا حمل بار به شهرستان - در صورت درخواست مشتریان - می کنیم. از جمله مهمترین وسایلی که همکاران ما براحتی بسته بندی و حمل می کنند عبارتند از:

کلیه لوازم خانگی: از جمله یخچال فریزر (ساید بای ساید و یا دوقلو) میز و صندلی و مبلمان، دستگاه لباسشویی، ظرفشویی، تخت خواب، لوازم شخصی، لباس، کیف و کفش، کلیه وسایل آشپزخانه، لوازم موسیقی، دستگاه ها و لوازم بازی (میز بیلیارد و یا اسنوکر، کنسول های بازی های ویدئویی، فوتبال دستی) و... 
بسته بندی وسایل شرکتی و اداری: کلیه لوازم و تجهیزات مالی، اداری، خدماتی، فرهنگی، فروشگاهی از جمله دستگاه ها و لوازم کامپیوترو لپ تاپ ها، تجهیزاتی از قبیل دستگاه فکس، تلفن های اداری، مبلمان اداری، کتابخانه، ذونکن، پوشه ها، فایل ها و غیره.

در هر یک از این دو حالت ما براحتی امور مهمی از جمله خدمات حمل گاوصندوق و یا بسته بندی لوازم آشپزخانه و موارد مهم دیگر را با کیفیت بالا انجام می دهیم چرا که این مسئله اهمیت زیادی در باربری درآباد و مناطق دیگر تهران دارد. 

در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سعادت برای شما همشهریان گرامی، در صورت نیاز به خدمات اثاث کشی و حمل بار دارآباد تهران با همکاران ما تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

باربری نیاوران

باربری کامرانیه

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

نکات بسته بندی لوازم خانگی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی