اتوبار کامرانیه تهران

اگر به دنبال بهترین باربری کامرانیه و یا شرکت اتوبار کامرانیه تهران هستید، با شرکت شمال بار تهران تماس بگیرید. شرکت اتوبار شمال بار به عنوان یکی از موفق ترین و بهترین شرکتهای اتوبار و باربری در تهران در سالهای گذشته با موفقیت توانسته است در کامرانیه و مناطق دیگر باربری شمال تهران در زمینه خدمات اثاث کشی و حمل بار عمل کند. 


ویژگی های باربری کامرانیه:

همشهریان ما در منطقه کامرانیه و البته مناطق دیگر تهران طبیعتا از ما انتظار دارند که هنگام خدمات اتوبار کامرانیه بهترین سرویس ها را در اختیار آنها بگذاریم و بهترین خدمات اسباب کشی تهران را با قیمت های مناسب و کیفیت عالی ارائه می دهیم. چیزی که در واقع در خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران اهمیت زیادی دارد. 
اگر بخواهیم خدمات باربری کامرانیه را تعریف کنیم باید مراحل زیر را نام ببریم:

تماس مشتریان محترم (حقیقی و یا حقوقی) با همکاران ما در واحد اتوبار شمال تهران و هماهنگی های اولیه
ارسال کارگر حمل بار و اثاث کشی به همراه انواع خودروهای باربری به تعداد مورد نیاز 
بسته بندی اثاثیه و لوازم شما توسط کارگران اعزام شده
حمل بار شما در محدوده کامرانیه، از کامرانیه به هریک از مناطق تهران و حومه و یا حمل بار به شهرستان 
جابجایی و پیاده سازی وسایل بسته بندی شده در مقصد

اگر به دنبال بهترین خدمات اثاث کشی و جابجایی اسباب و لوازم زندگی و یا محل کار خود در منطقه کامرانیه تهران هستید، بدون شک باید شرکت اتوبار شمال بار تهران را انتخاب کنید. ما به شما تعهد می دهیم که بهترین امکانات و سرویس ها در اختیار شما می گذاریم. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار کامرانیه


بسته بندی در اتوبار کامرانیه:

امروزه نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای جهان شرکتهایی که در زمینه خدمات اثاث کشی و حمل بار فعالیت دارند، به خوبی به اهمیت بسته بندی در اسباب کشی پی برده اند و می دانند که این امر از دید مشتریان آنها چه اهمیتی دارد. بسته بندی صحیح و اصولی یک هنر است و از عهده همگان بر نمی آید بلکه کسانی باید عموما چنین مسئولیتی را بپذیرند که افرادی دارای تجربه کافی بوده و ضمن در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، استفاده از بهترین امکانات و مسائل مهم دیگر اقدام به این کار کنند. 

برای مثال زمانی که شما قصد حمل بار از بخشی از منطقه کامرانیه به بخش دیگری از همین منطقه دارید، شاید پیاده سازی اصولی نکات بسته بندی لوازم خانگی و رعایت موارد مهم آن چندان از دید شما مهم نباشد اما این مسئله برای کارگران باتجربه و دلسوز شرکت باربری شمال بار اهمیت زیادی دارد. به ویژه زمانی که مسافت میان مبداء و مقصد نسبتا طولانی است. مثلا حمل بار به شهرستان از کامرانیه و یا جابجایی اسباب و اثاثیه از کامرانیه و کرج و یا مناطق حومه تهران. 

این امر به ویژه در مورد بسته بندی وسایل و لوازم شکستنی اهمیتی دوچندان دارد. تصور اینکه در هنگام اسباب کشی، وسایل حساس و مهمی مانند قاب عکس های قدیمی و ارزشمند، تلویزیون، مانیتور کامپیوتر، ظروف شکستنی و چینی با ارزش بشکنند و یا دچار آسیب شوند، برای بسیاری از افراد ناراحت کننده است. 

از طرف دیگر جابجایی برخی لوازم نسبتا سنگین مانند ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، مبلمان بزرگ (اداری و یا خانگی) میزهای بزرگ نهارخوری و ... نیز بسیار حساس هست چرا که هنگام بلند کردن و حمل چنین لوازمی حتی امکان آسیب رساندن و خراش انداختن بر روی در و دیوارها وجود دارد. بنابراین بسته بندی این لوازم و پوشاندن سطح آنها با دقت، اهمیت زیادی دارد. 

خوشبختانه کارکنان شرکت باربری شمال بار تهران با در نظر گرفتن کلیه نکات فوق در زمان سرویس دهی و خدمات اتوبار کامرانیه تهران، نهایت سعی و تلاش خود را بکار می گیرند تا با استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه منزل و یا شرکتها این امر را به آسانی و با ظرافت برای شما انجام دهند. 
ویژگی های بسته بندی همکاران ما در باربری کامرانیه عبارتند از:

داشتن تجربه بالای همکاران ما (کارگران حرفه ای بسته بندی و حمل بار)
استفاده از انواع کارتن اسباب کشی از نوع درجه یک و چند لایه
بسته بندی لوازم آشپزخانه بطور دقیق و حرفه ای 
استفاده از فوم، کاور و پوشش پلاستیک های مقاوم و حبابدار (استرچ رپ و بابل رپ) 
بسته بندی مبلمان و سایر لوازم خانگی و اداری
عدم وارد شدن هر گونه آسیب به وسایل و اثاثیه منزل و یا محل کار شما
سرعت بالا


اتوبار و کامرانیه تهران


قیمت باربری کامرانیه:

همانطور که می دانید آن دسته از شرکتهای اتوبار تهران که بصورت رسمی و با مجوز اتحادیه باربری تهران فعالیت می کنند، نرخ پایه و تعرفه های آنها بر اساس قیمت های پایه اتحادیه محاسبه می گردد که شامل موارد زیر است:

مسافت میان مبداء و مقصد 
تعداد خودروهای باربری مورد نیاز و نوع آنها (کامیون و یا کامیونت) 
تعداد کارگر حمل بار

به این ترتیب نه تنها قیمت و نرخ اتوبار کامرانیه تهران بلکه سایر مناطق پایتخت نیز محاسبه و به مشتریان اعلام می شود. البته از آنجایی که ما همواره مایل بودیم که در کنار مشتریان خود باشیم و تا حد امکان آنها را از بهترین سرویس ها و مزایای خدمات خود بهره مند کنیم، به شما قول می دهیم که در زمینه قیمت خدمات اسباب کشی کامرانیه تا حد امکان تخفیف های ممکن را برای شما در نظر بگیریم. 

لینک های مرتبط:

باربری قیطریه

باربری تجریش

5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

خدمات شرکتهای اتوبار تهران

بسته بندی و حمل پیانو توسط باربری