اتوبار لویزان تهران

اهالی محترم منطقه لویزان و شیان تهران در صورت تمایل و نیاز به رزرو خدمات اتوبار و باربری لویزان می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما در واحد باربری شرق تهران براحتی کلیه راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و هماهنگی های لازم جهت ارائه بهترین خدمات اسباب کشی تهران در لویزان را انجام می دهند. 

شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران با سالها تجربه در زمینه کلیه خدمات اثاث کشی و حمل بار لویزان تلاش دارد تا به این وسیله بهترین خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه دهد. 


خدمات اسباب کشی لویزان:

خدمات اثاث کشی و اتوبار لویزان و شیان شامل کلیه موارد مربوط به زیر است:

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و یا شرکتها، موسسات، فروشگاه ها و اداره ها (و سایر مراکز مالی، اداری، تجاری، خدماتی)
اعزام بهترین کارگران حمل بار و اثاث کشی
ارسال انواع خودروهای باربری به همراه رانندگان زبده و حرفه ای مسلط به جاده ها و راه ها
امکان حمل بار به شهرستان و یا هر یک از نقاط تهران و حومه
سرویس دهی شبانه روزی
قیمت و نرخ ارزان باربری لویزان بر اساس نرخ های رسمی اتحادیه باربری تهران

در کلیه مناطق شیان و لویزان ما به کمک شما می آییم. کافی است با همکاران ما در شعبه باربری شرق تهران تماس بگیرید. شرکت اتوبار شمال بار تهران خود را متعهد می داند که کلیه خدمات لازم را جهت جابجایی وسایل و لوازم شما در این مناطق بطور تخصصی و کاملا حرفه ای ارائه دهد. 


اتوبار و باربری لویزان تهران


محدوده اتوبار لویزان و شیان:

محدوده مناطق تحت پوشش این منطقه شامل کلیه مناطق اطراف پارک جنگلی لویزان و منطقه شیان است که در واقع زیرمجموعه خدمات باربری شرق تهران قرار دارند. مناطق شیان و لویزان واقع شده بین بزرگراه های امام علی (ع)، بزرگراه بابایی، بزرگراه زین الدین و بزرگراه شهید لشگری در این محدوده قرار دارند. 

خدمات ما به کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی جهت اسباب کشی و حمل بار منزل و یا موسسات و شرکتها و مجموعه های اداری، ورزشی، فرهنگی، آموزشی، خدماتی و ... (دولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی) ارائه می شود. همکاران ما ضمن هماهنگی با شما سعی می کنند تا همواره با ارئه سرویس های شبانه روزی در کلیه فصل های سال و بهترین مواقع در خدمت شما باشند. 


بسته بندی در باربری لویزان:

شرکت اتوبار شمال بار مفتخر است که اعلام کند در تمامی مراحا اثاث کشی مشتریان و شهروندان محترم در تهران، بطور کاملا حرفه ای و تخصصی عمل می کند. به ویژه بسته بندی در اسباب کشی که مهمترین مرحله است و باید کاملا دقیق و با کیفیت بالا صورت بگیرد. بدین منظور ما سعی می کنیم تا از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه استفاده کنیم و از طرف دیگر در زمینه بسته بندی لوازم شرکتی و اداری نیز نهایت تلاش خود را انجام می دهیم تا آماده سازی وسایل و لوازم و سپس حمل و نقل آنها به مقصد در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت و ایمنی کامل صورت بگیرد. 

به این ترتیب از مزایای اسباب کشی با شرکتهای باربری تهران برخوردار خواهید شد و براحتی شاهد انتقال لوازم و اثاثیه خانه و یا محل کار خود خواهید بود. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار لویزان


مزایای اتوبار لویزان: 

ما در شرکت اتوبار شمال بار تهران ادعا نمی کنیم که بهترین هستیم اما با توجه به سابقه درخشان همکاران مان در مناطق مختلف تهران در طول سالهای گذشته می توانیم ادعا کنیم که یکی از بهترین شرکتهای باربری تهران هستیم و تا کنون با موفقیت توانسته ایم بهترین خدمات بسته بندی، اثاث کشی و حمل بار را به همشهریان خود ارائه دهیم. چرا که همواره:

از بهترین کارگران اسباب کشی و باربری استفاده می کنیم.
بهترین لوازم و وسایل استفاده می کنیم.
کامیون ها و کامیونت های مسقف و کاملا مجهز را مورد استفاده قرار می دهیم.
کلیه نیازها و انتظارات مشتریان خود را در نظر می گیریم. 
کلیه وسایل و لوازم شما را براحتی بسته بندی و آماده جابجایی می کنیم. 
در زمینه قیمت ها و تعرفه ها نهایت تلاش خود را بکار می گیریم تا شما را از تخفیف های ممکن بهره مند سازیم. 

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شما از شما همشهریان محترم مقیم مناطق اطراف پارک لویزان و منطقه شیان در تهران دعوت می کنیم که جهت اسباب کشی خود با همکاران ما تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

باربری تهرانپارس

باربری شمس آباد

اسباب کشی آسان

5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

اصطلاحات باربری