خدمات اتوبار و بسته بندی لوازم در قلهک تهران

شرکت باربری شمال بار تهران آماده است تا دز زمینه خدمات اتوبار و باربری قلهک با شما همشهریان گرامی همکاری کند. چنانچه شما مقیم منطقه قلهک هستید و قصد رزرو خدمات اسباب کشی (به ویژه درخواست خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه حرفه ای) جهت حمل و نقل بار و وسایل زندگی و یا محل کار خود از قلهک به نقاط دیگر تهران را دارید، می توایند با ما تماس بگیرید. 

همکاران ما در شعبه اتوبار شمال تهران براحتی می توانند با اعزام بهترین کارگر حمل بار و اثاث کشی کاملا مجرب، حرفه ای و خوش برخورد به مکان شما کلیه وسایل و لوازم منزل و یا دفتر کار شما را به سرعت و با دقت و ظرافت بالا بسته بندی کرده و آماده حمل به مقصد می کنند. 


بسته بندی در باربری قلهک:

یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و حمل بار بسته بندی است. بسته بندی اهمیت زیادی دارد چرا که طبیعتا مالکان و صاحبان منازل شخصی و همچنین مدیران مجموعه های اداری یا تجاری که قصد اثاث کشی و یا جابجایی وسایل و لوازم خود به محلی دیگر دارند، در این زمینه حساس هستند و اصولا هیچ کسی تمایلی ندارد که در زمان باربری و اسباب کشی وسایل و اثاثیه اش کوچکترین آسیبی ببینند، دزدیده و یا گم شوند. به همین جهت بسته بندی حرفه ای در هنگام ارائه خدمات اتوبار و جابجایی وسایل اهمیت زیادی دارد. 

باربری قلهک نیز از این امر مستثنی نیست و همکاران ما در هنگام ارائه این خدمات به شما همشهریان محترم نهایت تلاش خود را بکار می گیرند تا با بکارگیری بهترین و اصولی ترین نکات بسته بندی لوازم خانگی و یا تجهیزات و وسایل اداری (شامل کلیه خدمات بسته بندی لوازم شرکتی و اداری) اقدام به آماده سازی کلیه لوازم شما جهت انتقال به خودروهای باری و سپس حمل بار به مقصد کنند. 


بسته بندی در باربری قلهک


تعدادی از پر کاربردترین و مهمترین وسایل و لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه که توسط همکاران ما مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از:

انواع کارتن اسباب کشی (شامل کارتن های پنج لایه جهت قرار دادن اثاثیه و همچنین کارتن رگال دار جهت قرار دادن لباس های رسمی)
فوم ضربه گیر و محافظ
استرچ رپ 
بابل رپ
چسب نواری  

استفاده از چنین لوازمی در اثاث کشی اهمیت زیادی دارد، چرا که با بسته بندی درست امکان آسیب دیدن و یا وارد شدن صدمه به آنها به صفر می رسد. در واقع یکی از وظایف شرکتهای باربری تهران این است که اسباب و اثاثیه مشتریان خود را به دقت بسته بندی و آنها را به سلامت به مقصد برسانند. 

در غیر این صورت و در صورت بروز هر گونه خسارت در طول مسیر (از زمان آماده سازی و حمل تا رساندن بارها به مقصد) شرکت اتوبار و کارکنان آن مسئول هستند. البته به یاد داشته باشید که این مسئله هم با استفاده از خدماتی چون بیمه باربری این مسئله نیز برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست. 
ضمنا همکاران ما کلیه وسایل و لوازم خانگی و اداری شما را بسته بندی می کنند و در این زمینه کاملا تجربه دارند. 


اتوبار و باربری قلهک تهران


خودروهای مورد استفاده در باربری قلهک:

همکاران ما در خدمات اتوبار قلهک از انواع خودروهای باربری درجه یک، جدید و کاملا مجهزاستفاده می کنند و براحتی جوابگوی نیازهای مشتریان خود هستند. این خودروها عبارتند از:

خاور و کامیون 
کامیونت

خودرو و ماشین های مورد استفاده در اتوبار قلهک و مناطق دیگر تحت پوشش باربری شمال تهران، همگی مجهز و ایمن هستند و ظرفیت حمل بار به اندازه کافی را دارند. 
رانندگان ما نیز با آشنایی کامل با جاده ها، مسیرها و وضعیت ترافیک مناطق مختلف تهران به خصوص منطقه قلهک و مناطق اطراف آن، براحتی وسایل و لوازم شما را به مقصد می رسانند. حتی اگر شما قصد حمل بار به شهرستان های کشورمان (اعم از شهرهای دور و نزدیک) داشته باشید، همکاران ما با کمال میل این کار را برای شما انجام می دهند. 


جهت خدمات باربری و اتوبار قلهک (شامل خدمات اسباب کشی و اثاث کشی در خیابان یخچال، خیابان کلاهدوز، خیابان شریعتی و سایر مناطق اطراف این ناحیه) با ما تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

باربری تجریش

باربری پاسداران

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

خدمات شرکتهای اتوبار تهران

اصطلاحات باربری