باربری و اتوبار پاسدارن تهران

آیا می خواهید در منطقه پاسداران تهران و یا میدان هروی اقدام به اسباب کشی و جابجایی بار کنید؟ آیا نیاز به خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و یا شرکت خود در میدان هروی و یا خیابان پاسداران دارید؟ 

خدمات ما در زمینه باربری و اتوبار پاسداران و میدان هروی یکی از مهمترین بخش های خدمات ما در حیطه باربری شمال تهران است. میدان هروی و خیابان پاسداران یکی از مراکز اصلی خدمات ما تهران است که براحتی و در سریع ترین زمان ممکن می توانید از خدمات ما استفاده کنید. 

شرکت باربری شمال بار تهران با فعالیت طولانی در زمینه اتوبار تهران در مناطق مختلف، از جمله اثاث کشی در پاسداران و میدان هروی تهران، آماده است تا ضمن هماهنگی های لازم با شما مشتریان گرامی و شهروندان محترم به سرعت اقدام به ارسال کارگران حمل بار و همچنین بهترین ماشین های باربری مجهز به محل شما می کند. این خودروهای باربری مورد استفاده جهت خدمات اسباب کشی و حمل بار در پاسداران و میدان هروی، عبارتند از:

کامیون (مسقف و یا غیر مسقف) 
کامیونت
وانت بار
خاور 

این منطقه برای ما اهمیت زیادی دارد. با توجه به اینکه خیابان پاسداران تهران یکی از مهمترین خیابان های شمال تهران است که طول نسبتا زیادی داشته و محله های زیادی نیز در اطراف آن قرار دارند (از جمله میدان هروی) و محل تقطع بزرگراه ها، میدان ها و خیابان های مهمی نیز هست (از جمله خیابان شهید کلاهدوز، میدان نوبنیاد، بزرگراه صدر و یا میدان نیاوران). در واقع خیابان پاسداران تهران از سه راه ضرابخانه و تقاطع خیابان شریعتی آغاز می شود و تا میدان نیاوران (شهید باهنر) ادامه پیدا می کند. 


باربری پاسداران


در این محدوده یعنی کوچه و خیابان های فرعی پاسداران می توانید براحتی به خدمات ما دسترسی داشته باشید و هر زمانی که نیاز به جابجایی اسباب و اثاثیه و یا لوازم منزل و یا محل کار (بسته بندی لوازم شرکتی و اداری) خود داشتید می توانید با همکاران ما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. 

از مهمترین محله های خیابان پاسداران که همکاران ما در زمینه خدمات اتوبار و باربری در آنها به شما سرویس دهی می کنند، عبارتند از:

ضرابخانه
چالهرز
گلستان
احتشامیه
هروی
اختیاریه
شهرک شهید چمران
فرمانیه
اقدسیه
صاحبقرانیه
حصار بوعلی
دروس

این خیابان که در واقع مرز منطقه 3 و 4 شهرداری تهران نیز هست، از نقاط شمالی اش به منطقه یک شهرداری تهران می رسد و همین گستردگی و وسعت مناسب نیز موجب می شود که امکان ورود و خروج ماشین های باربری و اثاث کشی از پاسداران و میدان هروی به اقصی نقاط تهران و یا حمل بار به شهرستان ها از این مناطق، براحتی صورت گیرد. 

چنانچه شما قصد اسباب کشی و یا جابجایی وسایل و لوازم شرکت، فروشگاه، موسسه و یا منزل شخصی خود از این بخش از تهران به مناطق دیگر و یا شهرهای دیگر کشورمان را دارید می توانید با اتوبار شمال بار تماس بگیرید. بهره گیری از خدمات شرکت باربری شمال بار مزایای زیادی برای مشتریان ما در میدان هروی و یا مناطق اطراف خیابان پاسداران، داشته که موجب شده آنرا به دیگران نیز توصیه کنند. از جمله:

اسباب کشی آسان 
بسته بندی حرفه ای و بی نقص کلیه لوازم خانگی و یا شرکت (به خصوص لوازم حساس و با ارزش شکستنی)
استفاده از بهترین کارتن بسته بندی درجه یک و چند لایه بادوام
داشتن سرعت و دقت بالا در تمام زمینه های بسته بندی و جابجایی بار
اعزام سریع بهترین کارگران حمل بار و در اختیار داشتن ناوگانی از بهترین ماشین های حمل بار
قیمت مناسب 
بیمه باربری
ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم


اتوبار پاسداران


قیمت باربری و اتوبار پاسداران و میدان هروی:

با رزرو خدمات ما می توانید تا حد امکان از تخفیف های لازم برخوردار شوید. شرکت باربری شمال بار ضمن انجام یک اسباب کشی با کیفیت در کلیه زمینه ها از جمله نرخ و هزینه اثاث کشی و حمل بار در این منطقه نیز تا جای ممکن، با شما شهروندان گرامی همکاری های لازم را انجام خواهد داد. 

اما هزینه های جابجایی بار و خدمات بسته بندی (همانطور که پیشتر هم نوشته ایم) تا حد زیادی به مشتریان بستگی دارد. برای مثال هر چه لوازم و وسایل شرکت یا منزل شما بیشتر باشد و نیاز به خودروی باربری بزرگتر، طبیعتا هزینه نهایی بیشتر است و  همچنین هر چه مسافت بیشتر و برای مثال اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید، هزینه و نرخ نهایی بیشتر خواهد شد. 

جهت اسباب کشی در پاسداران و میدان هروی تهران بدون تردیدی با ما تماس بگیرید. ما به سرعت خودمان را به شما می رسانیم. 


لینک های مرتبط:

باربری میرداماد

باربری الهیه و جردن

بسته بندی و حمل پیانو

بسته بندی مبلمان

بهترین باربری تهران