اتوبار و باربری تهرانپارس

باربری و اتوبار تهرانپارس امروزه یکی از مهمترین و پرتقاضاترین خدمات شرکت های اتوبار و باربری تهران است. در حال حاضر شرکت اتوبار شمال بار تهران به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای خدمات اسباب کشی و باربری شرق تهران، در این منطقه نیز فعالیت گسترده ای دارد. 

شما همشهریان گرامی که قصد اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در تهرانپارس دارید، می توانید جهت رزرو این خدمات با همکاران ما تماس بگیرید تا از مزایای خدمات ما بهره مند شوید. 
شرکت باربری شمال بار دارای سالها تجربه در زمینه ارائه بهترین سرویس ها و خدمات بسته بندی لوازم، اسباب کشی و حمل بار به شهرستان در تهرانپارس است. 

پس از پایان اسباب کشی در تهرانپارس با کمک همکاران ما و پایان جابجایی بارها، احساس آسودگی خاطر و رضایت کامل خواهید داشت. چرا که شرکت اتوبار شمال بار به کیفیت کار می اندیشد. از نظر ما کیفیت بسته بندی، برخورد و عملکرد کارگران حمل بار، خودروهای باربری مورد استفاده، سرعت حمل و نقل وسایل و لوازم مشتریان و سرویس دهی در اغلب اوقات سال دارای اهمیت هستند و در هر یک از این مراحل همکاران ما با نهایت دقت و ظرافت کار می کنند تا اسباب کشی شما بدون کوچکترین دردسر و ناراحتی به سرعت انجام شود. 

تهرانپارس یکی از بزرگترین مناطق شرق تهران است که قدمت آن به سالهای دهه 1310 شمسی می رسد زمانی که این منطقه توسط یک سرمایه دار زرتشتی خریداری شد و از آن پس توسعه شهری این منطقه آغاز شد. هر چند که در دهه های 1330 و 1340 شمسی، منطقه تهرانپارس کاملا بصورت بخشی از تهران درآمد و تقریبا شل امروزین خود را پیدا کرد. در آن سالها با آغاز ساخت و توسعه شهرکها و ساختمان ها و بعدها اداره ها، بانک ها و مراکز مسکونی، اداری و تجاری مختلف این منطقه رونق زیادی پیدا کرد و هر سال به سال بر جمعیت آن افزوده شد. 


باربری تهرانپارس


بطوری که حتی در مقطعی برخی از اتباع کشورهای خارجی نیز در تهرانپارس سکونت داشتند. توسعه تهرانپارس در دهه های بعد تا امروز ادامه پیدا کرده و از این رو اسباب کشی در تهرانپارس تاکنون تبدیل به یکی از مهمترین بخش های خدمات شرکتهای باربری تهران شده است. 

یکی از مزایای باربری و اتوبار تهرانپارس وسعت این منطقه و همچنین وجود خیابان های عریض و بزرگراه های پهن و وسیع در آن است. برای مثال جاده دماوند، بزرگراه زین الدین، بزرگراه رسالت و خیابان شهید باقری. وسعت تهرانپارس امروزه در محدوده شهرداری تهران آنچنان بزرگ است که این ناحیه را به دو بخش تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی تقسیم بندی کرده اند و مرز این دو منطقه نیز بلوار شاهد (بلوار پروین سابق) است. 

جالب اینجاست که تهرانپارس دارای یک خیابان اصلی بنام تیرانداز بوده که در آن چند فلکه (میدان) وجود داشته که به ترتیب به نامهای فلکه اول، دوم، سوم و چهارم تهرانپارس خوانده می شدند ولی فلکه های اول و چهارم با وجود اینکه بعدها تبدیل به چهارراه شدند، ولی همچنان فلکه خوانده می شوند. 

تهرانپارس در دو ناحیه شهرداری منطقه چهار و همچنین شهرداری منطقه هشت تهران قرار دارد. بزرگراهها و خیابان ها و محلاتی مانند قنات کوثر، مجیدآباد، محله کوهسار، محله آشتیانی، خیابان دماوند، سرخه حصار، بزرگراه شهید باقری، نارمک، بلوار پروین، جوادیه، خاک سفید در اطراف و یا در مرز تهرانپارس با مناطق دیگر قرار دارند و همین مسئله هم عبور و مرور ماشین های باربری در تهرانپارس را حساس می سازد. بطوری که حمل و نقل بار از هر یک از بخش ها و یا محله های تهرانپارس به بخش های دیگر آن، مناطق دیگر تهران و یا حمل بار به شهرهای دیگر کشورمان را حساس می سازد. از این رو رانندگان خودروهای باربری تهرانپارس باید ضمن آشنایی کامل با راه ها و مسیرها، توانایی راندن هر چه سریعتر این خودروها را در این مسیرها داشته باشند. 


اتوبار تهرانپارس


از طرف دیگر ارائه بهترین خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه برای اسباب کشی و جابجایی بار یکی از مهمترین بخش های خدمات ما و از مزایای شرکت اتوبار شمال بار تهران است. بسته بندی ما دارای خصوصیات و ویژگی هایی است که هر مشتری از ما در زمان اسباب کشی انتظار دارد:

•  بسته بندی کلیه وسایل و لوازم شرکت، موسسه، باشگاه، فروشگاه، گالری هنری، مراکز اداری، خدماتی و یا منزل. 
•  بسته بندی کلیه اقلام و وسایل خانگی و یا شرکتها از جمله جهیزیه عروس، گاوصندوق، کلیه لوازم صوتی تصویری، لباس و پوشاک، کتاب و لوازم تحریر (خانگی یا اداری)، کامپیوتر لپ تاپ و کلیه گجت ها، مبلمان و میز و صندلی (اداری یا خانگی)، یخچال فریزر، لباسشویی و...
•  استفاده از بهترین کارتن های درجه یک، بهترین و مقاوم ترین چسب ها، نایلون ها و پلاستیک های حبابداری که موجب می شوند اسباب و اثاثیه شما در طول باربری کاملا سالم بمانند و دچار حتی یک خراش کوچک نیز نشوند.
•  سرعت بالای همکاران ما در زمینه بسته بندی. 

اینها البته بخشی از مزایای شرکت باربری شمال بار به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای باربری تهرانپارس است. در مجموع ما می توانیم با ارائه این موارد بهترین اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه را برای شما رقم بزنیم. چرا که:

•  ما دارای تجربه کافی در این زمینه هستیم.
•  کارگران حمل بار شرکت ما دارای اخلاق خوب، تجربه کافی و همچنین توانایی فیزیکی بسیار بالا (به ویژه جهت بلند کردن و جابجایی اشیاء سنگین) هستند.
•  کلیه وسایل شما در طول اسباب کشی بیمه خواهند بود.
•  ما از بهترین ماشین های باربری مسقف (کامیون، کامیونت، خاور و یا وانت بار) استفاده می کنیم. 
•  همکاران ما آشنایی کاملی با کلیه مسیرها و راه های منطقه تهرانپارس و مناطق اطراف آن دارند. 
•  در تمام ایام سال، حتی در روزهای تعطیل در خدمت شما هستیم. 
•  تا حد امکان شما را از تخفیف های ممکن بهره مند می سازیم. 

با این اوصاف امیدواریم شما هم چنانچه قصد اسباب کشی و جابجایی بار در تهرانپارس را دارید، با شرکت اتوبار شمال بار تماس بگیرید. ما جهت کمک و یاری به شما آماده ایم. 


لینک های مرتبط:

باربری رسالت

باربری نارمک

نکات بسته بندی لوازم خانگی

انواع کارتن اسباب کشی

حمل گاوصندوق