باربری و اتوبار زعفرانیه

زعفرانیه یکی از مناطق شمال تهران است و خدمات اسباب کشی و باربری زعفرانیه نیز در حیطه خدمات اتوبار و باربری شمال تهران قرار می گیرد. شرکت اتوبار شمال بار تهران دارای سابقه ای طولانی و موفق در این زمینه بوده و خوشبختانه با همکاری کارکنان حرفه ای و با استفاده از بهترین تجهیزات و همچنین تکنیک ها و استانداردهای روز جهان در زمینه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل، خودروهای جدید و مجهز باربری و کارکنانی زحمتکش و دلسوز براحتی قادر بوده ایم کلیه نیازهای مشتریان خود در زمینه باربری و جابجایی اسباب و اثاثیه در زعفرانیه تهران را انجام دهیم.

باربری و اسباب کشی زعفرانیه با توجه به حساسیت بسیاری از مشتریان که دارای وسایل و لوازم مختلف و گوناگونی در منزل، شرکت و یا محل کسب و کار خود در این بخش از تهران هستند، کاری است مهم و دارای ویژگی های خاص خود. چرا که در طول دهه های گذشته با رشد و گسترش امکانات شهری، مناطق و ساختمان های مسکونی، پارک ها، مسیرهای دسترسی، مراکز تجاری و یا اداری در زعفرانیه جابجایی اسباب و لوازم نیز در این منطقه افزایش پیدا کرده و در حال حاضر هر ساله تقاضا جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی در زعفرانیه افزایش می یابد.


باربری زعفرانیه


مسیرهای باربری زعفرانیه:

شاید با توجه به بافت این منطقه و همچنین وجود برخی از کوچه ها و خیابان های یک طرفه و یا نسبتا تنگ جهت تردد خودروهای سنگین، برخی افراد به اشتباه تصور کنند که ارائه خدمات باربری در زعفرانیه تهران چندان کار آسانی نیست. اما ما با اطمینان به شما می گوییم که لازم نیست در این میان نگران چیزی باشید. 

اگر ساکن این منطقه هستید و یا محل شرکت، فروشگاه، دفتر کار، اداره، سازمان، آموزشگاه و یا خانه شما در زعفرانیه است و قصد اسباب کشی و جابجایی به مکان دیگری دارید، ما در خدمت شما هستیم. همکاران ما با داشتن آگاهی کامل نسبت به مسیرهای این منطقه از جمله خیابان زعفرانیه (سرلشگر فلاحی)، خیابان مقدس اردبیلی (پیراسته)، خیابان الف، خیابان آصف و از طرف دیگر شلوغ شدن برخی از خیابان ها و میدان هایی که در نزدیکی مراکز خرید مهم و یا مکان های مهم (مانند: کاخ سعدآباد، موزه زمان، رصدخانه زعفرانیه، مرکز خرید پالادیوم و ...) به خصوص در برخی اوقات شبانه روز، نهایت تلاش خود را انجام می دهند تا شما در هنگام اسباب کشی کوچکترین نگرانی از بابت ترافیک و وضعیت خیابان ها نداشته باشید و به هر منطقه دیگر و یا شهرهای دیگر کشورمان که قصد جابجایی اسباب و اثاث را دارید، در سریع ترین زمان ممکن اثاثیه و لوازم منزل و یا شرکت شما را به مقصد می رسانند. لذا لازم نیست دیگر نگران زمان اسباب کشی و حمل و نقل وسایل و لوازم تان به مناطق دیگر تهران و یا حمل بار به شهرستان باشید. 


اتوبار زعفرانیه


خدمات بسته بندی در باربری زعفرانیه:

همانطور که می دانید یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی، مرحله بسته بندی است. فرقی نمی کند که اسباب کشی و باربری خانگی صورت می گیرد و یا جابجایی و حمل بار یک شرکت، سازمان، فروشگاه و غیره. در هر صورت مشتریان ما چه اشخاص حقوقی و چه حقیقی، برای ما اهمیت دارند و ما نهایت سعی و تلاش خود را در زمینه انجام بسته بندی اثاثیه بصورت کاملا صحیح و اصولی برای آنها بکار می بریم تا در زمان حمل و نقل بار به مناطق دیگر و حتی شهرهای دیگر که گاهی ساعت ها ممکن است طول بکشد، کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

بسته بندی برای اسباب کشی چه جهت خدمات اتوبار زعفرانیه و یا نقاط دیگر تهران کاری است اصولی که باید با دقت و حوصله انجام شود و با اتسفاده از فوم، پلاستیک، نایلون های مقاوم و یا کارتن های چند لایه به گونه ای صورت گیرد که کوچکترین خسارتی به وسایل و لوازم وارد نشود به خصوص اگر مشتری ما، شخص حقوقی (شرکت، فروشگاه، سازمان و ...) است. 

هیچ کسی نمی خواهد که اسباب کشی تبدیل به کابوس و یا مسئله ای نگران کننده شود. از طرف دیگر بسته بندی و انتقال بسیاری از لوازم منزل و یا شرکتها فقط کار کارگران باربری و حمل بار شرکت های اتوبار تهران است. کارگرانی که شرایط خاص فیزیکی و توانایی های بالای بدنی دارند و براحتی قادر به بسته بندی اشیاء سنگین و سبک و سپس حمل آنها به درون ماشین های باربری مورد استفاده هستند. 


خدمات بسته بندی شرکت اتوبار شمال بار تهران در این زمینه شامل کلیه موارد زیر است:

بسته بندی کلیه لوازم صوتی تصویری و کامپیوتری (کامپیوتر، لپ تاپ، تلویزیون و ...)
کلیه اشیاء و لوازم دکوراسیون خانه (تابلو، قاب عکس، صنایع دستی و ... )
تخت خواب و لوازم آنها (اعم از لحاف، دشک، پتو، بالش، کوسن، روتختی و غیره)
مبل
میز و صندلی
کلیه وسایل اشخاص از قبیل پوشاک، کفش که بطور دقیق با استفاده از نایلون های مخصوص صورت می گیرد.
وسایل سیسمونی کودک
کلیه وسایل و دستگاه های ورزشی (تردمیل، میز پینگ پونگ، فوتبال دستی و غیره)
گل و گیاه
سازهای موسیقی از قبیل پیانو، گیتار، ارگ و غیره
کلیه لوازم اداری شرکتها مانند کازیه، فایل ها، پرونده ها و غیره
لباسشویی، یخچال ساید بای ساید و یا دوقلو و سایر لوازم خانگی


اتوبار و باربری زعفرانیه

شرکت باربری و اتوبار شمال بار تهران آماده است تا در زمینه اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه شما در زعفرانیه به هر نقطه از کشورمان در داخل و یا خارج از تهران، کلیه همکاری های لازم را انجام دهد. کافی است با ما تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط: 

باربری تجریش

باربری ولنجک

خدمات حمل گاوصندوق

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

اتحادیه باربری تهران