باربری و اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد یکی از بخشهای باربری شمال تهران است. شرکت اتوبار شمال بار تهران با داشتن تجربه کافی، امکانات مناسب و کارگران حمل بار مجرب و کاملا حرفه ای در سعادت آباد تهران نیز همانند محله های دیگر این شهر در خدمت شماست. 

بسته بندی، حمل بار و اسباب کشی در سعادت آباد یکی از تخصص های ماست. اگر در هر یک از بخش های این منطقه تهران هستید، می توانید ضمن تماس با همکاران ما براحتی جهت رزرو خدمات نام برده اقدام کنید و یک اسباب کشی آسان در سعادت آباد تهران داشته باشید. 

برخلاف چیزی که بسیاری از اهالی این منطقه و حتی مناطق دیگر تهران تصور می کنند، باربری و حمل بار در سعادت آباد کار چندان سختی نیست. البته به شرط اینکه کار را به کاردان بسپارید و برای یک اسباب کشی مطمئن و مناسب، از بهترین شرکتهای باربری تهران یاری بخواهید. از جمله شرکت باربری شمال بار که با داشتن تجربه کافی و شرایط مناسب می تواند شما را در این زمینه یاری رسانده و اسباب کشی بی دردسر و آسان را برای شما رقم بزند. 


باربری سعادت آباد


خدمات ما در منطقه سعادت آباد تهران شامل موارد زیر است:
اعزام بهترین کارگران حمل بار به همراه ماشین های باربری مجهز و درجه یک
بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها، موسسات و سازمان ها و...
ارسال و فرستادن بارهای شما (به مناطق دیگر تهران و یا حمل بار به شهرستان

سعادت آباد یکی از مناطق مهم و زیبای شمال شهر است که در سالهای گذشته در آن شاهد افزایش ساخت و ساز و پیشرفت واحدهای مسکونی و اداری بوده ایم. این منطقه جزئی از منطقه 2 شهرداری تهران است و جالب اینجاست که تا سه دهه پیش تعداد خیابان ها، مراکز مسکونی و یا تجاری آن بسیار کم بوده بطوری که گفته می شود بخش های قابل توجهی از مناطق مسکونی و یا اداری امروز این منطقه در گذشته ای نه چندان دور، زمین های خالی و یا باغ و بوستان بوده (دلیل نامگذاری میدان بوستان که اکنون میدان کتاب خوانده می شود، همین امر بوده) ولی امروزه شاهد افزایش نوسازی و ساخت و ساز آپارتمان ها و واحدهای مسکونی در سعادت آباد هستیم که البته این روند از سالهای اواخر دهه 1360 و اوایل دهه 1370 شمسی آغاز شد و در طول سالهای دهه 1380 شتاب گرفت و ظرف دو دهه جمعیت این منطقه به سرعت چند برابر شده و آمار اسباب کشی و حمل بار رشد قابل توجهی پیدا کرد. 


باربری و اسباب کشی در سعادت آباد


از طرف دیگر به دلیل اینکه سعادت آباد از مناطق شمال تهران است که هوایی ملایم تر و خنک تر نسبت به بسیاری از نقاط دیگر تهران دارد و از طرف دیگر دسترسی به بخشهای دیگر تهران از طریق وسایل نقلیه عمومی و همچنین وجود بزرگراه های مناسب در اطراف این منطقه رفت و آمد و تردد از مناطق دیگر تهران به این منطقه و یا بلعکس را آسان می سازد. 

بزرگراه هایی از جمله:
بزرگراه یادگار امام
بزرگراه نیایش (بزرگراه هاشمی رفسنجانی)
بزرگراه چمران 

و از طریق میدان صنعت (شهرک غرب) نیز به بزرگراه همت و شیخ فضل الله دسترسی داشته و از این جهت خدمات باربری و حمل بار از سعادت آباد به مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها به سادگی صورت می گیرد. سعادت آباد منطقه ایست که با وجود میدان های بزرگ و مهمی مانند میدان کاج (شهید تهرانی مقدم)، میدان شهرداری (قیصر امین پور)، چهارراه سرو (میدان سرو)، میدان کتاب (میدان بوستان)، میدان فرهنگ، میدان بهرود و بلوارها و خیابان های عریض و استاندارد (از جمله خیابان سعادت آباد، خیابان سرو، خیابان فرهنگ، خیابان بیست و چهار متری، خیابان آسمان ها، خیابان علامه شمالی و جنوبی، خیابان پاکنژاد، خیابان ریاضی بخشایش، بلوار شهرداری، بلوار بهزاد، بلوار دریا، بلوار شهید فرحزادی و ...) و همچنین وجود بیمارستان های مهم و جدید و مجهزی مانند آتیه، عرفان و پارسیان و افزایش قابل توجه رستوران ها، فست فودها و کافی شاپ ها مورد توجه بسیاری از قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان، ورزشکاران و هنرمندان قرار گرفته است. 

از طرف دیگر وجود پاساژها و مراکز خرید بزرگ و مهمی مانند پاساژ گلستان و یا مرکز خرید میلاد نور در شهرک غرب (که در نزدیکی منطقه سعادت آباد قرار دارند) و البته احداث هتل و مراکز خرید جدید و مدرن در نقاط مختلف سعادت آباد همه دلالت بر رشد و پیشرفت این منطقه و جذب افراد مختلف جهت سکونت و کار به آن شده است. بطوری که افزایش تقاضا جهت باربری، اسباب کشی خانگی و یا جابجایی و انتقال لوازم و وسایل شرکت ها، بانک ها، موسسات مختلف خصوصی و یا دولتی به مناطق مختلف این منطقه نشان دهنده اهمیت ارائه خدمات اسباب کشی و حمل بار در سعادت آباد تهران است. 

سعادت آباد و شهرک غرب در سالهای گذشته با داشتن پارک های زیبا و سرسبز، مناطق توریستی و گردشگری متعدد، مراکز خرید بزرگ و بیمارستان های مجهز چنان در بین همشهریان تهرانی معروف و محبوب شده اند که امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به اسباب کشی منزل و یا جابجایی شرکت و محل کار خود به یکی از این دو منطقه هستند. 


اسباب کشی و اتوبار سعادت آباد


اما از آنجایی که انجام این کار یعنی جابجایی منزل و یا محل شرکت کاری است حرفه ای و باید به دست افراد باتجربه و توانمند صورت بگیرد، ما در شرکت شمال بار تهران، با بهره گیری از چنین افراد و کارگران دلسوز و حرفه ای براحتی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کنیم. 

شرکت باربری شمال بار به شما اطمینان می دهد که:

بسته بندی و آماده سازی اثاثیه و وسایل شما با بهترین کیفیت صورت می گیرد بطوری که کوچکترین آسیبی در طول مسیر حتی به لوازم شکستنی شما وارد نمی شود.
کارگران حمل بار اعزام شده از طرف ما، افرادی حرفه ای، دارای تخصص در این زمینه و تجربه و مهارت کافی هستند.
بهترین ماشین ها و خودروهای باربری را مورد استفاده قرار می دهیم.
در سریع ترین زمان ممکن اسباب کشی شما را انجام می دهیم.
خیال شما را راحت خواهیم کرد که اسباب و اثاث شما در طول جابجایی کوچکترین آسیبی نخواهند دید و هیچ کدام گم نخواهند شد. 

جهت اسباب کشی و باربری در سعادت آباد تهران با ما تماس بگیرید. شرکت شمال بار در خدمت شماست. 


لینک های مرتبط:

باربری ولنجک

باربری و اتوبار ونک

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

اصطلاحات باربری

بسته بندی لوازم آشپزخانه