باربری الهیه - باربری جردن

یکی از خدمات شرکت اتوبار شمال بار تهران، ارائه خدمات اسباب کشی و باربری الهیه و جردن (خیابان نلسون ماندلا) است. این دو منطقه از بهترین مناطق شمال تهران هستند و در طول سالهای گذشته ساخت و ساز آپارتمان ها و واحدهای مسکونی و یا اداری و تجاری در این دو منطقه رونق زیادی داشته و با افزایش جمعیت در این دو منطقه نیاز به ارائه خدمات شرکت های اتوبار الهیه و یا اتوبار جردن بیشتر شده است. 

مناطق الهیه و جردن (مناطق اطراف خیابان نلسون ماندلا) هر دو از مناطق قدیمی تهران هستند که تعداد زیادی از مراکز مهم اداری، تجاری، شرکت ها، ساختمان ها و مراکز دیپلماتیک سفارتخانه های خارجی و مکان های اقامت اتباع آنها در این دو منطقه قرار دارند. 
امروزه در مناطق الهیه و جردن (نلسون ماندلا) در مجموع کنسولگری ها و سفارتخانه های متعددی قرار دارند از جمله: ایتالیا، مکزیک، ونزوئلا، اروگوئه، یونان، لهستان، سوئیس، بلژیک، فنلاند، مالزی و ... 
از طرف دیگر سفارت خانه های برخی از کشورها از قدیم دارای باغ های بزرگی بودند که تا امروز هم در این بخش از تهران قرار دارند. از جمله باغ سفارت آلمان، باغ سفارت روسیه و باغ سفارت ترکیه.

همین امر هم موجب شده تا با افزایش رونق در این مناطق مدیران و صاحبان بسیاری از مشاغل و همچنین اشخاصی که دارای منزل شخصی در این مناطق هستند، اقدام به اسباب کشی کنند. باربری و حمل بار در داخل این مناطق و یا از مناطق دیگر تهران و حتی شهرستان ها به این بخش از تهران.


باربری الهیه و جردن


از طرف دیگر با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان ما در سالهای گذشته در این مناطق (جردن و الهیه) در زمان اسباب کشی و استفاده از خدمات بسته بندی و باربری توسط همکاران ما، حساسیت زیادی نسبت به مسئله سالم رسیدن بار و اسباب و اثاثیه خود داشته اند و از طرف دیگر مسئله ترافیک در برخی نواحی اطراف این مناطق از جمله میدان تجریش، چهارراه پارک وی، بزرگراه مدرس، خیابان شریعتی، خیابان ولیعصر و به خصوص میدان ونک و یا خیابان میرداماد نیز موجب شده تا همکاران ما با حساسیت و دقت بیشتری جهت اسباب کشی و ارائه خدمات حمل و جابجایی بار به همشهریان گرامی مقیم در این مناطق اقدام کنند. 

شرکت باربری شمال بار از ابتدای تاسیس تاکنون با توجه به مناطق مختلف تهران و درخواست های مکرر همشهریان و شهروندان گرامی در این بخش ها از تهران به خصوص دو منطقه نام برده، همواره تلاش داشته تا بهترین خدمات اسباب کشی و باربری در الهیه و جردن را به آنها ارائه دهد. 

در این زمینه چنانچه شما قصد اسباب کشی منزل و یا شرکت، اداره، مرکز تجاری، اداری و یا هر مرکز و یا موسسه ای در این مناطق را دارید و می خواهید از بهترین خدمات باربری و اتوبار تهران استفاده کنید، ما در خدمت شما هستیم. 
از این لحاظ ما ضمن آگاهی از نیازهای شما بهترین خدمات زیر را ارائه می دهیم:

بسته بندی دقیق کلیه وسایل و لوازم خانگی، اداری، شرکت ها و سازمان ها و غیره با استفاده از بهترین وسایل مورد نیاز بسته بندی
استفاده از بهترین ناوگانی از خودروهای باربری شامل بهترین وانت بار، بهترین کامیون و خاورهای درجه یک 
اعزام بهترین کارگران باربری و حمل بار که افرادی حرفه ای، قدرتمند و کاملا خبره هستند. 
ارائه مشاوره
کمک به چیدمان و حمل کاملا ایمن بارها و وسایل و لوازم بسته بندی شده شما در مقصد 

در هر زمانی که بخواهید، همکاران ما آماده کمک به اسباب کشی و جابجایی بارهای شما در محدوده الهیه و جردن تهران هستند. بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه خود را به ما بسپارید. مطمئن باشید که در پایان کار و با سالم رساندن اسباب و اثاث شما به مقصد در تهران و یا شهرستان ها شما و سایر اعضای خانواده (و یا همکاران و پرسنل مجموعه شما) کاملا راضی و خشنود خواهند بود. 


باربری جردن و الهیه


خدمات بسته بندی برای اسباب کشی یکی از تخصص های شرکت باربری شمال بار است. ما با سالها تجربه و فعالیت در زمینه های مختلف آماده سازی وسایل و سپس جابجایی آنها در مناطق مختلف تهران و همچنین حمل بار به شهرستان، توانسته ایم با افتخار مشتریان خود را کاملا راضی نگه داریم و بازخوردهای مثبت و بسیار دلگرم کننده آنها همواره برای ما بهترین تشویق جهت ارائه هر چه بیشتر خدمات ما در مناطق شمال تهران به خصوص جردن و الهیه بوده است.

همانطور که می دانید بسته بندی وسایل و اثاثیه در اسباب کشی و حمل بار اهمیت زیادی دارد. چرا که هرچه بسته بندی دقیق تر و حساب شده تر صورت گرفته باشد، طبیعتا احتمال آسیب رساندن به آنها کمتر است. به خصوص شکستنی هایی مانند لوستر، لامپ، تلویزیون، ظروف چینی و بشقاب و لیوان ها که هر کدام اهمیت خاص خود را دارند. به ویژه بسته بندی و اثاث کشی جهیزیه عروس. مسلما هیچ کسی - به خصوص زوج های جوان و یا مدیران شرکت ها و موسسات - دوست ندارد که در زمان اسباب کشی و حمل بار، وسایل و لوازمش کوچکترین آسیبی ببیند. به همین جهت در شرکت اتوبار شمال بار آماده ایم تا بهترین و دقیق ترین بسته بندی برای باربری و اسباب کشی را به شما مشتریان گرامی ارائه دهیم.

بسته بندی لوازمی از قبیل:

گاو صندوق 
لوازم خانگی از جمله تلویزیون، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و...
کلیه وسایل آشپزخانه از قبیل ظروف، بشقاب ها، قابلمه ها و غیره
مبلمان، میز و صندلی
گل و گیاهان (مصنوعی و یا طبیعی)
کلیه لوازم و اشیاء تزیینی خانگی و یا شرکت و اداره از جمله ظروف تزیینی، تابلوها
کلیه وسایل و لوازم اداری مانند پوشه، فایل، محتویات ذونکن ها و کاذیه ها، اسناد و مدارک شرکت، موسسه و غیره
کلیه تلفن ها، سیستم ها و گجت های کامپیوتری، الکترونیکی
لوازم کودکان و نوجوانان
کلیه پرده ها، کرکره ها و غیره

ما بسته بندی اسباب و اثاثیه شما را با بهترین کیفیت انجام می دهیم و با استفاده فوم، پلاستیک حبابدار، استرچ رپ، نایلون های درجه یک و به ویژه بهترین کارتن های چند لایه مخصوص اسباب کشی و حمل بار اقدام به این کار می کنیم. ما مطمئن هستیم که شما هم پس از اینکه نحوه بسته بندی لوازم را توسط همکاران ما ببینید، کاملا خیالتان راحت خواهد شد و تا پایان کار بدون هیچ گونه ترس و یا استرس از بابت گم شدن و یا آسیب دیدن وسایل و در واقع دارایی هایتان با ما همراه خواهید شد. 


اتوبار جردن و الهیه


قیمت باربری الهیه و جردن:

قیمت های اعلام شده توسط همکاران ما همه بر اساس نرخ مشخص و بر پایه هزینه ها و قیمتهای اعلام شده توسط اتحادیه باربری تهران هستند ولی ما آماده ایم تا در این زمینه نهایت همکاری را با شما مشتریان عزیز داشته باشیم و با ارزان ترین قیمت و در عین حال بیشترین کیفیت، پاسخگوی نیازهای شما باشیم. حتما شما هم به خوبی مطلع هستید که قیمت نهایی اعلام شده در این زمینه تا حد زیادی بستگی به شرایط شما دارد از جمله مقصد شما (مناطق دیگر تهران و یا شهرستان ها)، مقدار بار و اثاث شما و طبیعتا تعداد ماشین های باربری مورد نیاز، زمان و فصلی که می خواهید در آن اقدام به اسباب کشی کنید و غیره.

ارائه خدمات اسباب کشی، بسته بندی و حمل بار در جردن و الهیه تهران یکی از تخصص های ماست. کافی است با شرکت حمل و باربری شمال بار تماس بگیرید. 

لینک های مرتبط:

- مزایای اسباب کشی با شرکتهای باربری

بسته بندی مبلمان

لوازم بسته بندی اثاثیه

بسته بندی لوازم آشپزخانه