باربری شمس آباد تهران

آیا شما هم باربری شمس آباد تهران را می خواهید؟ قصد اسباب کشی و اثاث کشی در شمس آباد تهران را دارید؟ و یا به دنبال بهترین شرکتهای اتوبار و باربری تهران در شمس آباد هستید؟ قصد بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل و یا اداره و شرکت خود و همچنین جابجایی آنها به مناطق دیگر و یا حمل بار به شهرستان از شمس آباد تهران را دارید؟

در صورتی که پاسخ شما به هر یک از موارد بالا مثبت است، نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم. شرکت اتوبار شمال بار تهران با سالها فعالیت در باربری شرق تهران از جمله خدمات باربری و اتوبار شمس آباد تهران، در خدمت شماست. 

شرکت شمال بار تهران در منطقه شمس آباد کلیه خدمات زیر را جهت اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه شما انجام می دهد:

ارسال ماشین های باربری جدید و درجه یک (کامیون، کامیونت و یا وانت بار) 
اعزام بهترین کارگران باربری و اثاث کشی به محل شما 
بسته بندی حرفه ای وسایل و اثاثیه منزل، شرکتها، فروشگاه ها، سازمان ها، موسسات خدماتی و غیره 
پرسنل و کادر حرفه ای 
پشتیبانی بیست و چهارساعته شرکت شمال بار از مشتریان 
قیمت و تعرفه های ارزان بر پایه تعرفه های رسمی اتحادیه باربری تهران 
سرویس دهی در کلیه مناطق شرق، شمال، مرکز و غرب تهران در اسرع وقت 


اتوبار و باربری شمس آباد


محدوده اتوبار شمس آباد:

منطقه شمس آباد تهران یکی از مناطق شرق تهران است که میان مناطق مجیدیه، مهران، کاظم آباد، شمیران نو، مبارک آباد، کوهک و پارک جنگلی لویزان قرار گرفته است. البته خوشبختانه نه تنها شمس آباد بلکه تمامی مناطق اطراف آن و همچنین سایر مناطق شرق تهران تحت پوشش خدمات اتوبار و باربری شمال بار قرار دارند و ما هم با تمام توان در خدمتگذاری به مشتریان گرامی آماده ایم. 

شمس آباد بخشی از منطقه چهار شهرداری تهران است و از لحاظ موقعیت جغرافیایی تقریبا در شمال شرقی این شهر قرار دارد. این منطقه دارای بوستان ها و پارک های متعددی است و از این نظر دارای آب و هوای مناسبی می باشد. 

از مزایای باربری شمس آباد وجود خیابان های عریض و همچنین دسترسی به بزرگراه ها و اتوبان های متعدد اطراف این منطقه جهت حمل بار و اثاث کشی می باشد. به همین جهت شمس آباد یکی از بهترین مناطق شرق تهران جهت خدمات اتوبار و اسباب کشی است. 


خدمات اسباب کشی و حمل بار شمس آباد تهران


خدمات باربری شمس آباد:

کلیه افراد حقیقی و حقوقی که مایلند اقدام به اسباب کشی و جابجایی وسایل و لوازم خود در شمس آباد تهران کنند می توانند با شرکت شمال بار تماس بگیرند. کیفیت عالی بسته بندی وسایل و لوازم (که با استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه صورت می گیرد) منزل و شرکتها موجب شده که بسیاری از کسانی که قصد اثاث کشی و باربری دارند بلافاصله با همکاران ما تماس می گیرند. 

از طرف دیگر در اختیار داشتن کادر حرفه ای و همچنین بهره گیری از بهترین خودروها و ماشین های باربری موجب می شود که کیفیت بسیار بالایی بتوانیم بهترین سرویس ها از جمله بهترین خدمات اتوبار و اثاث کشی در شمس آباد تهران را به شهروندان محترم ارائه کنیم. 

بسته بندی وسایل شما بصورت حرفه ای و با استفاده از انواع کارتن اسباب کشی، استرچ رپ، بابل رپ، پلاستیک، نایلون های مقاوم و چسب های درجه یک  صورت می گیرد. ما از حساسیت های مشتریان خود (چه افرادی که قصد اسباب کشی شخصی دارند و چه صاحبان و مدیران مجموعه ها و یا مشاغل مختلف که قصد جابجایی محل کسب و کار خود را دارند) کاملا آگاهیم و در زمینه بسته بندی کلیه وسایل خانگی و مهم به خصوص لوازم شکستنی و یا باارزش خانگی (مانند یادگاری ها و اشیاء تزیینی) کاملا دقت می کنیم و البته در این میان زمان و سرعت کار را هم در نظر می گیریم. فراموش نکنید که یکی از مزایای شرکتهای باربری تهران سرعت بالای کار آنها در زمینه بسته بندی و حمل بار به مقصد است. 

جهت اسباب کشی و باربری شمس آباد تهران با شرکت اتوبار شمال بار تماس بگیرید. 


لینک های مرتبط:

باربری نارمک

باربری لویزان

10 نکته مهم روز اسباب کشی

خودروهای باربری در تهران

بسته بندی لوازم آشپزخانه