باربری و اتوبار اقدسیه تهران

منطقه اقدسیه یکی از بهترین مناطق شرق تهران و در کنار بزرگراه صدر است. به همین جهت به لحاظ موقعیت این منطقه، خدمات اتوبار و باربری اقدسیه نیز در زمره باربری شرق تهران قرار می گیرد.

لذا چنانچه شما در منطقه اقدسیه تهران قصد جابجایی منزل، شرکت، اداره، فروشگاه، موسسه، باشگاه ورزشی، گالری و یا مجموعه فرهنگی، خدماتی و ... به بخش های دیگر این منطقه و یا سایر مناطق تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان را دارید، می توانید جهت رزرو خدمات اسباب کشی، خدمات اتوبار اقدسیه و یا باربری اقدسیه (شامل کلیه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم و حمل و جابجایی وسایل، اسباب و اثاثیه در اقدسیه تهران) با ما تماس بگیرید.

شرکت شمال بار با تجربه ای طولانی در زمینه باربری و اتوبار شرق تهران توانسته در طول سالهای گذشته با موفقیت در زمینه کلیه خدمات حمل و جابجایی بار و اثاث کشی در منطقه اقدسیه تهران به عنوان یکی از بهترین و برترین شرکتهای اتوبار و باربری تهران بدرخشد و با برآورده کردن کلیه نیازهای مشتریان خود در این منطقه تبدیل به نامی مطمئن در این عرصه شود.

خدمات اسباب کشی و اتوبار اقدسیه تهران شامل موارد زیر می شود:

راهنمایی مشتریان گرامی جهت رزرو خدمات باربری اقدسیه 
ارسال کارگر حمل بار و اثاث کشی و خودروهای باربری مورد نیاز
بسته بندی حرفه ای لوازم و وسایل شما 
ارسال بسته ها و کارتن های حاوی لوازم و وسایل به مقصد 
بهترین نرخ ها و تعرفه های اتوبار اقدسیه 
حمل بار به شهرستان از منطقه اقدسیه تهران


باربری اقدسیه


- محدوده اتوبار اقدسیه:

اقدسیه در شرق تهران و در کنار بزرگراه ها و خیابان های مهمی قرار گرفته است. گفته می شود که این منطقه در زمان قاجاریه دارای زمین های کشاورزی یا بایر بوده ولی بعدها در سالهای قبل از انقلاب به مرور کاربری این زمین ها عوض شده و با ساخت مراکز مسکونی و خانه ها تبدیل به یکی از مناطق نوساز و مدرن شمال شرقی تهران شده است.

این ساخت و سازها تا سالهای اخیر نیز ادامه دارد و به همین دلیل با توجه به آمار بالای جابجایی و اسباب کشی در منطقه اقدسیه نیاز به ارائه این خدمات در این منطقه و سایر مناطق اطراف آن کاملا احساس می شود. 
در مجموعه محدوده منطقه اقدسیه تهران و مناطقی که تحت پوشش باربری و اتوبار اقدسیه قرار می گیرند عبارتند از:

از سمت شمال: تا بزرگراه ارتش
از سمت غرب: خیابان لنگری و شهرک شهید چمران 
از سمت شرق: بزرگراه امام علی
از سمت جنوب: بزرگراه صدر


اتوبار اقدسیه


- بسته بندی وسایل در اقدسیه:

کلیه لوازم و وسایل مشتریان گرامی (اعم از مشتریان حقیقی و یا حقوقی) با نهایت دقت و همچنین سرعت بالای همکاران ما با استفاده از بهترین کارتن بسته بندی، به دقت بسته بندی شده و جهت اسباب کشی و حمل بار آماده می شوند. 
لوازمی از قبیل:

کلیه لوازم اداری شرکتها، سازمان ها، موسسات و نهادهای خصوصی و یا دولتی (مانند: گاوصندوق، فایل ها، پوشه ها، ذونکن ها و کاذیه ها و لوازم و مدارک اداری و یا موسسات و فروشگاه ها)
کلیه لوازم خانگی (از قبیل لوازم شخصی و پوشاک، کیف و کفش، لوازم صوتی تصویری، لوازم خانگی، میز و صندلی، مبل، لوازم موسیقی، لوازم بازی و ورزشی، کلیه لوازم آشپزخانه، تخت خواب، آیینه، جهیزیه عروس، سیسمونی کودک و ...)

شرکت شمال بار به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای خدمات اثاث کشی و حمل بار در اقدسیه تهران و همچنین عضو اتحادیه باربری تهران است. شرکت شمال بار ضمن آرزوی موفقیت برای شما همشهریان گرامی مقیم منطقه اقدسیه تهران، آماده است تا جهت کلیه خدمات نام برده نهایت همکاری را با شما داشته باشند. 
رضایت شما همشهریان گرامی هدف ماست. 


لینک های مرتبط:

باربری بلوار ارتش

باربری لویزان

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

نکات بسته بندی لوازم خانگی

روش های کاهش هزینه اسباب کشی