استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

با توجه به اینکه بسته بندی اثاثیه منزل در زمان اسباب کشی اهمیت بسیاری دارد و نیاز به مهارت و استفاده از تجهیزات مخصوص دارد، اتوبارهای معتبر به ویژه در شهرهای بزرگی مثل تهران این خدمت ارائه می شود. در سال های اخیر با گسترش شهرها و افزایش لوازم خانگی اسباب کشی به صورت شخصی بسیار دشوار شده و افراد به کمک یک مجموعه باربری حرفه ای نیاز دارند. مرحله ابتدایی اسباب کشی، بسته بندی لوازم می باشد و همانطور که گفته شد اهمیت آن کمتر از حمل بار نیست زیرا بسته بندی صحیح می تواند باعث کمتر شدن فضای اشغالی لوازم، افزایش سرعت جابجایی و راحتی کار کارگران شود. بسته بندی مناسب لوازم در درجه اول نیاز به کارتن های بسته بندی محکم و روزنامه، فوم یا نایلون دارد تا در بین لوازم قرار گیرد و از آسیب به آنها جلوگیری شود.


کارتن های بسته بندی

کارتن های مخصوص اسباب کشی یکی از اولین و مهمترین لوازم برای جابجایی هستند که علاوه بر اینکه شرکت های باربری خود از آنها استفاده می کنند، آن را برای فروش نیز ارائه میکنند تا زمان باربری شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرند. کارتن های بسته بندی در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که با توجه به اندازه و نوع وسیله ای که در داخل آن قرار می گیرد تقسیم می شوند. این کارتن ها علاوه بر اندازه های مختلف، در ضخامت های مختلف (3لایه، 5لایه، ...) برای انواع لوازم از لباس تا وسایل شکستنی وجود دارند. معمولا شرکت های اتوبار تهران در زمان ارائه خدمات اسباب کشی خود از کارتن های 5لایه استفاده می کنند که برای بسته بندی لوازم خانگی یا شرکت مقاومت مناسبی دارند. اگر قصد اسباب کشی به صورت شخصی را دارید و می خواهید از کارتن های مخصوص بسته بندی استفاده کنید بهتر است موارد استفاده از آنها را با فروشنده درمیان بگذارید تا بهترین گزینه را دریافت کنید.

در صورتی که بسته بندی لوازم خود را به یک شرکت باربری معتبر بسپارید علاوه بر اینکه هیچ فشار جسمی و روحی بر دوشتان نیست، در زمان خود نیز صرفه جویی خواهید کرد و با اطمینان از کامل بودن لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه و مهارت کارگران، خیالتان از بابت سلامت لوازمتان نیز راحت خواهد بود. همچنین در صورتی که بخواهید با بودجه کمتر اقدام به خرید کارتن های اسباب کشی کنید، می توانید برای بسته بندی برخی از لوازم سبک تر کارتن های دست دوم تهیه کنید.


کارتن های بسته بندی


استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

همانطور که گفته شد بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارتن های مخصوص اهممیت ویژه ای دارد، اما دلیل این اهمیت چیست و چطور این کارتن ها باعث محافظت از لوازم می شود؟ کارتن های بسته بندی در ضخامت ها و گرماژ مختلف تهیه می شوند و برای هر دسته از لوازم خانگی با توجه به وزن و اندازه مقاومت خاصی دارند. این مقاومت کارتن ها باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند؛ البته در بسته بندی لوازم سنگین یا قیمتی استفاده از فوم و یونولیت برای محافظت بیشتر نیز تاثیر بسیاری دارد. زمانی که فاصله مبدا و مقصد زیاد باشد، به عنوان مثال قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید، اهمیت استفاده از کارتن های اسباب کشی و بسته بندی درست توسط اتوبار تهران بیشتر نمایان می شود؛ زیرا به دلیل مسافت زیاد و ناهمواری جاده های شهری امکان تکان های شدید ماشین، تعداد سرعت گیرها و ورود به دست انداز بیشتر شده و لوازم به محافظت بیشتری احتیاج دارند.

ویژگی دیگر تمایز کارتن های بسته بندی نسبت به کارتن های معمولی، جلوگیری از ورود گردو خاک، حرارت، گرما و سرمای شدید و کندی ورود آب به داخل می باشد. در صورتی که مجبور به اسباب کشی در فصول سرد سال باشید ممکن است به طور ناگهانی بارش باران یا برف شروع شود و حتی در صورت استفاده از خودروهای مسقف، در زمان حمل بار به داخل ماشین یا در زمان تخلیه مقدار کمی رطوبت به کارتن ها خواهد رسید، با استفاده از کارتن های بسته بندی خیالتان از عدم ورود رطوبت به فضای داخل کارتن آسوده خواهد بود. وجود سایزهای مختلف کارتن های بسته بندی باعث می شود تا هر وسیله ای با توجه به وزن و حجمش در کارتن مخصوص جای گیرد و نیاز به خرید تعداد زیاد کارتن نخواهید داشت.


شرکت اتوبار شمال بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و بسته بندی، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می کند. این مجموعه از ابتدای کار که مشاوره برای انتخاب زمان جابجایی، نوع خودروی باربری و تجهیزات بسته بندی هستند تا مراحل بعدی حمل بار و حتی چیدن آنها در منزل جدید همراه مشتریان خود می باشد تا یک اسباب کشی آسان و بی دغدغه را تجربه کنند. همچنین کسانی که قصد بسته بندی به صورت شخصی دارند می توانند از باربری شمال بار تمام تجهیزات مورد نیاز از جمله کارتن های بسته بندی را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنند. کارتن های ارائه شده توسط این مجموعه دارای مقاومت بالا و در گرماژ، سایزها و ضخامت های مختلف موجود هستند که با توجه به توضیحات شما برای هر گروه از لوازم در اختیارتان قرار می گیرند. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه بسته بندی یا حمل بار دارید می توانید با کارشناسان خبره شمال بار تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

ارائه بهترین خدمات اسباب کشی تهران یک هنر است و شرکتهای اتوبار و باربری تهران هر یک به نوعی در تلاش هستند تا این عنوان را بدست بیاورند. اما لازمه این امر شرایط خاصی است که کارکنان این شرکتها باید با تلاش و زحمت برای مشتریان فراهم کنند. از جمله مهمترین بخش های این خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم خانگی و یا شرکتهاست که اهمیت زیادی در این بین دارد.
بسته بندی و حمل پیانو توسط باربری

بسته بندی و حمل پیانو توسط باربری

هنگام اثاث کشی و پیش از آغاز حمل بار برخی از افراد نگران جابجایی برخی از لوازم و وسایل خود هستند. از جمله بسته بندی و حمل پیانو (piano) که این کار را نیز شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار شمال بار تهران براحتی برای شما انجام می دهند.
اصطلاحات باربری

اصطلاحات باربری

حتما در آگهی های تبلیغاتی شرکت های اتوبار و باربری تهران به برخی اصطلاحات باربری برخورده اید. برخی از این اصطلاحات حمل بار ممکن است برای شما و دیگران کاملا آشنا و برخی نا آشنا بنظر بیایند.
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

این روزها سئوالی در ذهن برخی از افرادی که مایل به اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت هستند مطرح می شود و آن هم انتخاب بهترین باربری تهران است.