استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

با توجه به اینکه بسته بندی اثاثیه منزل در زمان اسباب کشی اهمیت بسیاری دارد و نیاز به مهارت و استفاده از تجهیزات مخصوص دارد، اتوبارهای معتبر به ویژه در شهرهای بزرگی مثل تهران این خدمت ارائه می شود. در سال های اخیر با گسترش شهرها و افزایش لوازم خانگی اسباب کشی به صورت شخصی بسیار دشوار شده و افراد به کمک یک مجموعه باربری حرفه ای نیاز دارند. مرحله ابتدایی اسباب کشی، بسته بندی لوازم می باشد و همانطور که گفته شد اهمیت آن کمتر از حمل بار نیست زیرا بسته بندی صحیح می تواند باعث کمتر شدن فضای اشغالی لوازم، افزایش سرعت جابجایی و راحتی کار کارگران شود. بسته بندی مناسب لوازم در درجه اول نیاز به کارتن های بسته بندی محکم و روزنامه، فوم یا نایلون دارد تا در بین لوازم قرار گیرد و از آسیب به آنها جلوگیری شود.


کارتن های بسته بندی

کارتن های مخصوص اسباب کشی یکی از اولین و مهمترین لوازم برای جابجایی هستند که علاوه بر اینکه شرکت های باربری خود از آنها استفاده می کنند، آن را برای فروش نیز ارائه میکنند تا زمان باربری شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرند. کارتن های بسته بندی در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که با توجه به اندازه و نوع وسیله ای که در داخل آن قرار می گیرد تقسیم می شوند. این کارتن ها علاوه بر اندازه های مختلف، در ضخامت های مختلف (3لایه، 5لایه، ...) برای انواع لوازم از لباس تا وسایل شکستنی وجود دارند. معمولا شرکت های اتوبار تهران در زمان ارائه خدمات اسباب کشی خود از کارتن های 5لایه استفاده می کنند که برای بسته بندی لوازم خانگی یا شرکت مقاومت مناسبی دارند. اگر قصد اسباب کشی به صورت شخصی را دارید و می خواهید از کارتن های مخصوص بسته بندی استفاده کنید بهتر است موارد استفاده از آنها را با فروشنده درمیان بگذارید تا بهترین گزینه را دریافت کنید.

در صورتی که بسته بندی لوازم خود را به یک شرکت باربری معتبر بسپارید علاوه بر اینکه هیچ فشار جسمی و روحی بر دوشتان نیست، در زمان خود نیز صرفه جویی خواهید کرد و با اطمینان از کامل بودن لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه و مهارت کارگران، خیالتان از بابت سلامت لوازمتان نیز راحت خواهد بود. همچنین در صورتی که بخواهید با بودجه کمتر اقدام به خرید کارتن های اسباب کشی کنید، می توانید برای بسته بندی برخی از لوازم سبک تر کارتن های دست دوم تهیه کنید.


کارتن های بسته بندی


استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

همانطور که گفته شد بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارتن های مخصوص اهممیت ویژه ای دارد، اما دلیل این اهمیت چیست و چطور این کارتن ها باعث محافظت از لوازم می شود؟ کارتن های بسته بندی در ضخامت ها و گرماژ مختلف تهیه می شوند و برای هر دسته از لوازم خانگی با توجه به وزن و اندازه مقاومت خاصی دارند. این مقاومت کارتن ها باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند؛ البته در بسته بندی لوازم سنگین یا قیمتی استفاده از فوم و یونولیت برای محافظت بیشتر نیز تاثیر بسیاری دارد. زمانی که فاصله مبدا و مقصد زیاد باشد، به عنوان مثال قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید، اهمیت استفاده از کارتن های اسباب کشی و بسته بندی درست توسط اتوبار تهران بیشتر نمایان می شود؛ زیرا به دلیل مسافت زیاد و ناهمواری جاده های شهری امکان تکان های شدید ماشین، تعداد سرعت گیرها و ورود به دست انداز بیشتر شده و لوازم به محافظت بیشتری احتیاج دارند.

ویژگی دیگر تمایز کارتن های بسته بندی نسبت به کارتن های معمولی، جلوگیری از ورود گردو خاک، حرارت، گرما و سرمای شدید و کندی ورود آب به داخل می باشد. در صورتی که مجبور به اسباب کشی در فصول سرد سال باشید ممکن است به طور ناگهانی بارش باران یا برف شروع شود و حتی در صورت استفاده از خودروهای مسقف، در زمان حمل بار به داخل ماشین یا در زمان تخلیه مقدار کمی رطوبت به کارتن ها خواهد رسید، با استفاده از کارتن های بسته بندی خیالتان از عدم ورود رطوبت به فضای داخل کارتن آسوده خواهد بود. وجود سایزهای مختلف کارتن های بسته بندی باعث می شود تا هر وسیله ای با توجه به وزن و حجمش در کارتن مخصوص جای گیرد و نیاز به خرید تعداد زیاد کارتن نخواهید داشت.


شرکت اتوبار شمال بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و بسته بندی، خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می کند. این مجموعه از ابتدای کار که مشاوره برای انتخاب زمان جابجایی، نوع خودروی باربری و تجهیزات بسته بندی هستند تا مراحل بعدی حمل بار و حتی چیدن آنها در منزل جدید همراه مشتریان خود می باشد تا یک اسباب کشی آسان و بی دغدغه را تجربه کنند. همچنین کسانی که قصد بسته بندی به صورت شخصی دارند می توانند از باربری شمال بار تمام تجهیزات مورد نیاز از جمله کارتن های بسته بندی را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنند. کارتن های ارائه شده توسط این مجموعه دارای مقاومت بالا و در گرماژ، سایزها و ضخامت های مختلف موجود هستند که با توجه به توضیحات شما برای هر گروه از لوازم در اختیارتان قرار می گیرند. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در زمینه بسته بندی یا حمل بار دارید می توانید با کارشناسان خبره شمال بار تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و باربری یکی از اموری است که اهمیت زیادی دارد. چرا که اکثر قریب به اتفاق خانه ها، شرکت ها و غیره امروزه دارای مبلمان هستند. از این رو در هنگام اسباب کشی، یکی از مهم ترین بخش های کار، بسته بندی و حمل مبلمان به مکان جدید است که این کار توسط کارگران شرکت های باربری تهران به آسانی انجام می شود.
استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

مقاومت کارتن های بسته بندی باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند.
خدمات شرکتهای اتوبار تهران

خدمات شرکتهای اتوبار تهران

اتوبار تهران چیست؟ شرکتهای اتوبار تهران چه خدماتی را ارائه می دهند؟ قیمت و تعرفه های این شرکتها چگونه محاسبه می شود؟ اینها سئوالاتی است که برخی از افرادی که قصد رزرو خدمات اسباب کشی تهران را دارند، ممکن است بپرسند و یا درباره آنها در اینترنت، تبلیغات رسانه ها و مطبوعات جستجو کنند.
انواع خودروهای باربری در تهران

انواع خودروهای باربری در تهران

یکی از مهمترین وسایلی که توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران مورد استفاده قرار می گیرد، خودروهای باربری و حمل بار و اثاثیه است. البته این مسئله چه جهت جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان اهمیت دارد. به همین منظور معمولا بهترین شرکتهای اتوبار و خدمات اسباب کشی تهران - از جمله شرکت باربری شمال بار تهران - تلاش می کنند تا در این مورد دو نکته را رعایت کنند تا بتوانند سرویس دهی بهتری به مشتریان خود ارائه کنند