اهمیت بسته بندی توسط شرکت های باربری

یکی از مهمترین مراحل در زمان اسباب کشی بسته بندی اثاثیه و لوازم می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود درگیر می کند، زیرا اگر بسته بندی اثاثیه و لوازم به درستی انجام نشود علاوه بر تاخیر در زمان جابجایی، باعث خسارت های مالی فراوانی نیز می شود. بسته بندی درست باعث راحتی کار جابجایی و همچنین نظم در زمان باز کردن کارتن ها و چیدن لوازم می شود. به دلیل افزایش لوازم خانگی و انواع شکستنی آن، در زمان جابجایی بیشتر در معرض آسیب قرار دارند و به همین دلیل پیش از هر چیز نیاز به آشنایی با مراحل بسته بندی درست و حرفه ای می باشد. به دلیل افزایش نیاز به خدمات تخصصی بسته بندی مخصوصا در جوامع مدرن امروزی و شهرهای بزرگ، شرکت های باربری حرفه ای اقدام به آموزش تکنسین خود در این زمینه کرده و لوازم تخصصی مورد نیاز بسته بندی را مهیا کرده اند. خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها یکی از نمونه خدمات شرکت های باربری می باشد که در کنار حمل بار با انواع خودروهای باربری، کارگران حرفه ای و باتجربه و بارنامه و بیمه باربری ارائه می شود.


مراحل بسته بندی

برای داشتن یک اسباب کشی آسان و سریع، بسته بندی لوازم تاثیر بسیاری دارد که باید به صورت اصولی و با ترتیب و دقت انجام شود. پیش از اقدام به اینکار نیاز است که لوازم مربوطه مانند کارتن های محکم، چسب قوی، قیچی، ضربه گیر، فوم یا روزنامه و برچسب یا ماژیک را آماده کنید. اگر از کارتن های مخصوص بسته بندی استفاده نمی کنید باید مطمئن شوید که کارتن های شما آسیب دیدگی نداشته و برای افزایش مقاومتش زیر آن را توسط چسب یا طناب محکم کنید. برای جلوگیری از صدمه دیدن لوازم شکستنی حتما آنها را در روزنامه یا پلاستیک های حباب دار بپیچید و فضاهای خالی بین آنها را در کارتن پر کنید. بعد از چسب زدن هر جعبه بهتر است لیست موارد داخل آن را توسط برچسب یا ماژیک روی آن بنویسید تا در زمان باز کردن دچار سردرگمی نشوید؛ همچنین بهتر است لوازم هر قسمت از خانه را در یک کارتن مجزا قرار دهید.


بسته بندی توسط شرکت های باربری

با تغییر لوازم زندگی و افزایش قیمت آنها، سلامت اثاثیه در زمان جابجایی اهمیت بیشتری پیدا کرده و جابجایی در شهرهای بزرگ و در خانه های آپارتمانی به صورت شخصی امکان پذیر نیست. در مجموعه های حرفه ای باربری مانند شرکت های اتوبار تهران بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و ادارات به صورت تخصصی ارائه می شود تا افرادی که قصد اسباب کشی را دارند از فشار جسمی و ذهنی این کار دور باشند. خدمات بسته بندی در شرکت های باربری توسط تجهیزات حرفه ای مانند کارتن های مخصوص بسته بندی، استرچ رپ، بابل رپ، پلاستیک های حباب دار و لیبل انجام می شود که از کوچکترین لوازم تا بزرگترین آنها را در برمیگیرد. بسته بندی حرفه ای توسط اتوبارها باعث جلوگیری از ورود رطوبت، گردو غبار و فشار به کارتن ها و لوازم و جلوگیری از آسیب در زمان برخورد و قرارگیری لوازم روی هم می شود. البته انتخاب یک شرکت باربری معتبر برای انجام خدمات اسباب کشی و بسته بندی نیز به اندازه خود این خدمات اهمیت دارد، زیرا در غیر اینصورت می تواند ضررهای مالی و زمانی بسیاری به همراه داشته باشد.


بسته بندی اثاثیه منزل


اهمیت بسته بندی توسط شرکت های باربری

مهمترین دلایل سپردن بسته بندی اثاثیه منزل به اتوبارهای معتبر به شرح زیرند:

1-محافظت از اثاثیه و جلوگیری از ایراد هرگونه خسارت در حین جابجایی مهمترین دلیل بسته بندی صحیح توسط فرد متخصص می باشد که در خصوص لوازم قیمتی و با ارزش اهمیت آن دوچندان می شود. شرکت های باربری حرفه ای به دلیل در اختیار داشتن لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه باعث جلوگیری از آسیب و به سلامت رسیدن آنها به مقصد به خصوص در مسافت های طولانی می شوند.

2-صرفه جویی در زمان از نظر افزایش سرعت بسته بندی اصولی توسط افراد حرفه ای نیز مزیت دیگر سپردن بسته بندی به شرکت های باربری می باشد. همچنین در صورتی که افراد شخصا اقدام به بسته بندی نادرست لوازمشان کنند، درصورت آسیب به لوازم علاوه بر هزینه، زمان زیادی نیز برای نظافت و جبران ضرر نیاز خواهد بود.

3-با بسته بندی غیر اصولی، مشکلاتی مانند باز شدن درب کارتن ها در حین حمل بار نیز می تواند باعث ایجاد وقفه و افزایش احتمال آسیب به لوازم شود.

4-با انجام بسته بندی توسط شرکت های باربری می توان از گم شدن لوازم و بی نظمی ها جلوگیری کرد. شرکت های باربری معتبر بعد از بسته بندی منظم و مرتب تمام لوازم، آنها را لیست کرده و توسط برچسب علامت گذاری می کنند.

5-شرکت های باربری در زمان بسته بندی لوازم علاوه بر بسته بندی لوازم شکستنی و کوچک تمامی لوازم بزرگ مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال، مبلمان و ... را نیز بسته بندی می کنند.

6-مهمترین نکته در بسته بندی لوازم توسط یک مجموعه باربری معتبر، کاهش استرس، فشار جسمی و آسیب های احتمالی وارده بر شخص می باشد.


در صورتی که قصد اسباب کشی دارید می توانید تمامی مراحل آن را از ابتدا که بسته بندی بوده تا زمان چیدن لوازم به یک شرکت باربری معتبر بسپارید. در مجموعه اتوبار شمال بار با بسته بندی دقیق و حرفه ای لوازم در زمان و هزینه صرفه جویی شده و همچنین سلامت لوازم تضمین می شود. این مجموعه از مرحله مشاوره برای انتخاب انواع خودروهای باربری و زمان جابجایی تا بسته بندی، حمل بار و چیدن اثاثیه در کنار شما خواهد بود. کارگران شمال بار علاوه بر حمل بار، در زمینه بسته بندی لوازم نیز آموزش دیده اند و تجهیزات مورد نیاز برای این کار را دارند. همچنین این مجموعه برای هر کدام از مراحل اسباب کشی بیمه نامه معتبر ارائه می کند و هزینه های درخواستی بر اساس تعرفه اتحادیه باربری تهران می باشد.

استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

مقاومت کارتن های بسته بندی باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند.
بسته بندی لوازم شرکتی و اداری

بسته بندی لوازم شرکتی و اداری

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت ها، سازمان ها و اداره ها یکی از مهم ترین خدمات شرکت های باربری تهران در زمینه امور جابجایی و اسباب کشی است. بسته بندی بار و لوازم شرکت ها و اداره ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری که هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت می باشد.
انواع خودروهای باربری در تهران

انواع خودروهای باربری در تهران

یکی از مهمترین وسایلی که توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران مورد استفاده قرار می گیرد، خودروهای باربری و حمل بار و اثاثیه است. البته این مسئله چه جهت جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان اهمیت دارد. به همین منظور معمولا بهترین شرکتهای اتوبار و خدمات اسباب کشی تهران - از جمله شرکت باربری شمال بار تهران - تلاش می کنند تا در این مورد دو نکته را رعایت کنند تا بتوانند سرویس دهی بهتری به مشتریان خود ارائه کنند
اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان و بسته بندی راحت و مطمئن یکی از اموری است که باید به آن تا حد امکان توجه کرد. جهت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ، با استفاده از یک شرکت خدمات اسباب کشی می توانید براحتی به هدف خود برسید.