10 نکته مهم روز اسباب کشی

اتوبار تهران و خدماتی مانند اسباب کشی و جابجایی بار اصول خاص خود را دارند. این اصول البته نه تنها باید توسط کارگران باربری رعایت شوند بلکه توسط خود افرادی نیز که قصد اسباب کشی توسط شرکتهای اتوبار تهران را دارند نیز رعایت شود. 

در واقع توجه به این نکات مهم اسباب کشی و باربری، برای هر دو طرفین مفید است. به ویژه برای مشتریان که گاهی پیش از اثاث کشی دچار استرس و نگرانی های زیادی می شوند. اما جهت برطرف کردن هرگونه نگرانی و انجام شدن درست و صحیح امور باربری و اثاث کشی، باید نکاتی را رعایت کرد که بتوان به این ترتیب در این زمینه به اهداف زیر رسید:

اسباب کشی با دقت و با سرعت انجام شود.
وسایل آسیب نبینند و چیزی گم نشود.
حداقل فشار و نگرانی بر افراد خانواده و یا همکاران وارد شود. 

به همین جهت و به منظور انجام هرچه بهتر نکاتی را به اتفاق مرور می کنیم که در روزی که می خواهید اقدام به اثاث کشی و حمل بار کنید، با رعایت آنها می توانید بهتر نتیجه بگیرید:


- رزرو خدمات باربری تهران:

اولین نکته این است که برخلاف تصور بسیاری از عموم مردم، در اغلب موارد جهت جابجایی اسباب و اثاثیه و یا لوازم شرکتها و موسسات به محلی دیگر، نیاز به رزرو و استفاده از خدمات شرکتهای اتوبار تهران است. این مسئله به خصوص در مواردی مانند جابجایی وسایل و یا اثاثیه زیاد و یا حمل بار به شهرستان اهمیت بیشتری پیدا می کند و حساس تر است. چرا که مسیر طولانی تر است و نمی توان جهت حمل بار به هر فردی اعتماد کرد. به همین جهت بهتر است از همان ابتدا خوب فکر کنید و از شرکتهای باربری تهران جهت اثاث کشی خود کمک بگیرید. 


چه نکاتی را در روز اسباب کشی باید رعایت کنیم


- انتخاب شرکت باربری و اتوبار در تهران:

نکته دیگر اینکه با هر شرکتی که آگهی های تبلیغاتی آنها را در روزنامه ها و یا وب سایت های اینترنت مشاهده می کنید، جهت عقد قرارداد اسباب کشی و باربری اقدام نکنید. ممکن است شرکت و یا افراد مورد نظر کیفیت بالایی در زمینه خدمات بسته بندی اثاثیه و حمل بار نداشته باشند و در روز اسباب کشی، به وسایل شما صدمه و یا آسیب وارد شود و مسئولیت این امر را نیز بر عهده نگیرند! 

به همین جهت بهتر است با شرکتهای معتبر و دارای تجربه ای که عضو اتحادیه باربری تهران هستند، تماس بگیرید و از آنها یاری بخواهید. در انتخاب شرکت اتوبار جهت جابجایی و حمل و نقل بار خود عجله نکنید و با دقت عمل کنید. به یاد داشته باشید که با انتخاب اشتباه، ممکن است در پایان تنها پشیمانی ببار آید. 


- تمیز کردن مکان جدید پیش از اسباب کشی:

یکی از نکاتی که باید در اسباب کشی رعایت کنید، آماده کردن و نظافت محل جدید شرکت و یا منزل جدید است. به این ترتیب می توانید با اطمینان و خیال راحت در روز اثاث کشی، وسایل و لوازم به مکان جدید منتقل شوند. هر چند که باز هم پس از پایان حمل بار و چیدمان وسایل در محل جدید، معمولا نیاز به نظافت مجدد است. 


- وسایل را دسته بندی کنید:

پیش از آنکه کارگران حمل بار به منزل و یا محل کار شما جهت جمع آوری و بسته بندی لوازم بیایند، از قبل کلیه وسایلی که قرار است بسته بندی شوند را آماده و هر کدام در بخشی از فضای منزل و یا دفتر کار خود قرار دهید. برای مثال جهت بسته بندی لوازم آشپزخانه، وسایل آشپزخانه در گوشه ای جمع آوری شده و ترجیحا وسایل شکستنی را از سایر وسایل جدا کنید. 

همچنین وسایلی مانند ابزار و آلات موسیقی، وسایل صوتی تصویری، پوشاک، وسایل اتاق خواب ها و غیره هر کدام به تناسب جدا شوند و در بخش های مختلفی از خانه قرار داده شوند تا کارگران اتوبار در روز اسباب کشی، راحت تر آنها را جمع آوری و سریع تر بسته بندی کنند. بنابراین توصیه می کنیم که جدا از هرگونه بهم ریختگی و بی نظمی پرهیز کنید. 


10 نکته مهم روز اسباب کشی


- دقت و نظارت بر بسته بندی:

یکی از دیگر نکات مهمی که باید درباره آن دقت کنید، کیفیت بسته بندی وسایل و لوازم است. البته اگر شما با شرکتهای معتبر باربری در تهران تماس گرفته و از آنها کمک خواسته باشید، جای نگرانی نیست. چرا که کارگران حرفه ای آنها براحتی کلیه وسایل شما را بسته بندی و به مقصد ارسال می کنند. بنابراین با وجود کارگران حرفه ای، معمولا جای نگرانی نیست اما باز هم بد نیست که در هر صورت هنگام بسته بندی وسایل و لوازم، بر کار آنها نظارت داشته باشید. (البته بدون اینکه خدای نکرده مزاحم کار آنها بشوید)


- آماده کردن و جدا کردن وسایلی که باید خودتان حمل کنید:

برخی وسایل و لوازم را باید خود شما به محل جدید حمل و نقل کنید که البته جای نگرانی نیست چرا که معمولا این لوازم و یا وسایل جای زیادی اشغال نمی کنند و حمل آنها چندان دردسری ایجاد نمی کند. هرچند که ارزش زیادی برای صاحبان و مالکان آنها دارند. 
لوازمی از قبیل: طلا و جواهرات، مدارک و اسناد و غیره. 


- تهیه کارتن به تعداد کافی:

یکی از مهمترین اقداماتی که باید پیش از آغاز بسته بندی اثاثیه و باربری صورت بگیرد، خرید کارتن اسباب کشی به تعداد کافی است. خوشبختانه امروزه می توانید این کار را طریق برخی از شرکتهای معتبر باربری تهران (از جمله شرکت اتوبار شمال بار تهران) انجام دهید. به این منظور پیش از اسباب کشی می توانید با آنها تماس گرفته و جهت خرید کارتن اثاث کشی اقدام کنید. 

همچنین می توانید تعدادی کارتن رگال دار جهت حمل لباس های رسمی درخواست کنید. (جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله انواع کارتن اسباب کشی مراجعه کنید)


ده نکته روز اسباب کشی


- استفاده از پتو، روزنامه کهنه و یا لحاف اضافه:

این روزها در بسیاری از خانه ها می توان پتو یا لحاف کهنه پیدا کرد. یکی از مزایای در اختیار داشتن چنین وسایلی مفید بودن آنها در باربری و اثاث کشی است. بطوری که حتی با وجود استفاده از بهترین لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه، کارگران حمل بار از وسایلی مانند پتو، روزنامه کهنه و موارد دیگری از این دست نیز می توان جهت بسته بندی برخی وسایل حساس و مهم و به منظور افزایش ایمنی آنها استفاده کنند. 


- با اعضای خانواده/همکاران خود از قبل هماهنگ کنید:

در مورد زمان بندی و انتقال اثاثیه و لوازم به مکان جدید از قبل کلیه هماهنگی های لازم را به عمل بیاورید. در مورد آغاز و پایان اثاث کشی و در صورتی که نیاز به کمک خانواده، دوستان و یا کارمندان مجموعه (مانند شرکت، فروشگاه، موسسه و یا اداره) دارید، توصیه می کنیم حتما با آنها هماهنگی های لازم را انجام دهید. شاید کمک های آنها بتواند در سرعت کار و چیدمان وسایل در مقصد، کمک بزرگی باشد. 

البته لازم نیست همه اعضای خانواده - به خصوص سالمندان و یا کودکان - را در این کار درگیر کنید. چرا که آنها با نداشتن توانایی کافی و آمادگی لازم جهت مدیریت اسباب کشی و باربری، معمولا در این کار نمی توانند چندان مفید باشند.  


- در پایان کار عجله ای نداشته باشید:

در بسیاری از مواقع در پایان کار اثاث کشی، اعضای خانواده و یا کارکنان مجموعه خسته هستند و ممکن است انرژی کافی جهت باز کردن تمام کارتن های حاوی وسایل سبک و سنگین جهت قرار دادن آنها در محل جدید نداشته باشند. به همین جهت توصیه می کنیم که عجله نکنید و ضمن استراحت و با داشتن آرامش، چیدمان وسایل و یا باز کردن کارتن هایی که محتوای آنها چندان برای شب نخست استقرار شما در محل جدید ضروری نیستند، را به بعد موکول کنید. 


لینک ها:

باربری زعفرانیه

باربری لواسان

حمل پیانو توسط باربری

اسباب کشی آسان

بهترین باربری تهران

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

کاهش هزینه اسباب کشی یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد به خصوص خانواده هاست. امروزه خدماتی از جمله حمل بار و خدمات اسباب کشی، کمک بزرگی به خانواده ها و حتی شرکت ها و سازمان هایی که مدیران و مسئولان آنها قصد جابجایی و نقل مکان دارند، می کند. چرا که با کمک شرکتهای باربری تهران، این بار سنگین از روی دوش آنها برداشته می شود.
5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

انتخاب شرکت باربری در تهران به منظور اسباب کشی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه کرد. مسلما هر فردی که قصد اثاث کشی و انتقال وسایل خود از مکانی به مکان دیگری را دارد، از دریافت خدمات اتوبار تهران به این منظور بی نیاز نیست اما نکته مهم این است که با کدام شرکت باربری باید جهت این امور کمک گرفت؟
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

این روزها سئوالی در ذهن برخی از افرادی که مایل به اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت هستند مطرح می شود و آن هم انتخاب بهترین باربری تهران است.
انواع خودروهای باربری در تهران

انواع خودروهای باربری در تهران

یکی از مهمترین وسایلی که توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران مورد استفاده قرار می گیرد، خودروهای باربری و حمل بار و اثاثیه است. البته این مسئله چه جهت جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان اهمیت دارد. به همین منظور معمولا بهترین شرکتهای اتوبار و خدمات اسباب کشی تهران - از جمله شرکت باربری شمال بار تهران - تلاش می کنند تا در این مورد دو نکته را رعایت کنند تا بتوانند سرویس دهی بهتری به مشتریان خود ارائه کنند