روش های کاهش هزینه اسباب کشی

کاهش هزینه اسباب کشی یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد به خصوص خانواده هاست. امروزه خدماتی از جمله حمل بار و خدمات اسباب کشی، کمک بزرگی به خانواده ها و حتی شرکت ها و سازمان هایی که مدیران و مسئولان آنها قصد جابجایی و نقل مکان دارند، می کند. چرا که با کمک شرکتهای باربری تهران، این بار سنگین از روی دوش آنها برداشته می شود. 

اما از آنجایی که هر نوع جابجایی و اثاث کشی، هزینه های خاص خود را دارد، بسیاری از افراد حقیقی و یا حقوقی به دنبال آن هستند که تا حد امکان اسباب کشی ارزان و کم هزینه ای داشته باشند. به همین جهت بسیاری از افراد در زمینه رزرو خدمات اتوبار تهران و برآورد هزینه های باربری و اثاث کشی محتاطانه عمل می کنند و سعی می کنند تا حد امکان به ارزان ترین روش این کار را انجام بدهند. البته این را هم باید قبول کرد که نباید کیفیت را فدای هزینه و قیمت کرد. هرچند که در نهایت این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داشته باشیم که ممکن است برخی از اشخاص بنا به دلایلی از عهده هزینه های حمل بار به شهرستان های دوردست و حتی اطراف تهران بر نیایند و مجبور شوند راهکارهای دیگری در این زمینه پیدا کنند. (از جمله به تاخیر انداختن اسباب کشی و یا انجام آن در چند مرحله)

به همین منظور تلاش می کنیم که در این بخش راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که با کمک آنها بتوانید هزینه اسباب کشی خود را کاهش دهید. امیدواریم با مطالعه و انجام این روش ها بتوانید در نهایت از اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل و یا محل کار خود، رضایت داشته باشید: 


- کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری:

یکی از نکات مهم اثاث کشی و باربری تهران این است که تا حد امکان وسایل و لوازمی را که نیاز ندارید و فقط فضایی را از محل زندگی و یا کسب و کار شما اشغال می کنند را پیش از شروع اسباب کشی جدا کرده و به دور بریزید و یا به افراد نیازمند کمک کنید. به این ترتیب هم حجم وسایل و لوازم شما کمتر می شوند و در نتیجه هزینه بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل بار به مقصد کمتر می شود و هم شما از دست وسایل کهنه و فرسوده ای که صرفا جاگیر هستند و وجود آنها مفید نیست، راحت می شود. 


روش های کاهش هزینه های اسباب کشی و باربری

- رزرو بهترین شرکتهای اتوبار تهران:

نکته مهم دیگر این است که سعی کنید جهت اسباب کشی از بهترین شرکتهای خدمات باربری تهران کمک بگیرید. آنها با داشتن بهترین نیروهای حرفه ای و کارکنانی زحمتکش تلاش دارند تا بهترین خدمات را به شما شهروندان تهران ارائه بدهند. وجود کارگر باربری که به اصول کار آشناست و در کمترین زمان ممکن وسایل شما را بسته بندی و سپس به درون خودروهای باربری حمل می کنند. اگر خودتان بخواهید کارگر جهت بسته بندی و حمل بار استخدام کنید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید از جمله:

کارگرانی که از بیرون استخدام می کنید، افراد حرفه ای نباشند و موجب خسارت زدن به وسایل شما شوند.
هزینه های زیادی را به شما تحمیل کنند. 
افراد قابل اعتمادی نباشند. 
جهت باربری در مسافت های طولانی، مناسب نباشند. 

در صورتی که معتبرترین شرکتهای اتوبار تهران می توانند براحتی خدمات لازم را با قیمت و هزینه های مناسب در اختیار شما قرار دهند. این دسته از شرکتهای خدمات اثاث کشی و حمل بار، عضو اتحادیه باربری تهران هستند و از قوانین اتحادیه پیروی می کنند. از جمله اینکه نرخ بسته بندی و حمل بار را بر اساس نرخ ها و تعرفه های پایه اتحادیه محاسبه و به مشتریان اعلام می کنند. البته ممکن است برخی از این شرکتها تخفیف هایی را نیز به شما ارائه دهند که باز هم موجب می شود هزینه های شما پایین تر بیاید. 


- کمک گرفتن از دوستان و بستگان:

یکی دیگر از راهکارها می تواند کمک گرفتن از دیگران باشد. اعضای خانواده، دوستان، اقوام و حتی برخی از همکاران. به ویژه در اثاث کشی و جابجایی های کوچک بطوری که حجم وسایل و اثاثیه چندان زیاد نباشد و بتوان بخشی از وسایل را با کمک آنها جابجا کرد. البته توجه داشته باشید که حتی در این صورت نیز باز هم به کمک شرکتهای اتوبار تهران جهت بسته بندی وسایل و باربری نیاز خواهید داشت. 

به ویژه جهت بسته بندی و حمل وسایل سنگین و یا حجیم، که باید با کمک کارگران حمل بار این شرکتها صورت بگیرند. برای مثال بسته بندی و حمل و نقل یخچال فریزرهای دوقلو و یا ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، لوستر، میزهای نهارخوری مجلل، تخت خواب های بزرگ دونفره و غیره که نیازمند استفاده از کارگران اتوبار هستند. 


روش های کاهش هزینه اسباب کشی


- بسته بندی صحیح و درست:

بسته بندی درست و استاندارد کمک بزرگی به کاهش هزینه ها می کند. بطوری که با قرار دادن صحیح وسایل در کارتن های اسباب کشی نه تنها وسایل ایمن و محفوظ از هرگونه آسیب های ممکن در حمل و جابجایی راه می مانند بلکه در مصرف کارتن و جعبه ها نیز صرفه جویی می شود. 


- زمان اسباب کشی:

در برخی از ایام خاص مانند روزهای تعطیلات رسمی و یا اواسط هفته معمولا هزینه های باربری و اثاث کشی بیشتر است. اگر می خواهید که کاهش هزینه های اثاث کشی و حمل بار داشته باشید، یکی از روش های مفید این است که در زمانی اقدام به باربری و اسباب کشی کنید که قیمت و تعرفه های شرکتهای اتوبار تهران کمتر است. 
معمولا فصل تابستان بیشترین تقاضا جهت خدمات بسته بندی وسایل و حمل بار وجود دارد و برعکس در فصل های پاییز و زمستان کمترین میزان تقاضا. به همین جهت اگر عجله ای جهت مستقر شدن در مکان جدید ندارید، می توانید تا زمان پایین تر آمدن نرخ ها کمی صبر کنید. 

در پایان از شما دعوت می کنیم که جهت برخورداری از اسباب کشی و باربری ارزان و باکیفیت با شرکت اتوبار شمال بار تهران تماس بگیرید. ما با بهترین نرخ ها و تعرفه ها در خدمت شما هستیم. 

انواع خودروهای باربری در تهران

انواع خودروهای باربری در تهران

یکی از مهمترین وسایلی که توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران مورد استفاده قرار می گیرد، خودروهای باربری و حمل بار و اثاثیه است. البته این مسئله چه جهت جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان اهمیت دارد. به همین منظور معمولا بهترین شرکتهای اتوبار و خدمات اسباب کشی تهران - از جمله شرکت باربری شمال بار تهران - تلاش می کنند تا در این مورد دو نکته را رعایت کنند تا بتوانند سرویس دهی بهتری به مشتریان خود ارائه کنند
اصطلاحات باربری

اصطلاحات باربری

حتما در آگهی های تبلیغاتی شرکت های اتوبار و باربری تهران به برخی اصطلاحات باربری برخورده اید. برخی از این اصطلاحات حمل بار ممکن است برای شما و دیگران کاملا آشنا و برخی نا آشنا بنظر بیایند.
خدمات حمل گاوصندوق

خدمات حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق در خدمات اسباب کشی و جابجایی بار یکی از مهمترین بخش های آن است. چرا که امروزه در بسیاری از شرکتهای دولتی و یا خصوصی، هتل ها، بانک ها، موسسات، سازمان ها و حتی منزل بسیاری از افراد گاوصندوق وجود دارد که زمان اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم باید توسط کارگران حمل بار به مقصد حمل شوند.
کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی

یکی از خدمات شمال بار استفاده از بهترین کارتن بسته بندی اسباب کشی است. استفاده از کارتن و جعبه در بسته بندی برای اسباب کشی اهمیت زیادی دارد. امروزه کارتن حمل بار مخصوصی جهت بسته بندی و جابجایی بار و اسباب و اثاثیه توسط شرکت های اتوبار و باربری تهران استفاده می شود.