روش های کاهش هزینه اسباب کشی

کاهش هزینه اسباب کشی یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد به خصوص خانواده هاست. امروزه خدماتی از جمله حمل بار و خدمات اسباب کشی، کمک بزرگی به خانواده ها و حتی شرکت ها و سازمان هایی که مدیران و مسئولان آنها قصد جابجایی و نقل مکان دارند، می کند. چرا که با کمک شرکتهای باربری تهران، این بار سنگین از روی دوش آنها برداشته می شود. 

اما از آنجایی که هر نوع جابجایی و اثاث کشی، هزینه های خاص خود را دارد، بسیاری از افراد حقیقی و یا حقوقی به دنبال آن هستند که تا حد امکان اسباب کشی ارزان و کم هزینه ای داشته باشند. به همین جهت بسیاری از افراد در زمینه رزرو خدمات اتوبار تهران و برآورد هزینه های باربری و اثاث کشی محتاطانه عمل می کنند و سعی می کنند تا حد امکان به ارزان ترین روش این کار را انجام بدهند. البته این را هم باید قبول کرد که نباید کیفیت را فدای هزینه و قیمت کرد. هرچند که در نهایت این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داشته باشیم که ممکن است برخی از اشخاص بنا به دلایلی از عهده هزینه های حمل بار به شهرستان های دوردست و حتی اطراف تهران بر نیایند و مجبور شوند راهکارهای دیگری در این زمینه پیدا کنند. (از جمله به تاخیر انداختن اسباب کشی و یا انجام آن در چند مرحله)

به همین منظور تلاش می کنیم که در این بخش راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که با کمک آنها بتوانید هزینه اسباب کشی خود را کاهش دهید. امیدواریم با مطالعه و انجام این روش ها بتوانید در نهایت از اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل و یا محل کار خود، رضایت داشته باشید: 


- کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری:

یکی از نکات مهم اثاث کشی و باربری تهران این است که تا حد امکان وسایل و لوازمی را که نیاز ندارید و فقط فضایی را از محل زندگی و یا کسب و کار شما اشغال می کنند را پیش از شروع اسباب کشی جدا کرده و به دور بریزید و یا به افراد نیازمند کمک کنید. به این ترتیب هم حجم وسایل و لوازم شما کمتر می شوند و در نتیجه هزینه بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل بار به مقصد کمتر می شود و هم شما از دست وسایل کهنه و فرسوده ای که صرفا جاگیر هستند و وجود آنها مفید نیست، راحت می شود. 


روش های کاهش هزینه های اسباب کشی و باربری

- رزرو بهترین شرکتهای اتوبار تهران:

نکته مهم دیگر این است که سعی کنید جهت اسباب کشی از بهترین شرکتهای خدمات باربری تهران کمک بگیرید. آنها با داشتن بهترین نیروهای حرفه ای و کارکنانی زحمتکش تلاش دارند تا بهترین خدمات را به شما شهروندان تهران ارائه بدهند. وجود کارگر باربری که به اصول کار آشناست و در کمترین زمان ممکن وسایل شما را بسته بندی و سپس به درون خودروهای باربری حمل می کنند. اگر خودتان بخواهید کارگر جهت بسته بندی و حمل بار استخدام کنید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید از جمله:

کارگرانی که از بیرون استخدام می کنید، افراد حرفه ای نباشند و موجب خسارت زدن به وسایل شما شوند.
هزینه های زیادی را به شما تحمیل کنند. 
افراد قابل اعتمادی نباشند. 
جهت باربری در مسافت های طولانی، مناسب نباشند. 

در صورتی که معتبرترین شرکتهای اتوبار تهران می توانند براحتی خدمات لازم را با قیمت و هزینه های مناسب در اختیار شما قرار دهند. این دسته از شرکتهای خدمات اثاث کشی و حمل بار، عضو اتحادیه باربری تهران هستند و از قوانین اتحادیه پیروی می کنند. از جمله اینکه نرخ بسته بندی و حمل بار را بر اساس نرخ ها و تعرفه های پایه اتحادیه محاسبه و به مشتریان اعلام می کنند. البته ممکن است برخی از این شرکتها تخفیف هایی را نیز به شما ارائه دهند که باز هم موجب می شود هزینه های شما پایین تر بیاید. 


- کمک گرفتن از دوستان و بستگان:

یکی دیگر از راهکارها می تواند کمک گرفتن از دیگران باشد. اعضای خانواده، دوستان، اقوام و حتی برخی از همکاران. به ویژه در اثاث کشی و جابجایی های کوچک بطوری که حجم وسایل و اثاثیه چندان زیاد نباشد و بتوان بخشی از وسایل را با کمک آنها جابجا کرد. البته توجه داشته باشید که حتی در این صورت نیز باز هم به کمک شرکتهای اتوبار تهران جهت بسته بندی وسایل و باربری نیاز خواهید داشت. 

به ویژه جهت بسته بندی و حمل وسایل سنگین و یا حجیم، که باید با کمک کارگران حمل بار این شرکتها صورت بگیرند. برای مثال بسته بندی و حمل و نقل یخچال فریزرهای دوقلو و یا ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، لوستر، میزهای نهارخوری مجلل، تخت خواب های بزرگ دونفره و غیره که نیازمند استفاده از کارگران اتوبار هستند. 


روش های کاهش هزینه اسباب کشی


- بسته بندی صحیح و درست:

بسته بندی درست و استاندارد کمک بزرگی به کاهش هزینه ها می کند. بطوری که با قرار دادن صحیح وسایل در کارتن های اسباب کشی نه تنها وسایل ایمن و محفوظ از هرگونه آسیب های ممکن در حمل و جابجایی راه می مانند بلکه در مصرف کارتن و جعبه ها نیز صرفه جویی می شود. 


- زمان اسباب کشی:

در برخی از ایام خاص مانند روزهای تعطیلات رسمی و یا اواسط هفته معمولا هزینه های باربری و اثاث کشی بیشتر است. اگر می خواهید که کاهش هزینه های اثاث کشی و حمل بار داشته باشید، یکی از روش های مفید این است که در زمانی اقدام به باربری و اسباب کشی کنید که قیمت و تعرفه های شرکتهای اتوبار تهران کمتر است. 
معمولا فصل تابستان بیشترین تقاضا جهت خدمات بسته بندی وسایل و حمل بار وجود دارد و برعکس در فصل های پاییز و زمستان کمترین میزان تقاضا. به همین جهت اگر عجله ای جهت مستقر شدن در مکان جدید ندارید، می توانید تا زمان پایین تر آمدن نرخ ها کمی صبر کنید. 

در پایان از شما دعوت می کنیم که جهت برخورداری از اسباب کشی و باربری ارزان و باکیفیت با شرکت اتوبار شمال بار تهران تماس بگیرید. ما با بهترین نرخ ها و تعرفه ها در خدمت شما هستیم. 

انواع کارتن اسباب کشی

انواع کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی یا کارتن بسته بندی، یکی از مهمترین لوازم بسته بندی اسباب کشی است. شرکتهای اتوبار و باربری تهران، تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین لوازم از جمله کارتن های چند لایه اقدام به ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها کنند.
اتحادیه باربری تهران

اتحادیه باربری تهران

اتحادیه باربری تهران، در واقع اتحادیه مربوط به شرکتهای باربری و اتوبار تهران است. شرکتهایی که در زمینه خدمات اسباب کشی تهران (شامل: بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها، اعزام کارگر حمل بار و اثاث کشی و سایر خدمات مربوطه) در تهران فعالیت دارند.
بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و باربری یکی از اموری است که اهمیت زیادی دارد. چرا که اکثر قریب به اتفاق خانه ها، شرکت ها و غیره امروزه دارای مبلمان هستند. از این رو در هنگام اسباب کشی، یکی از مهم ترین بخش های کار، بسته بندی و حمل مبلمان به مکان جدید است که این کار توسط کارگران شرکت های باربری تهران به آسانی انجام می شود.
تعرفه و قیمت باربری

تعرفه و قیمت باربری

یکی از نکات مهم در رابطه با خدمات باربری تهران، هزینه و تعرفه های خدمات باربری و اسباب کشی است. چرا که اثاث کشی و یا حمل بار در تهران مانند هر نوع خدمات دیگری هزینه های خود را دارد و در بسیاری از موارد این نکته برای شهروندان محترم سئوال است که هزینه و قیمت باربری تهران چقدر است؟