روش های کاهش هزینه اسباب کشی

کاهش هزینه اسباب کشی یکی از دغدغه های ذهنی بسیاری از افراد به خصوص خانواده هاست. امروزه خدماتی از جمله حمل بار و خدمات اسباب کشی، کمک بزرگی به خانواده ها و حتی شرکت ها و سازمان هایی که مدیران و مسئولان آنها قصد جابجایی و نقل مکان دارند، می کند. چرا که با کمک شرکتهای باربری تهران، این بار سنگین از روی دوش آنها برداشته می شود. 

اما از آنجایی که هر نوع جابجایی و اثاث کشی، هزینه های خاص خود را دارد، بسیاری از افراد حقیقی و یا حقوقی به دنبال آن هستند که تا حد امکان اسباب کشی ارزان و کم هزینه ای داشته باشند. به همین جهت بسیاری از افراد در زمینه رزرو خدمات اتوبار تهران و برآورد هزینه های باربری و اثاث کشی محتاطانه عمل می کنند و سعی می کنند تا حد امکان به ارزان ترین روش این کار را انجام بدهند. البته این را هم باید قبول کرد که نباید کیفیت را فدای هزینه و قیمت کرد. هرچند که در نهایت این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داشته باشیم که ممکن است برخی از اشخاص بنا به دلایلی از عهده هزینه های حمل بار به شهرستان های دوردست و حتی اطراف تهران بر نیایند و مجبور شوند راهکارهای دیگری در این زمینه پیدا کنند. (از جمله به تاخیر انداختن اسباب کشی و یا انجام آن در چند مرحله)

به همین منظور تلاش می کنیم که در این بخش راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که با کمک آنها بتوانید هزینه اسباب کشی خود را کاهش دهید. امیدواریم با مطالعه و انجام این روش ها بتوانید در نهایت از اثاث کشی و جابجایی وسایل منزل و یا محل کار خود، رضایت داشته باشید: 


- کنار گذاشتن وسایل غیر ضروری:

یکی از نکات مهم اثاث کشی و باربری تهران این است که تا حد امکان وسایل و لوازمی را که نیاز ندارید و فقط فضایی را از محل زندگی و یا کسب و کار شما اشغال می کنند را پیش از شروع اسباب کشی جدا کرده و به دور بریزید و یا به افراد نیازمند کمک کنید. به این ترتیب هم حجم وسایل و لوازم شما کمتر می شوند و در نتیجه هزینه بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل بار به مقصد کمتر می شود و هم شما از دست وسایل کهنه و فرسوده ای که صرفا جاگیر هستند و وجود آنها مفید نیست، راحت می شود. 


روش های کاهش هزینه های اسباب کشی و باربری

- رزرو بهترین شرکتهای اتوبار تهران:

نکته مهم دیگر این است که سعی کنید جهت اسباب کشی از بهترین شرکتهای خدمات باربری تهران کمک بگیرید. آنها با داشتن بهترین نیروهای حرفه ای و کارکنانی زحمتکش تلاش دارند تا بهترین خدمات را به شما شهروندان تهران ارائه بدهند. وجود کارگر باربری که به اصول کار آشناست و در کمترین زمان ممکن وسایل شما را بسته بندی و سپس به درون خودروهای باربری حمل می کنند. اگر خودتان بخواهید کارگر جهت بسته بندی و حمل بار استخدام کنید ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید از جمله:

کارگرانی که از بیرون استخدام می کنید، افراد حرفه ای نباشند و موجب خسارت زدن به وسایل شما شوند.
هزینه های زیادی را به شما تحمیل کنند. 
افراد قابل اعتمادی نباشند. 
جهت باربری در مسافت های طولانی، مناسب نباشند. 

در صورتی که معتبرترین شرکتهای اتوبار تهران می توانند براحتی خدمات لازم را با قیمت و هزینه های مناسب در اختیار شما قرار دهند. این دسته از شرکتهای خدمات اثاث کشی و حمل بار، عضو اتحادیه باربری تهران هستند و از قوانین اتحادیه پیروی می کنند. از جمله اینکه نرخ بسته بندی و حمل بار را بر اساس نرخ ها و تعرفه های پایه اتحادیه محاسبه و به مشتریان اعلام می کنند. البته ممکن است برخی از این شرکتها تخفیف هایی را نیز به شما ارائه دهند که باز هم موجب می شود هزینه های شما پایین تر بیاید. 


- کمک گرفتن از دوستان و بستگان:

یکی دیگر از راهکارها می تواند کمک گرفتن از دیگران باشد. اعضای خانواده، دوستان، اقوام و حتی برخی از همکاران. به ویژه در اثاث کشی و جابجایی های کوچک بطوری که حجم وسایل و اثاثیه چندان زیاد نباشد و بتوان بخشی از وسایل را با کمک آنها جابجا کرد. البته توجه داشته باشید که حتی در این صورت نیز باز هم به کمک شرکتهای اتوبار تهران جهت بسته بندی وسایل و باربری نیاز خواهید داشت. 

به ویژه جهت بسته بندی و حمل وسایل سنگین و یا حجیم، که باید با کمک کارگران حمل بار این شرکتها صورت بگیرند. برای مثال بسته بندی و حمل و نقل یخچال فریزرهای دوقلو و یا ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، لوستر، میزهای نهارخوری مجلل، تخت خواب های بزرگ دونفره و غیره که نیازمند استفاده از کارگران اتوبار هستند. 


روش های کاهش هزینه اسباب کشی


- بسته بندی صحیح و درست:

بسته بندی درست و استاندارد کمک بزرگی به کاهش هزینه ها می کند. بطوری که با قرار دادن صحیح وسایل در کارتن های اسباب کشی نه تنها وسایل ایمن و محفوظ از هرگونه آسیب های ممکن در حمل و جابجایی راه می مانند بلکه در مصرف کارتن و جعبه ها نیز صرفه جویی می شود. 


- زمان اسباب کشی:

در برخی از ایام خاص مانند روزهای تعطیلات رسمی و یا اواسط هفته معمولا هزینه های باربری و اثاث کشی بیشتر است. اگر می خواهید که کاهش هزینه های اثاث کشی و حمل بار داشته باشید، یکی از روش های مفید این است که در زمانی اقدام به باربری و اسباب کشی کنید که قیمت و تعرفه های شرکتهای اتوبار تهران کمتر است. 
معمولا فصل تابستان بیشترین تقاضا جهت خدمات بسته بندی وسایل و حمل بار وجود دارد و برعکس در فصل های پاییز و زمستان کمترین میزان تقاضا. به همین جهت اگر عجله ای جهت مستقر شدن در مکان جدید ندارید، می توانید تا زمان پایین تر آمدن نرخ ها کمی صبر کنید. 

در پایان از شما دعوت می کنیم که جهت برخورداری از اسباب کشی و باربری ارزان و باکیفیت با شرکت اتوبار شمال بار تهران تماس بگیرید. ما با بهترین نرخ ها و تعرفه ها در خدمت شما هستیم. 

اسباب کشی در شرایط کرونا

اسباب کشی در شرایط کرونا

اسباب کشی در شرایط کرونا تفاوت هایی با روزهای عادی دارد که کمی کار را دشوارتر و وقت گیرتر می کند. در زمان اسباب کشی حتی اگر بسیار محتاط هم باشید، گرد و خاک بسیاری در هوا پخش شده و ممکن است دچار حساسیت شوید، برای جلوگیری از آلودگی لوازم و کاهش ریسک ابتلا به کرونا برای اسباب کشی در این دوران نیاز بیشتری به رعایت نکات بهداشتی و ایمنی می باشد.
بسته بندی لوازم آشپزخانه

بسته بندی لوازم آشپزخانه

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یکی از مهمترین خدمات شرکتهای اتوبار و باربری تهران در زمینه خدمات اسباب کشی تهران است. البته خدمات بسته بندی برای اسباب کشی و حمل بار شامل موارد زیادی می شود که در بخش های دیگر به آنها اشاره کرده ایم. از جمله مهمترین موارد می توان به بسته بندی لوازم صوتی تصویری، بسته بندی لوازم شکستنی و چینی، بسته بندی لوستر و لامپ ها، بسته بندی لباس و کیف و کفش و کلیه لوازم شخصی، بسته بندی لوازم موسیقی و موارد دیگر اشاره کرد که هر کدام اهمیت خود را دارند.
10 نکته مهم روز اسباب کشی

10 نکته مهم روز اسباب کشی

باربری تهران و خدماتی مانند اسباب کشی و جابجایی بار اصول خاص خود را دارند. این اصول البته نه تنها باید توسط کارگران باربری رعایت شوند بلکه توسط خود افرادی نیز که قصد اسباب کشی توسط شرکتهای اتوبار تهران را دارند نیز رعایت شود.
استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

مقاومت کارتن های بسته بندی باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند.