خدمات شرکتهای اتوبار تهران

اتوبار تهران چیست؟ شرکتهای اتوبار تهران چه خدماتی را ارائه می دهند؟ قیمت و تعرفه های این شرکتها چگونه محاسبه می شود؟ اینها سئوالاتی است که برخی از افرادی که قصد رزرو خدمات اسباب کشی تهران را دارند، ممکن است بپرسند و یا درباره آنها در اینترنت، تبلیغات رسانه ها و مطبوعات جستجو کنند. 

این خدمات برای افرادی صورت می گیرد که قصد اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم محل کار و زندگی خود دارند. چنین افرادی (شامل افراد حقیقی و یا حقوقی) می توانند جهت اسباب کشی و رزرو خدمات باربری با شرکتهای باربری تهران تماس بگیرند. لطفا توجه داشته باشید که مفهوم شرکتهای باربری و شرکتهای اتوبار کمی با یکدیگر متفاوت است، چرا که خدمات باربری در حالت کلی شامل موارد زیر می شود:

باربری زمینی (مانند باربری تهران و یا حمل بار به شهرستان)
باربری هوایی
باربری دریایی

در حقیقت هر وقت درباره خدمات باربری تهران صحبت می شود، منظور بخشی از خدمات نوع اول در موارد ذکر شده است. چرا که خدمات باربری زمینی خود بر چند نوع است:

خدمات اتوبار تهران و شهرستان ها (جهت اسباب کشی و حمل بار مشتریان)
خدمات حمل و جابجایی لوازم فروشگاهی
حمل و نقل مصالح ساختمانی
حمل خودرو و یا ماشین آلات و تجهیزات سنگین

و موارد دیگر که البته هر جا در مقالات و یا صفحات مختلف وب سایت ما عباراتی مانند خدمات باربری تهران، نوشته شده منظور ما در حقیقت همان خدمات اتوبار است. شرکتهای اتوبار تهران از جمله شرکت باربری شمال بار، بصورت حرفه ای امور مربوط به اسباب کشی (از جمله بسته بندی اثاثیه و لوازم) و جابجایی وسایل را از طریق خودروهای باری انجام می دهند. 


شرکتهای اتوبار تهران چه خدماتی ارائه می دهند


شرکتهای معتبر اتوبار تهران:

نکته ای که باید درباره این شرکتها و عملکرد آنها دقت کرد این است که شرکتی که می خواهید با آن قرارداد اسباب کشی و حمل بار ببندید، باید شرکتی معتبر و دارای خصوصیات زیر باشد:

دارای پروانه کسب رسمی و مجوزهای لازم از اتحادیه باربری تهران باشد. 
دارای تعداد کافی کارگران باربری و اثاث کشی باتجربه و حرفه ای باشد. 
از انواع خودروهای باربری بصورت حرفه ای استفاده کنند. 
از لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه استفاده می کنند. 
دارای شعب مختلف در تهران هستند و قادر به ارائه سرویس های شبانه روزی می باشند. 
قادر به ارائه بیمه باربری جهت آرامش خیال مشتریان خود از جهت سالم رساندن وسایل و لوازم بسته بندی شده به مقصد می باشند. 
توانایی بسته بندی انواع اثاث و لوازم منزل و یا لوازم اداری شرکتها، سازمان ها و موسسات را داشته باشند. 

شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران این افتخار را دارد که خدمت شما همشهریان گرامی با افتخار اعلام کند که کلیه شرایط مندرج در موارد بالا را دارا بوده و با داشتن کادری ورزیده و حرفه ای براحتی پاسخگوی نیازهای شما در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل بار در اقصی نقاط تهران است. 
کیفیت کار و رضایت مشتری دو نکته ای هستند که شرکتهای فعال در زمینه خدمات اتوبار تهران باید در نظر داشته باشند. در زمینه خدمات اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، کیفیت تعاریف خود را دارد. از جمله:

آسیب ندیدن وسایل و لوازم در طول مراحل بسته بندی و حمل بار 
برخورد مناسب کارگران و پرسنل با مشتریان 
توجه به خواسته ها و دیدگاه های مشتریان
استفاده از خودروهای مناسب جهت جابجایی وسایل 
پایبند بودن به زمان بندی و ارائه خدمات اسباب کشی در مواقع مختلف سال (از جمله ایام تعطیل)


خدمات اتوبار تهران


خودروهای مورد استفاده شرکتهای اتوبار:

یکی از نکات مهم دیگر استفاده و بهره مندی از بهترین خودروهای باربری است. بسیاری از شرکتهای باربری تهران، تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین خودروها و ماشین های حمل بار بتوانند کیفیت کار خود و سرویس دهی به مشتریان مختلف خود در سراسر تهران را افزایش دهند. 
در حال حاضر این شرکته از خودروهایی مانند موارد زیر استفاده می کنند:

کامیون (جهت حمل حجم زیادی از اثاثیه و بار)
کامیونت (جهت حمل و نقل حجم متوسط از وسایل و اثاثیه)
وانت بار (جهت انتقال حجم کمتری از لوازم)

البته گاهی بنا به امکانات شرکتهای مربوطه، جهت حمل و نقل جعبه و انواع کارتن های اسباب کشی حاوی وسایل و لوازم بسته بندی شده، ممکن است بجای دوکامیون، از سه کامیونت استفاده شود. این امر بستگی به موارد زیادی دارد از جمله امکانات شرکت و در اختیار داشتن خودروهای حمل بار مورد نظر، آماده بودن کارگران و رانندگان حرفه ای، مقدار و حجم لوازم مشتریان، فاصله مقصد (جابجایی بار در داخل تهران و یا حمل بار به شهرستان) و موارد دیگر است. 

ضمنا به این نکته نیز توجه داشته باشید که بسیاری از افرادی که بطور شخصی و یا بدون داشتن مجوز اقدام به حمل و جابجایی بار در تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان می کنند، معمولا ماشین های باربری مناسبی در اختیار ندارند، به شما سالم رساندن بارها را تضمین نمی کنند و حتی ممکن است خسارت به بار بیاورند و بسیاری از آنها از خودروهای بدو سقف استفاده می کنند که در صورت ریزش برف و باران در طول مسیر ممکن است لوازم و وسایل خیس شده و دچار اسیب هی جبران ناپذیری شوند. 

شرکت اتوبار شمال بار تهران با سالها تجربه موفقیت آمیز و درخشان در زمینه خدمات بسته بندی و جابجایی بار تهران، در خدمت شماست. در هر نقطه از تهران که هستید می توانید جهت برخورداری از خدمات ما و رزرو خدمات اسباب کشی و حمل بار با همکاران ما در این شعب تماس بگیرید:

اتوبار شمال تهران 
اتوبار غرب تهران
اتوبار شرق تهران 
اتوبار مرکز تهران 


لینک ها:

باربری ونک

باربری تهرانپارس

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

بهترین باربری تهران

خدمات حمل گاوصندوق

اتحادیه باربری تهران

اتحادیه باربری تهران

اتحادیه باربری تهران، در واقع اتحادیه مربوط به شرکتهای باربری و اتوبار تهران است. شرکتهایی که در زمینه خدمات اسباب کشی تهران (شامل: بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها، اعزام کارگر حمل بار و اثاث کشی و سایر خدمات مربوطه) در تهران فعالیت دارند.
بهترین باربری تهران

بهترین باربری تهران

این روزها سئوالی در ذهن برخی از افرادی که مایل به اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت هستند مطرح می شود و آن هم انتخاب بهترین باربری تهران است.
بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و باربری یکی از اموری است که اهمیت زیادی دارد. چرا که اکثر قریب به اتفاق خانه ها، شرکت ها و غیره امروزه دارای مبلمان هستند. از این رو در هنگام اسباب کشی، یکی از مهم ترین بخش های کار، بسته بندی و حمل مبلمان به مکان جدید است که این کار توسط کارگران شرکت های باربری تهران به آسانی انجام می شود.
بسته بندی لوازم آشپزخانه

بسته بندی لوازم آشپزخانه

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یکی از مهمترین خدمات شرکتهای اتوبار و باربری تهران در زمینه خدمات اسباب کشی تهران است. البته خدمات بسته بندی برای اسباب کشی و حمل بار شامل موارد زیادی می شود که در بخش های دیگر به آنها اشاره کرده ایم. از جمله مهمترین موارد می توان به بسته بندی لوازم صوتی تصویری، بسته بندی لوازم شکستنی و چینی، بسته بندی لوستر و لامپ ها، بسته بندی لباس و کیف و کفش و کلیه لوازم شخصی، بسته بندی لوازم موسیقی و موارد دیگر اشاره کرد که هر کدام اهمیت خود را دارند.