خدمات شرکتهای اتوبار تهران

اتوبار تهران چیست؟ شرکتهای اتوبار تهران چه خدماتی را ارائه می دهند؟ قیمت و تعرفه های این شرکتها چگونه محاسبه می شود؟ اینها سئوالاتی است که برخی از افرادی که قصد رزرو خدمات اسباب کشی تهران را دارند، ممکن است بپرسند و یا درباره آنها در اینترنت، تبلیغات رسانه ها و مطبوعات جستجو کنند. 

این خدمات برای افرادی صورت می گیرد که قصد اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم محل کار و زندگی خود دارند. چنین افرادی (شامل افراد حقیقی و یا حقوقی) می توانند جهت اسباب کشی و رزرو خدمات باربری با شرکتهای باربری تهران تماس بگیرند. لطفا توجه داشته باشید که مفهوم شرکتهای باربری و شرکتهای اتوبار کمی با یکدیگر متفاوت است، چرا که خدمات باربری در حالت کلی شامل موارد زیر می شود:

باربری زمینی (مانند باربری تهران و یا حمل بار به شهرستان)
باربری هوایی
باربری دریایی

در حقیقت هر وقت درباره خدمات باربری تهران صحبت می شود، منظور بخشی از خدمات نوع اول در موارد ذکر شده است. چرا که خدمات باربری زمینی خود بر چند نوع است:

خدمات اتوبار تهران و شهرستان ها (جهت اسباب کشی و حمل بار مشتریان)
خدمات حمل و جابجایی لوازم فروشگاهی
حمل و نقل مصالح ساختمانی
حمل خودرو و یا ماشین آلات و تجهیزات سنگین

و موارد دیگر که البته هر جا در مقالات و یا صفحات مختلف وب سایت ما عباراتی مانند خدمات باربری تهران، نوشته شده منظور ما در حقیقت همان خدمات اتوبار است. شرکتهای اتوبار تهران از جمله شرکت باربری شمال بار، بصورت حرفه ای امور مربوط به اسباب کشی (از جمله بسته بندی اثاثیه و لوازم) و جابجایی وسایل را از طریق خودروهای باری انجام می دهند. 


شرکتهای اتوبار تهران چه خدماتی ارائه می دهند


شرکتهای معتبر اتوبار تهران:

نکته ای که باید درباره این شرکتها و عملکرد آنها دقت کرد این است که شرکتی که می خواهید با آن قرارداد اسباب کشی و حمل بار ببندید، باید شرکتی معتبر و دارای خصوصیات زیر باشد:

دارای پروانه کسب رسمی و مجوزهای لازم از اتحادیه باربری تهران باشد. 
دارای تعداد کافی کارگران باربری و اثاث کشی باتجربه و حرفه ای باشد. 
از انواع خودروهای باربری بصورت حرفه ای استفاده کنند. 
از لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه استفاده می کنند. 
دارای شعب مختلف در تهران هستند و قادر به ارائه سرویس های شبانه روزی می باشند. 
قادر به ارائه بیمه باربری جهت آرامش خیال مشتریان خود از جهت سالم رساندن وسایل و لوازم بسته بندی شده به مقصد می باشند. 
توانایی بسته بندی انواع اثاث و لوازم منزل و یا لوازم اداری شرکتها، سازمان ها و موسسات را داشته باشند. 

شرکت اتوبار و باربری شمال بار تهران این افتخار را دارد که خدمت شما همشهریان گرامی با افتخار اعلام کند که کلیه شرایط مندرج در موارد بالا را دارا بوده و با داشتن کادری ورزیده و حرفه ای براحتی پاسخگوی نیازهای شما در زمینه خدمات اسباب کشی و حمل بار در اقصی نقاط تهران است. 
کیفیت کار و رضایت مشتری دو نکته ای هستند که شرکتهای فعال در زمینه خدمات اتوبار تهران باید در نظر داشته باشند. در زمینه خدمات اسباب کشی و جابجایی اثاثیه، کیفیت تعاریف خود را دارد. از جمله:

آسیب ندیدن وسایل و لوازم در طول مراحل بسته بندی و حمل بار 
برخورد مناسب کارگران و پرسنل با مشتریان 
توجه به خواسته ها و دیدگاه های مشتریان
استفاده از خودروهای مناسب جهت جابجایی وسایل 
پایبند بودن به زمان بندی و ارائه خدمات اسباب کشی در مواقع مختلف سال (از جمله ایام تعطیل)


خدمات اتوبار تهران


خودروهای مورد استفاده شرکتهای اتوبار:

یکی از نکات مهم دیگر استفاده و بهره مندی از بهترین خودروهای باربری است. بسیاری از شرکتهای باربری تهران، تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین خودروها و ماشین های حمل بار بتوانند کیفیت کار خود و سرویس دهی به مشتریان مختلف خود در سراسر تهران را افزایش دهند. 
در حال حاضر این شرکته از خودروهایی مانند موارد زیر استفاده می کنند:

کامیون (جهت حمل حجم زیادی از اثاثیه و بار)
کامیونت (جهت حمل و نقل حجم متوسط از وسایل و اثاثیه)
وانت بار (جهت انتقال حجم کمتری از لوازم)

البته گاهی بنا به امکانات شرکتهای مربوطه، جهت حمل و نقل جعبه و انواع کارتن های اسباب کشی حاوی وسایل و لوازم بسته بندی شده، ممکن است بجای دوکامیون، از سه کامیونت استفاده شود. این امر بستگی به موارد زیادی دارد از جمله امکانات شرکت و در اختیار داشتن خودروهای حمل بار مورد نظر، آماده بودن کارگران و رانندگان حرفه ای، مقدار و حجم لوازم مشتریان، فاصله مقصد (جابجایی بار در داخل تهران و یا حمل بار به شهرستان) و موارد دیگر است. 

ضمنا به این نکته نیز توجه داشته باشید که بسیاری از افرادی که بطور شخصی و یا بدون داشتن مجوز اقدام به حمل و جابجایی بار در تهران و یا شهرهای دیگر کشورمان می کنند، معمولا ماشین های باربری مناسبی در اختیار ندارند، به شما سالم رساندن بارها را تضمین نمی کنند و حتی ممکن است خسارت به بار بیاورند و بسیاری از آنها از خودروهای بدو سقف استفاده می کنند که در صورت ریزش برف و باران در طول مسیر ممکن است لوازم و وسایل خیس شده و دچار اسیب هی جبران ناپذیری شوند. 

شرکت اتوبار شمال بار تهران با سالها تجربه موفقیت آمیز و درخشان در زمینه خدمات بسته بندی و جابجایی بار تهران، در خدمت شماست. در هر نقطه از تهران که هستید می توانید جهت برخورداری از خدمات ما و رزرو خدمات اسباب کشی و حمل بار با همکاران ما در این شعب تماس بگیرید:


لینک ها:

باربری ونک

باربری تهرانپارس

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

بهترین باربری تهران

خدمات حمل گاوصندوق

خدمات حمل گاوصندوق

خدمات حمل گاوصندوق

حمل گاوصندوق در خدمات اسباب کشی و جابجایی بار یکی از مهمترین بخش های آن است. چرا که امروزه در بسیاری از شرکتهای دولتی و یا خصوصی، هتل ها، بانک ها، موسسات، سازمان ها و حتی منزل بسیاری از افراد گاوصندوق وجود دارد که زمان اثاث کشی و جابجایی وسایل و لوازم باید توسط کارگران حمل بار به مقصد حمل شوند.
انواع خودروهای باربری در تهران

انواع خودروهای باربری در تهران

یکی از مهمترین وسایلی که توسط شرکتهای اتوبار و باربری تهران مورد استفاده قرار می گیرد، خودروهای باربری و حمل بار و اثاثیه است. البته این مسئله چه جهت جابجایی بار در تهران و همچنین حمل بار به شهرستان اهمیت دارد. به همین منظور معمولا بهترین شرکتهای اتوبار و خدمات اسباب کشی تهران - از جمله شرکت باربری شمال بار تهران - تلاش می کنند تا در این مورد دو نکته را رعایت کنند تا بتوانند سرویس دهی بهتری به مشتریان خود ارائه کنند
اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان و بسته بندی راحت و مطمئن یکی از اموری است که باید به آن تا حد امکان توجه کرد. جهت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ، با استفاده از یک شرکت خدمات اسباب کشی می توانید براحتی به هدف خود برسید.
استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

مقاومت کارتن های بسته بندی باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند.