لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه منزل

ارائه بهترین خدمات اسباب کشی در تهران یک هنر است و شرکتهای اتوبار و باربری تهران هر یک به نوعی در تلاش هستند تا این عنوان را بدست بیاورند. اما لازمه این امر شرایط خاصی است که کارکنان این شرکتها باید با تلاش و زحمت برای مشتریان فراهم کنند. از جمله مهمترین بخش های این خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم خانگی و یا شرکتهاست که اهمیت زیادی در این بین دارد. 

یک شرکت اتوبارتهران باید جهت ارائه بهترین خدمات بسته بندی برای اسباب کشی آماده باشد. به همین جهت وجود چند عامل در این میان اهمیت دارد: 

لوازم بسته بندی حرفه ای 
کارگران باربری حرفه ای در زمینه بسته بندی و آماده کردن وسایل جهت انتقال
خودروهای باربری مناسب 

هر یک از این سه عامل نامبرده اهمیت زیادی در بسته بندی (packing) و سالم رساندن وسایل و اثاثیه مشتریان به مقصد آنها دارد. همانطور که در بخش های دیگر هم تاکید کرده ایم، اهمیت بسته بندی حرفه ای اسباب و اثاثیه حتی زمانی که قرار است حمل بار به شهرستان صورت گیرد، دوچندان می شود و چه بسا دقت بیشتری را نسبت به باربری و اسباب کشی در تهران می طلبد. 

به همین جهت در این بخش می خواهیم لوازم بسته بندی وسایل و لوازم جهت باربری را بررسی کنیم. لوازمی که توسط شرکتهای اتوبار تهران (و یا شرکتهای معروف این خدمات در کشورهای دیگر) جهت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این لوازم و ابزار امروزه جزو نیازها و الزامات شرکتهای خدمات اثاث کشی و حمل بار به شمار می آید. 

در واقع یکی از مهمترین نکات بسته بندی لوازم خانگی و یا اداری این است که تا حد امکان سعی شود از جدیدترین و بهترین لوازم (مانند کارتن بسته بندی 5 لایه و مقاوم از نوع دست اول و آکبند) استفاده شود. 


لوازم بسته بندی در اسباب کشی


از مهمترین لوازم بسته بندی جهت اثاث کشی و جابجایی می توان از موارد زیر نام برد:

کارتن بسته بندی: این کارتن ها که معمولا در انواع سه لایه و پنج لایه در بازار عرضه می شوند، جهت قرار دادن وسایل و لوازم خانگی و یا اداری مورد استفاده قرار می گیرند و انواع کوچک و بزرگ دارند. درب روی این کارتن ها با استفاده از چسب های نواری چسبانده می شوند.
کارتن رگال دار: یا کارتن لباس یکی دیگر از انواع کارتن اسباب کشی است که جهت قرار دادن لباس ها و آویزان کردن آنها بکار می رود. این کارتن ها کمک بزرگی به جابجایی و حمل لباس های رسمی مردان و زنان بدون چروک شدن آنها می کند. 
استرچ رپ: در واقع نوعی نوار پلاستیکی است که تا حدودی قابلیت کشسانی مناسب و حالتی انعطاف پذیر دارد و جهت جلوگیری از آسیب دیدگی از جمله خراش افتادن بر روی بدنه وسایل اداری و یا منزل در اثاث کشی و جابجایی ورد استفاده قرار می گیرد. از جمله بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و یا میز و صندلی و همچنین لوازم خانگی. 
بابل رپ: پوششی از جنس نایلون است که دارای حباب هایی بر روی سطح آن است که این حباب ها مانع از بروز صدمه به بدنه اسباب و اثاثیه شما می شوند. به خصوص زمان بسته بندی لوازم آشپزخانه و یا سایر لوازم شکستنی در منزل. امروزه نه تنها در اسباب کشی و حمل بار، بلکه حتی بسیاری از شرکتها محصولات خود را پس از تولید با بابل رپ می پوشانند و به فروشگاه ها عرضه می کنند تا در طول مسیر و حتی در زمان ارسال به محل مشتریان، اجناس کوچکترین آسیبی نبینند.
چسب زن: چسب زن های دستی اهمیت زیادی دارند چرا که با استفاده از آنها براحتی چسب های نواری بر روی درب کارتن ها چسبانده می شوند.
لیبل: استفاده از لیبل (label) نیز اهمیت زیادی دارد چرا که با چسباندن آن بر روی هر یک از کارتن ها و با استفاده از یک ماژیک و یا خودکار براحتی می توان نوع محتوای آن جعبه را نوشت و به این ترتیب هنگام باز کردن کارتن ها و چیدمان مجدد در محل جدید راحت تر و سریع تر می توان وسایل و اثاثیه را در محل های تعیین شده برای آنها قرار داد. 
Hand Truck: وسیله ای است که دارای دو یا چهار چرخ می باشد و معمولا جهت حمل بار از آن استفاده می شود. امروزه بسیاری از شرکتهای جهان از این وسیله جهت حمل کارتن های حاوی بار به درون خودروی باربری از آن استفاده می کنند. البته کاربردهای این وسیله بسیار گسترده است بطوری که برای مثال در کشورمان در بسیاری از فروشگاه ها، بازارها، فرودگاه ها و... از آن استفاده می شود.
ساک زیپ دار: که به آن ساک رختخواب نیز گفته می شود، می تواند جهت قرار دادن لحاف و تشک و لوازمی از این دست مورد استفاده قرار گیرند. 

با استفاده از این لوازم بسته بندی می توان براحتی اثاثیه و وسایل خانگی و یا محل کار شما را بسته بندی و آماده سازی کرد. شرکت شمال بار با سالها تجربه در زمینه بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه در خدمت شماست. 


لینک ها:

باربری مرزداران

باربری تجریش

بهترین باربری تهران

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

اسباب کشی آسان

بسته بندی لوازم شرکتی و اداری

بسته بندی لوازم شرکتی و اداری

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت ها، سازمان ها و اداره ها یکی از مهم ترین خدمات شرکت های باربری تهران در زمینه امور جابجایی و اسباب کشی است. بسته بندی بار و لوازم شرکت ها و اداره ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری که هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت می باشد.
کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی

یکی از خدمات شمال بار استفاده از بهترین کارتن بسته بندی اسباب کشی است. استفاده از کارتن و جعبه در بسته بندی برای اسباب کشی اهمیت زیادی دارد. امروزه کارتن حمل بار مخصوصی جهت بسته بندی و جابجایی بار و اسباب و اثاثیه توسط شرکت های اتوبار و باربری تهران استفاده می شود.
خدمات شرکتهای اتوبار تهران

خدمات شرکتهای اتوبار تهران

اتوبار تهران چیست؟ شرکتهای اتوبار تهران چه خدماتی را ارائه می دهند؟ قیمت و تعرفه های این شرکتها چگونه محاسبه می شود؟ اینها سئوالاتی است که برخی از افرادی که قصد رزرو خدمات اسباب کشی تهران را دارند، ممکن است بپرسند و یا درباره آنها در اینترنت، تبلیغات رسانه ها و مطبوعات جستجو کنند.
بسته بندی و حمل پیانو توسط باربری

بسته بندی و حمل پیانو توسط باربری

هنگام اثاث کشی و پیش از آغاز حمل بار برخی از افراد نگران جابجایی برخی از لوازم و وسایل خود هستند. از جمله بسته بندی و حمل پیانو (piano) که این کار را نیز شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت اتوبار شمال بار تهران براحتی برای شما انجام می دهند.