بسته بندی لوازم آشپزخانه

بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل یکی از مهمترین خدمات شرکتهای اتوبار و باربری تهران در زمینه خدمات اسباب کشی تهران است. البته خدمات بسته بندی برای اسباب کشی و حمل بار شامل موارد زیادی می شود که در بخش های دیگر به آنها اشاره کرده ایم. از جمله مهمترین موارد می توان به بسته بندی لوازم صوتی تصویری، بسته بندی لوازم شکستنی و چینی، بسته بندی لوستر و لامپ ها، بسته بندی لباس و کیف و کفش و کلیه لوازم شخصی، بسته بندی لوازم موسیقی و موارد دیگر اشاره کرد که هر کدام اهمیت خود را دارند.

بسته بندی لوازم آشپزخانه (که به زبان انگلیسی packing kitchen for moving گفته می شود) نیز یکی از مهمترین وظایف یک شرکت اتوبار تهران است. شرکت باربری شمال بار تهران یکی از این شرکتهاست که با سالها تجربه در زمینه بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه خانگی و یا شرکتها و سازمان ها توانسته در این عرصه بطور چشمگیری موفق شود و موفقیت های آن زبانزد خاص و عام گردد. 

 بسته بندی وسایل آشپزخانه و لوازم مختلف آن اعم از شکستنی و یا غیر شکستنی ها، نکته ای است که هنگام بسته بندی باید بصورت حرفه ای و دقیق صورت گیرد. هر چه این مرحله بهتر انجام شود در زمان حمل بار و جابجایی وسایل خانه به محل جدید، اسباب و اثاثیه شما آسیب کمتری می بینند و در صورت بسته بندی درست و اصولی اشیاء و لوازم آشپزخانه می توانید با خیال راحت نظاره گر باقی مراحل بسته بندی و اثاث کشی (بسته بندی مبلمان، یخچال فریزر، میز صندلی ها و غیره) باشید. 

لذا جهت بسته بندی وسایل آشپزخانه بهتر است که نکات اصولی و پایه ای آن رعایت شوند تا کارگران باربری و حمل بار بتوانند به آسانی در پایان کار هر کارتن بسته بندی حاوی لوازم این بخش از خانه را به آسانی در گوشه ای قرار دهند و آماده حمل و نقل با استفاده از خودروها و ماشین های باربری کنند. 

اصول بسته بندی لوازم آشپزخانه بصورت کلی شامل مراحل زیر است:
جمع آوری لوازم و وسایل آشپزخانه در محل خاصی برای جمع آوری (مثلا بر روی کانتر کابینت ها و یا میز آشپزخانه) 
آماده سازی لوازم بسته بندی از قبیل چسب نواری و دستگاه چسب زن، کارتن چند لایه مخصوص اسباب کشی، فوم، پلاستیک حبابدار، نایلون مخصوص جهت بسته بندی
جدا کردن وسایل و لوازم شکستنی از غیر شکستنی
دسته بندی وسایل آشپزخانه جهت بسته بندی به دسته های مختلف مثلا بشقاب ها، کارد و قاشق و چنگال، لیوان ها و...
قرار دادن لایه های کاغذ و یا مقوا بین اشیاء شکستنی در کارتن ها (به خصوص لیوان ها)


بسته بندی لوازم آشپزخانه


مراحل بسته بندی وسایل آشپزخانه:

حال با فراهم کردن موارد بالا کارگران حمل بار و شرکتهای اتوبار باید از همان ابتدا دقت کنند که هر یک از نکات ذکر شده دقیق به درستی صورت گیرند. یعنی باید از همان ابتدا محیط آشپزخانه را مرتب و آماده جمع آوری و بسته بندی لوازم آن شوند. سپس وسایل و لوازمی مانند کارتن های بسته بندی کوچک و یا بزرگ و سایر لوازم مخصوص بسته بندی را باید در گوشه ای از آشپزخانه قرار داده شوند. سپس وسایل آشپزخانه به ترتیب نوع خود در کارتن ها قرار گیرند و سعی شود تا لوازم شکستنی در کارتن های کوچک تر قرار داده شوند تا زمان حمل و جابجایی بار فشار کمتری به کارتن ها وارد شود و احتمال رسیدن هر گونه آسیب به آنها به حداقل برسد. 

بین لیوان ها، ظروف شکستنی و چینی و یا سایر لوازم حساس شکستنی بهتر است با استفاده از مقوا و یا تکه های پارچه و یا پلاستیک حبابدار از هم جدا شوند. به این ترتیب پلاستیک و نایلون های حبابدار براحتی مانع از برخورد و یا آسیب دیدن لیوان ها، بشقاب ها و یا کریستال ها می شوند. البته می توان حتی کف کارتن ها را هم با استفاده از این نایلون ها پوشاند و به این ترتیب در طول مسیر حمل و نقل وسایل آشپزخانه شما توسط کارگران باربری و حتی زمانی که بارها توسط خودروهای باربری به سمت مقصد حمل می شوند، دیگر هیچ گونه برخوردی بین این اشیاء حساس و شکستنی پیش نمی آید (به خصوص برای مسافت های دور برای مثال جهت حمل بار به شهرستان

استفاده از برچسب و چسباندن لیبل بر روی هر یک از کارتن های حاوی وسایل و ولوازم آشپزخانه نیز کمک بسیار بزرگی به چیدمان مجدد آنها می کند. بطوری که بر روی کارتن ها عباراتی مانند: "شکستنی" و یا لیوان ها، چینی، بشقاب ها و ... می توانید بنویسید و به این ترتیب نه تنها هنگام حمل بار بلکه هنگام بازکردن و چیدمان مجدد وسایل در مقصد راحت تر می توان آنها را تفکیک کرد و هر دسته را در جای خود قرار داد. 


بسته بندی وسایل آشپزخانه


خدمات بسته بندی شرکت شمال بار:

شرکت باربری شمال بار که سالهاست عنوان یکی از پر افتخارترین و بهترین شرکت های باربری و اتوبار تهران را به خود اختصاص داده است، تلاش دارد تا ضمن رعایت کلیه نکات بسته بندی لوازم خانگی و همچنین بسته بندی لوازم شرکتی و اداری بهترین خدمات اسباب کشی و اتوبار تهران را شهروندان محترم ارائه دهد. 
دیگر لازم نیست نگران بسته بندی و حمل لوازم آشپزخانه خود باشید. کافی است این کار را به کارکنان زبده و با تجربه شرکت باربری شمال بار بسپارید. 


لینک ها:

باربری دارآباد

باربری بلوار ارتش

خدمات شرکت های اتوبار تهران

اسباب کشی آسان

روش های کاهش هزینه اسباب کشی

بسته بندی لوازم شرکتی و اداری

بسته بندی لوازم شرکتی و اداری

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت ها، سازمان ها و اداره ها یکی از مهم ترین خدمات شرکت های باربری تهران در زمینه امور جابجایی و اسباب کشی است. بسته بندی بار و لوازم شرکت ها و اداره ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری که هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت می باشد.
چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

هم ترین چیزی که باید در اسباب کشی به خصوص هنگام جابجایی از تهران به شهرستان به خاطر بسپاریم این است که همیشه آمادگی لازم را داشته باشیم. میتوانیم از شرکت های اتوبار تهران
استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

استفاده از کارتن های بسته بندی چه اهمیتی دارد؟

مقاومت کارتن های بسته بندی باعث می شود تا در صورت قرارگیری کارتن ها بر روی هم فشاری به لوازم داخل آن وارد نشود و صدمه نبینند. همچنین استفاده از کارتن های بسته بندی برای اثاثیه از ایراد آسیب و خط و خش به لوازم حتی در صورت بروز حادثه جلوگیری می کند.
اسباب کشی در شرایط کرونا

اسباب کشی در شرایط کرونا

اسباب کشی در شرایط کرونا تفاوت هایی با روزهای عادی دارد که کمی کار را دشوارتر و وقت گیرتر می کند. در زمان اسباب کشی حتی اگر بسیار محتاط هم باشید، گرد و خاک بسیاری در هوا پخش شده و ممکن است دچار حساسیت شوید، برای جلوگیری از آلودگی لوازم و کاهش ریسک ابتلا به کرونا برای اسباب کشی در این دوران نیاز بیشتری به رعایت نکات بهداشتی و ایمنی می باشد.