مزایای اسباب کشی با شرکت های باربری تهران

این روزها بسیاری از افراد اقدام به رزرو خدمات اسباب کشی شرکتهای باربری تهران (از جمله شرکت اتوبار شمال بار تهران) می کنند. خدماتی مطمئن که کارکنان این شرکتها به مشتریان خود ارائه می دهند شامل بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها موسسات مختلف، حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه و همچنین حمل بار به شهرستان می شود. 

اما چرا توصیه می شود که جهت اسباب کشی و حمل بار به شرکتهای باربری تهران رجوع کنید؟ چه قابلیت هایی شرکتهای اتوبار تهران دارند که موجب می شود رزرو و استفاده از خدمات آنها به صرفه تر و بهتر باشد؟

در این مقاله سعی داریم به اهمیت خدمات بسته بندی اسباب کشی و حمل و جابجایی بار با استفاده از شرکتهای اتوبار تهران و مزایای این خدمات بپردازیم. به یاد داشته باشید که مزایای شرکتهای باربری تهران آنقدر زیاد هستند که امروزه دیگر اغلب کسانی که قصد اسباب کشی دارند، معمولا به تنهایی اقدام به این کار نمی کنند. 

موارد زیر ویژگی های مثبت و مزایای خدمات شرکتهای اتوبار تهران نسبت به اسباب کشی شخصی هستند و پس از مطالعه و بررسی موارد فوق حتما با ما هم عقیده خواهید بود که به قول معروف: "کار را باید به کاردان سپرد" :


مزایای اسباب کشی با شرکتهای باربری تهران


- بسته بندی اسباب کشی بصورت حرفه ای:

انجام بسته بندی لوازم و وسایل یک شرکت، موسسه، اداره، سازمان و یا اسباب و اثاثیه خانه باید بصورت حرفه ای صورت گیرد. در واقع یکی از مهمترین مزایای شرکتهای باربری همین نکته است. بسته بندی وسایل آنقدر اهمیت دارد که هر چه حرفه ای تر و دقیق تر صورت گیرد، در طول مسیر باربری و حمل بار، احتمال آسیب رساندن به آنها بسیار کمتر می شود. 

به ویژه برخی لوازم اداری و یا خانگی که شکستنی و یا بسیار حساس هستند، در زمان بسته بندی آنها جهت اسباب کشی و باربری باید دقت زیادی ص.رت گیرد. بنابراین از همان ابتدا مشخص می شود که بسته بندی برای اسباب کشی کار هر کسی نیست و افرادی که صاحب تجربه در شرکتهای اتوبار تهران هستند، براحتی می توانند از عهده این کار برآیند. یعنی کارگران باربری و حمل بار. 

آنها ضمن استفاده از بهترین لوازم بسته بندی از قبیل کارتن بسته بندی، فوم، نایلون های مقاوم مخصوص، پلاستیک های حبابدار، بهترین نوع چسب نواری و لوازم دیگر اقدام به آماده سازی و بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل و یا شرکت شما می کنند. 

از بسته بندی مبلمان در اسباب کشی گرفته تا لوستر، وسایل آشپزخانه، لوازم صوتی تصویری، وسایل و لوازم شخصی، لوازم ورزشی، هنری، ابزار آلات موسیقی و غیره. 

تصور کنید به تنهایی می خواهید اقدام به بسته بندی وسایل و لوازم شکستنی خانه به خصوص ظروف کریستال یا چینی کنید. آن هم با حداقل امکانات! در این صورت احتمال اینکه بر اثر حواس پرتی در هنگام بسته بندی، حداقل یک یا دو ظرف را بشکنید و یا موجب ایجاد ترک یا شکستگی های کوچک بر روی بدنه و یا کنار لبه های ظروف شوید، زیاد است. به خصوص اگر این کار را با عجله انجام دهید. 

از طرف دیگر بسیاری از افرادی که بطور شخصی اقدام به بسته بندی وسایل خانه و یا محل کار خود می کنند، اشتباهاتی را مرتکب می شوند که موجب می شود منجر به بروز خسارت و یا اتلاف وقت بیشتر آنها در طول باربری و اسباب کشی شود. از جمله استفاده از کاغذ باطله و یا روزنامه لابلای ظروف و بشقاب ها در هنگام قرار دادن آنها در جعبه و یا کارتن که موجب می شود پس از چیدمان این وسایل در مقصد، مجبور شوید یک دور همه این ظروف را بشویید و یا عدم رعایت احتیاط لازم هنگام پایین آوردن لوستر، لامپ ها و در نتیجه افزایش استرس و فشار و حتی شکستن این لوازم و نیاز به پرداخت هزینه بیشتر جهت خرید آن وسیله. 


مزایای اسباب کشی با شرکتهای اتوبار تهران


اما کارگران شرکتهای اتوبار تهران که با فوت و فن های بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها کاملا آشنایی دارند، این بار سنگین را از روی دوش شما بر می دارند و براحتی و در سریع ترین زمان ممکن اقدام به جمع آوری و سپس بسته بندی وسایل و لوازم شما می کنند. شرکت شمال بار تهران به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای باربری تهران در این زمینه توانسته در طول سالهای گذشته با افتخار گام بردارد و کارکنان حرفه ای و دلسوز شرکت شمال بار با نهایت دقت اقدام به بسته بندی کلیه لوازم منزل و یا دفتر کار مشتریان خود کند. به این ترتیب شما هم می توانید اسوده خاطر فقط نظاره گر عملکرد کارگران حمل بار باشید و اینکه:

به این ترتیب کوچکترین استرس و نگرانی برای شما ایجاد نمی شود.
کوچکترین فشاری به بدن شما (از جمله عضلات گردن، شانه و یا ستون فقرات) وارد نمی شود. 
سرعت بالای کار توسط کارگران باربری، موجب صرفه جویی در وقت شما و اعضای خانواده می شود. 
بسته بندی اسباب و لوازم شما بصورت حرفه ای صورت می گیرد و بعدا کار باز کردن آنها و چیدمان مجدد (این بار در محل مقصد) به آسانی صورت می گیرد. 
هیچ یک از وسایل گم نمی شوند و آسیب نمی بینند. 


- جابجایی بار:

نکته مهم دیگر حمل بار به مقصد است. همانطور که گفتیم یکی از وظایف شرکتهای باربری و اتوبار تهران در کنار بسته بندی، حمل و جابجایی وسایل و لوازم به سمت مقصد است. جابجایی وسایل و ارسال آنها باید با استفاده بهترین خودروهای درجه یک باربری صورت بگیرد. ماشین های باربری که بیشترین استفاده را در تهران و شهرستان ها دارند، عبارتند از:
وانت بار
کامیون 
کامیونت 

هر یک از این خودروهای باربری شرکت شمال بار توسط رانندگان حرفه ای هدایت می شوند. رانندگانی که نه تنها به کوچه خیابان های تهران کاملا آشنا هستند بلکه در طول سالها رانندگی در بزرگراه ها و جاده های کشور توانسته اند به آسانی از عهده این مسئله برآیند و با سرعت بهینه و در کمترین زمان ممکن اقدام به جابجایی و انتقال بار مشتریان ما در داخل و یا خارج از تهران (حمل بار به شهرستان) کرده اند. 


مزایای باربری و اسباب کشی با شرکتهای باربری


- بیمه باربری:

یکی از مسائل مهم و خدمات شرکتهای اتوبار تهران، بیمه باربری است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بیمه باربری یکی از نکات مهم و در واقع مزایای شرکتهای باربری تهران نسبت به اسباب کشی شخصی است. 

در طول مدتی که اسباب و لوازم شرکت و یا منزل خود را در اختیار کارکنان این شرکتها قرار می دهید، کلیه وسایل بیمه خواهند بود. به این ترتیب خیال مشتریان ما نیز راحت است که در صورتی که کوچکترین خسارتی وارد شود، بلافاصله آن خسارت از طرف شرکت باربری طرف قرارداد پرداخت خواهد شد. 


- وجود شعبات مختلف در تهران:

یکی از مزایای بهترین شرکتهای باربری و اتوبار تهران داشتن شعبات مختلف است. در این راستا شرکت شمال بار نیز با توجه به موفقیت های زیادی که در زمینه خدمات بسته بندی و حمل بار در تهران داشته اقدام به تاسیس شعبات مختلف نموده که هر شعبه به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان می باشد و با اعزام سریع کارگران و پرسنل خود به همراه ناوگانی از خودروهای درجه یک و مجهز باربری، پاسخگوی کلیه نیازهای افراد حقیقی و حقوقی بوده است.

کافی است با همکاران ما جهت مشاوره و یا رزرو خدمات اسباب کشی و حمل بار تماس بگیرید. مطمئن باشید که پس از پایان مراحل باربری و انتقال وسایل شما به مقصد، احساس رضایت خواهید داشت و پرداخت هزینه باربری در برابر انجام هر چه سریعتر این پروسه و به ویژه سالم رساندن اسباب و اثاث شما، عملا ارزش آنرا خواهد داشت. 


لینک ها:

باربری ازگل

باربری حکیمیه

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان ها آماده شویم

اتحادیه باربری تهران

انواع خودروهای باربری در تهران

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

بسته بندی مبلمان در اسباب کشی و باربری یکی از اموری است که اهمیت زیادی دارد. چرا که اکثر قریب به اتفاق خانه ها، شرکت ها و غیره امروزه دارای مبلمان هستند. از این رو در هنگام اسباب کشی، یکی از مهم ترین بخش های کار، بسته بندی و حمل مبلمان به مکان جدید است که این کار توسط کارگران شرکت های باربری تهران به آسانی انجام می شود.
5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

انتخاب شرکت باربری در تهران به منظور اسباب کشی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه کرد. مسلما هر فردی که قصد اثاث کشی و انتقال وسایل خود از مکانی به مکان دیگری را دارد، از دریافت خدمات اتوبار تهران به این منظور بی نیاز نیست اما نکته مهم این است که با کدام شرکت باربری باید جهت این امور کمک گرفت؟
انواع کارتن اسباب کشی

انواع کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی یا کارتن بسته بندی، یکی از مهمترین لوازم بسته بندی اسباب کشی است. شرکتهای اتوبار و باربری تهران، تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین لوازم از جمله کارتن های چند لایه اقدام به ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها کنند.
تفاوت خدمات کارگو و اتوبار

تفاوت خدمات کارگو و اتوبار

تفاوت خدمات کارگو و خدمات شرکتهای اتوبار تهران یکی از نکات مهم در زمینه باربری و حمل بار است. شاید این مسئله برای شما هم سئوال باشد به همین جهت در این بخش تصمیم گرفتیم ضمن معرفی کارگو و فریت بار به مقایسه این خدمات با خدمات شرکتهای باربری تهران و شباهت ها و تفاوت های آنها بپردازیم.