نکات بسته بندی لوازم خانگی

خدمات شرکتهای باربری تهران از جمله شرکت باربری شمال بار، در مناطق مختلف این شهر شامل بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها و همچنین حمل و جابجایی بار و خدمات دیگر در این زمینه است. 

بسته بندی لوازم خانگی شباهت ها و تفاوت هایی با بسته بندی لوازم شرکتی و اداری دارد. اما در هر دو حالت به دلیل حساس بودن این مرحله از باربری و اسباب کشی، باید کارگران حمل بار با دقت کامل و همچنین استفاده از بهترین ابزارها و وسایل بسته بندی حرفه ای این کار را به پایان برسانند. 

همانطور که بارها گفته ایم، هر چه بسته بندی اسباب کشی بهتر، دقیق تر و مطمئن تر صورت گیرد، اسباب و اثاثیه در طول حمل و نقل به مقصد احتمال آسیب دیدنشان بسیار کمتر است. به ویژه جهت حمل بار به شهرستان چرا که وسایل و لوازم به مدت نسبتا بیشتری در ماشین باربری قرار دارند و جاده و طولانی تر بودن مسافت نسبت به جابجایی بار در تهران، مسائل خاص خود را دارد. 

از این رو شرکت اتوبار شمال بار تهران با رعایت کلیه نکات و موارد لازم همواره تلاش کرده است تا بهترین خدمات و سرویس دهی را به همشهریان محترم در تهران ارائه دهد. از جمله خدمات بسته بندی شرکت شمال بار که کاملا بی نقص و حرفه ای صورت می گیرد و به این ترتیب خیال مشتریان ما (اعم از مشتریان حقیقی و یا حقوقی) از این بابت کاملا راحت خواهد بود.


بسته بندی لوازم خانگی


ویژگی ها و مزایای بسته بندی لوازم خانگی شرکت شمال بار عبارتند از:

استفاده از بهترین کارتن بسته بندی 
بکارگیری فوم، پلاستیک های حبابدار و استرچ رپ 
استفاده از بهترین چسب های مقاوم جهت چسباندن درب کارتن ها و بسته ها
دقت کافی و کیفیت بالای بسته بندی مبلمان در اسباب کشی 
بسته بندی کلیه لوازم خانگی برقی (لباسشویی، دستگاه ظرفشویی، اتو، لوازم صوتی تصویری، یخچال فریزر ساید بای ساید یا دوقلو و غیره) 
بکار گیری دقت لازم در بسته بندی لوازم و اشیاء شکستنی 
احتیاط لازم در هنگام قرار دادن کارتن های حاوی وسایل و لوازم شما درون ماشین های باربری
ارائه خدمات بسته بندی و اسباب کشی در بیشتر نقاط تهران و حومه (شامل: باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران و ...) 
ارائه مشاوره پیش از آغاز به کار 
بیمه وسایل شما در تمام مدت باربری و حمل بار 
عدم وارد شدن هر گونه آسیب و یا خسارت به وسایل و لوازم شما
اعزام بهترین کارگران حمل بار با داشتن سالها تجربه کار حرفه ای در زمینه بسته بندی و باربری 
امروزه کیفیت کار لازمه دوام و ادامه کار است. به خصوص در اموری مانند خدمات اسباب کشی و حمل بار که هر چه مشتریان رضایت بیشتری داشته باشند و بازخوردهای (فیدبک) مثبت بیشتری به ما بدهند، نه تنها موجب دلگرمی هر چه بیشتر ما خواهد بود بلکه موجب آرامش خاطر خود مشتریان نیز خواهد شد. 


بسته بندی لوازم منزل


البته مشتریان گرامی ما نیز بهتر است در زمان تماس با همکاران ما در شرکت باربری شمال بار، ضمن دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم، از قبل موارد و نکاتی را انجام دهند تا در زمان آغاز مراحل بسته بندی برای اسباب کشی، این کار با سرعت هر چه بیشتر و بهتر صورت گیرد. نکاتی از قبیل:

آماده سازی کلیه لوازم منزل جهت اسباب کشی 
خالی کردن یخچال فریزر از مواد غذایی، نوشیدنی ها و غیره
آماده سازی منزل پیش از ورود کارگران باربری 
جمع آوری لباس، کتاب ها، اشیاء تزیینی و کلیه لوازم کوچک و بزرگ منزل که قرار است در بسته ها قرار داده شوند.
جمع آوری و آماده سازی پول، مدارک شناسایی، جواهرات و غیره (جهت حمل بصورت شخصی) 
آماده سازی جعبه های مخصوص تلویزیون، کیف لپ تاپ و مواردی از این دست.
نوشتن بر روی کارتن هایی که درون آنها لوازم و اشیاء شکستنی قرار داده می شود.
در اختیار گذاشتن برخی وسایل و لوازمی برای کارگران حمل بار، که ممکن است جهت بسته بندی بکار بیایند (مثلا طناب، چسب نواری، کارتن های اضافه و غیره) 
عدم صحبت بیش از حد با کارگران و پرت نکردن حواس آنها از روال بسته بندی و اسباب کشی

امیدواریم ضمن رعایت موارد و نکات فوق بتوانید به خوبی بتوانید با کمک همکاران ما یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را تجربه کنید. 


قیمت بسته بندی لوازم خانگی:

قیمت و تعرفه های بسته بندی لوازم خانگی بطور مشخص تقریبا پایه و کاملا مشخص توسط اتحادیه باربری تهران به شرکتهای عضو این اتحادیه ابلاغ شده و توسط آنها (از جمله شرکت اتوبار شمال بار) به دقت رعایت و جهت برآورد هزینه های مشتریان محاسبه می شود. 

اما با این وجود پیش از شروع به اسباب کشی و جابجایی می توانید ضمن دریافت مشاوره از همکاران ما در این مورد یعنی هزینه ها و تعرفه های بسته بندی از آنها بپرسید. اما بد نیست که بدانید در حالت کلی هر چه تعداد وسایل و حجم آنها بیشتر و بزرگتر باشد، طبیعتا هزینه بسته بندی بیشتر می شود. چرا که نیاز به استفاده از تعداد بیشتری از وسایل از جمله کارتن بسته بندی، چسب، فوم و یا پلاستیک و یا لوازم دیگر است. 

جهت خدمات بسته بندی و اسباب کشی با شرکت باربری شمال بار تماس بگیرید. ما منتظر تماس شما هستیم. 


لینک ها:

باربری رسالت

باربری قلهک

اصطلاحات باربری

بسته بندی لوازم آشپزخانه

10 نکته مهم روز اسباب کشی

اتحادیه باربری تهران

اتحادیه باربری تهران

اتحادیه باربری تهران، در واقع اتحادیه مربوط به شرکتهای باربری و اتوبار تهران است. شرکتهایی که در زمینه خدمات اسباب کشی تهران (شامل: بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکتها، اعزام کارگر حمل بار و اثاث کشی و سایر خدمات مربوطه) در تهران فعالیت دارند.
5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

5 نکته برای انتخاب باربری در تهران

انتخاب شرکت باربری در تهران به منظور اسباب کشی اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه کرد. مسلما هر فردی که قصد اثاث کشی و انتقال وسایل خود از مکانی به مکان دیگری را دارد، از دریافت خدمات اتوبار تهران به این منظور بی نیاز نیست اما نکته مهم این است که با کدام شرکت باربری باید جهت این امور کمک گرفت؟
چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

چگونه برای اسباب کشی به شهرستان آماده شویم

هم ترین چیزی که باید در اسباب کشی به خصوص هنگام جابجایی از تهران به شهرستان به خاطر بسپاریم این است که همیشه آمادگی لازم را داشته باشیم. میتوانیم از شرکت های اتوبار تهران
مزایای اسباب کشی با شرکت های باربری تهران

مزایای اسباب کشی با شرکت های باربری تهران

این روزها بسیاری از افراد اقدام به رزرو خدمات اسباب کشی شرکتهای اتوبار و باربری تهران (از جمله شرکت اتوبار شمال بار تهران) می کنند. خدماتی مطمئن که کارکنان این شرکتها به مشتریان خود ارائه می دهند شامل بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها موسسات مختلف، حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه و همچنین حمل بار به شهرستان می شود.