خدمات اتوبار و بسته بندی لوازم در قلهک تهران

خدمات اتوبار و بسته بندی لوازم در قلهک تهران

شرکت باربری شمال بار تهران آماده است تا دز زمینه خدمات اتوبار و باربری قلهک با شما همشهریان گرامی همکاری کند. چنانچه شما مقیم منطقه قلهک هستید و قصد رزرو خدمات اسباب کشی (به ویژه درخواست خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه حرفه ای) جهت حمل و نقل بار و وسایل زندگی و یا محل کار خود از قلهک به نقاط دیگر تهران را دارید، می توایند با ما تماس بگیرید. 

همکاران ما در شعبه اتوبار و باربری شمال تهران براحتی می توانند با اعزام بهترین کارگر حمل بار و اثاث کشی کاملا مجرب، حرفه ای و خوش برخورد به مکان شما کلیه وسایل و لوازم منزل و یا دفتر کار شما را به سرعت و با دقت و ظرافت بالا بسته بندی کرده و آماده حمل به مقصد می کنند. 

بسته بندی در باربری قلهک:

یکی از مهمترین مراحل اسباب کشی و حمل بار بسته بندی است. بسته بندی اهمیت زیادی دارد چرا که طبیعتا مالکان و صاحبان منازل شخصی و همچنین مدیران مجموعه های اداری یا تجاری که قصد اثاث کشی و یا جابجایی وسایل و لوازم خود به محلی دیگر دارند، در این زمینه حساس هستند و اصولا هیچ کسی تمایلی ندارد که در زمان باربری و اسباب کشی وسایل و اثاثیه اش کوچکترین آسیبی ببینند، دزدیده و یا گم شوند. به همین جهت بسته بندی حرفه ای در هنگام ارائه خدمات اتوبار و جابجایی وسایل اهمیت زیادی دارد. 

باربری قلهک نیز از این امر مستثنی نیست و همکاران ما در هنگام ارائه این خدمات به شما همشهریان محترم نهایت تلاش خود را بکار می گیرند تا با بکارگیری بهترین و اصولی ترین نکات بسته بندی لوازم خانگی و یا تجهیزات و وسایل اداری (شامل کلیه خدمات بسته بندی لوازم شرکتی و اداری) اقدام به آماده سازی کلیه لوازم شما جهت انتقال به خودروهای باری و سپس حمل بار به مقصد کنند. 

بسته بندی در باربری قلهک

تعدادی از پر کاربردترین و مهمترین وسایل و لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه که توسط همکاران ما مورد استفاده قرار می گیرند، عبارتند از:

انواع کارتن اسباب کشی (شامل کارتن های پنج لایه جهت قرار دادن اثاثیه و همچنین کارتن رگال دار جهت قرار دادن لباس های رسمی)
فوم ضربه گیر و محافظ
استرچ رپ 
بابل رپ
چسب نواری  

استفاده از چنین لوازمی در اثاث کشی اهمیت زیادی دارد، چرا که با بسته بندی درست امکان آسیب دیدن و یا وارد شدن صدمه به آنها به صفر می رسد. در واقع یکی از وظایف شرکتهای باربری تهران این است که اسباب و اثاثیه مشتریان خود را به دقت بسته بندی و آنها را به سلامت به مقصد برسانند. 

در غیر این صورت و در صورت بروز هر گونه خسارت در طول مسیر (از زمان آماده سازی و حمل تا رساندن بارها به مقصد) شرکت اتوبار و کارکنان آن مسئول هستند. البته به یاد داشته باشید که این مسئله هم با استفاده از خدماتی چون بیمه باربری این مسئله نیز برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست. 
ضمنا همکاران ما کلیه وسایل و لوازم خانگی و اداری شما را بسته بندی می کنند و در این زمینه کاملا تجربه دارند. 

اتوبار و باربری قلهک تهران

خودروهای مورد استفاده در باربری قلهک:

همکاران ما در خدمات اتوبار قلهک از انواع خودروهای باربری درجه یک، جدید و کاملا مجهزاستفاده می کنند و براحتی جوابگوی نیازهای مشتریان خود هستند. این خودروها عبارتند از:

خاور و کامیون 
کامیونت

خودرو و ماشین های مورد استفاده در اتوبار قلهک و مناطق دیگر تحت پوشش باربری شمال تهران، همگی مجهز و ایمن هستند و ظرفیت حمل بار به اندازه کافی را دارند. 
رانندگان ما نیز با آشنایی کامل با جاده ها، مسیرها و وضعیت ترافیک مناطق مختلف تهران به خصوص منطقه قلهک و مناطق اطراف آن، براحتی وسایل و لوازم شما را به مقصد می رسانند. حتی اگر شما قصد حمل بار به شهرستان های کشورمان (اعم از شهرهای دور و نزدیک) داشته باشید، همکاران ما با کمال میل این کار را برای شما انجام می دهند. 

جهت خدمات باربری و اتوبار قلهک (شامل خدمات اسباب کشی و اثاث کشی در خیابان یخچال، خیابان کلاهدوز، خیابان شریعتی و سایر مناطق اطراف این ناحیه) با ما تماس بگیرید.